Зірки без макіяжу фото до і після

Ніхто не посперечається, що на сьогоднішній день дуже важливо добре виглядати. На знаменитостей і відомих особистостей накладається подвійна відповідальність виглядати ідеально в будь-який час доби, так як під прицілом фотокамер вони знаходяться майже завжди. Фотошоп чи ні, а залежні люди по той бік глянцю знаходять божевільна кількість методів і коштів, щоб хоча б трішки бути схожими на світових зірок, що зійшли з подіуму. Однак не все так райдужно, і в мережі давно існують фотографії зірок без макіяжу.

Зірки без макіяжу фото до і після фото можуть вас шокувати. Більшість з них навіть не дізнатися. Деякі приховують під товстим шаром макіяжу широкі носи, грубі риси обличчя і недоглянуту шкіру з висипаннями. Іншими словами, зовнішність буває оманлива.

Зірки без макіяжу фото до і після

Багато світові актриси скаржаться, що їх ніхто не дізнається без шару гриму на обличчі, однак з’являються вони в такому образі вкрай рідко. Але не дрімають папараці встигають зафіксувати краси зірок у будь-якому вигляді. Якщо брати до уваги той факт, що зовнішність знаменитостей — це їх хліб, то поява на публіці без відповідного макіяжу може загрожувати кар’єрі дуже сильно. Зірки фото без макіяжу – досить поширений запит в мережі, і частіше люди розчаровуються, побачивши свого фаворита або фаворитку в іншому вигляді. Побачивши зірку ставати погано. Красива обгортка зірок і знаменитостей далеко не завжди погано. А викладати фото -робота журналістів.

Чудеса перетворення або макіяж може все.
Російські зірки без гриму крупним планом

Російські зірки, яким пощастило потрапити на простори різних сайтів шкодують про те, що іноді можуть дозволити собі вийти без відповідної форми. Віра Брежнєва, приміром, красується на фотографії фото без макіяжу з гарними темними колами під очима і прищами, що, погодьтеся, зовсім не властиво для поп див. Відомі ведучі зізнаються у своїх інтерв’ю, що їм просто ніколи доглядати за собою і фарбуватися у вільний час. Вони довіряють дані процедури спеціальним людям – команді стилістів, візажистів і перукарів.

Однак не тільки дівчата користуються послугами візажиста і гримера. Чоловіки також значно відрізняються на фото і в житті без відповідного оформлення особи. І нехай, деякі сперечаються про те, що це неправда, по мережі продовжують поширюватися численні фотографії світових і російських знаменитостей.

Голлівудські знаменитості — шокуючі фото

Якщо ви не бачили досі добірку шокуючих фотографій голлівудських знаменитостей, ви обов’язково повинні це побачити. Нікого не залишила байдужою фотографія відомої американської моделі, яка перенесла численні пластичні операції і показала результат.

Прагнучи бути схожою на свою улюблену ляльку Барбі американка кілька разів переробляла ніс, збільшувала губи, груди і витягував ноги. Фото до і після буквально шокують навіть незворушних людей. Джессіка Біль відома в Голлівуді тим, що не фотографується без макіяжу. Якщо вона і з’являється в громадському місці без гриму в природному вигляді, то тільки в темних окулярах і кепці. Зробити фотографію у природному вигляді і побачити її практично неможливо. Проте сама актриса заявляє про те, що не сприймає себе в натуральному вигляді.

Як би світові голлівудські зірки намагалися прикрасити себе, вік дає про себе знати. Якою б макіяж ви не нанесли, як б ні заховали свої зморшки під ін’єкціями краси – все одно справжнє обличчя не приховаєш. Приміром, зарубіжна і відома у всьому світі Памела Андерсон ретельно приховувала свої роки до певного моменту, проте якщо поглянути на її фото сьогодні – можна побачити виснажену недоглянуту жінку без пишних форм. Неправильний спосіб життя, багато алкоголю і галасливі вечірки дають про себе знати нехай не відразу, але з часом зірки отримують втратила тонус шкіри, зморшки і целюліт.

Фотографи, які примудряються зловити кадр нарікають на не зовсім апетитні форми зірок Голлівуду. Часто за стрункими тілами на обкладинках відомих журналів ховаються зайва вага, погане стан шкіри і наявність неприємних складок, які ростуть з кожним днем. Викладати фото в мережу без макіяжу співачка або актриса не буде. Це всього лише спонтанне відображення на знімку невдалого ракурсу.

Ідеальний вигляд не завжди вічний супутник наших зірок. Шоу–бізнес — це час, від якого залежать знамениті люди. Фотокамера найчастіше знімає звичайних жінок без косметики, з нормальною шкірою, без верств гриму. На червоній доріжці посміхаються, як правило, всі красиві і яскраві, однак звичайна життя на те й дана, щоб бути собою і не маскуватися під визнані еталони краси. Ідеальний вигляд — це не панацея від всіх бід і зовсім не запорука щасливого особистого життя і успіху в бізнесі.