Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців

ecbb1f125224419df97488cf344fc265 Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців

Однією з складових вдалого макіяжу, є привабливі стрілки. Виразно намальовані стрілки надають погляду зачаровує вид. Макіяж зі стрілками можна зустріти мало і у кожної зірки і відомої моделі. Але як же їх намалювати, щоб вони були симетричні і додавали нотку сексуальності макіяжу, а не навпаки? Всі секрети з приводу як малювати стрілки на очах підведенням поетапно ми докладно розповімо у статті.

Як правильно малювати стрілки на очах

Перш ніж приступити до техніки малювання стрілок, слід визначити форму очей. Адже для кожної форми очей підійде певна техніка стрілок. Класичні стрілки підійдуть практично кожній дівчині, але акуратно і правильно їх зобразити зовсім непросто. Якщо Ви малюєте стрілку вперше, то слід врахувати одне правило: рука, яка буде проводити стрілку повинна бути стійка. Але, у випадку асиметричної лінії завжди є можливість використовувати тіні, завдяки яким можна з легкістю затушувати невдалу стрілку і перетворити макіяж новою родзинкою.

Для початківців краще використовувати так звану подвійну стрілку. Першу лінію слід провести близько до лінії росту вій, а другу намалювати поверху. Таким чином стрілка буде виглядати ефектно і ніхто не помітить, що Ви в цій справі новачок. Варто пам’ятати, що хвостик стрілки завжди повинен бути гострим. Від цього залежить наскільки стрілка вдало намальована.

Схеми

60270b704074e1ff7feb75a837b7ca6a Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців

Фото для натхнення

ef49ff5fedcd13465df71e5c5c8d8f45 Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців
1d21fb88d99e3103a11df5f2bc02c3fc Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців
b94daa7676367778b3f0f8320e12a082 Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців
a63de0c47cbf12bfd142d4a593999b79 Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців
b52e569dc0a6037e8248d6f1c4025f02 Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців

Як правильно малювати стрілки олівцем

Загрузка...

Олівець для повік дуже потрібний інструмент. З його допомогою можна зобразити як тонкі стрілки, так і широкі. Для малювання тонких стрілок підійде олівець з твердою текстурою. Колір його буде не дуже насиченим, але його стійкість протягом дня вразить.

Для товстих стрілок нагоді м’який олівець. Він залишає широкі лінії насиченого кольору, але мінусом даного олівця є його стійкість. Макіяж з такою стрілкою не прослужить протягом дня. Перш, ніж наносити макіяж зі стрілкою слід переконатися в тому, що на обличчі не залишилося косметичних засобів від попереднього макіяжу. Приступаючи до малювання стрілки олівцем, потрібно пам’ятати, що лінія чертится безперервно, таким чином не доведеться виправляти нерівності.

Починати лінію слід з середини століття, в цьому місці вона повинна бути найбільш щільна і широка. До зовнішнього і внутрішнього куточка ока стрілка повинна йти на немає. Не завжди макіяж зі стрілкою може вийти з першого разу. Якщо виникли нерівності або потовщення лінії стрілки їх завжди можна підкоригувати за допомогою ватної палички.

d87bbe20f995e8147e3b7d4b903e92dc Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців

Урок для початківців «стрілка підведенням»

Зобразити стрілку з допомогою підводки досить складно. Адже техніка виконання вимагає неймовірної точності й акуратності. У перший раз стрілки можуть вийти або низкопосаженными або нерівними. Існує три види підводки для очей: рідка, гелева підводка-фломастер. Але, перш ніж освоїти урок нанесення стрілок з допомогою підводки, потрібно впевнено малювати стрілки олівцем. Без цього способу, нанесення за допомогою підводки навряд чи вийде.

Перше завдання краще почати з використання підводки-фломастера, адже в рідкій і гелевою підводці кисті досить м’які, що утруднить перше нанесення стрілки.

Малювання підведенням в основному нічим не відрізняється від олівця. Попередньо слід очистити повіку засобом для демакіяжу. Після завдати улюблений колір тіней. Далі приступити до нанесення підводки. Лінію слід проводити з внутрішнього куточка ока, розширюючи її до середини століття і знову зменшуючи до зовнішнього куточка століття. Хвостик стрілки обов’язково залишити гострим. Багато покрокових уроків нанесення стрілок з допомогою підводки можна побачити, як на фото, і на відео.

99aef3d19b1fbae796a812439ebd6be1 Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців
5e81e948c12e47935d9ef32c0458abb7 Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців
565ce0b63b1aa23e67202994a2706f45 Як правильно малювати стрілки на очах фото покроково для початківців

Як красиво намалювати стрілки на очах – відео

В просторах інтернету існують численні уроки фото і відео, завдяки яким можна навчитися малювати правильні і акуратні стрілки. З допомогою відео, стрілки малювати набагато простіше, адже в уроці крок за кроком показано як варто тримати інструмент, під яким ухилом малювати і як бути у випадку вади стрілки.

Існує думка, що краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Це висловлювання ідеально підходить для дівчат, які хочуть навчитися правильно малювати стрілки. Не буває нічого неможливого, тому якщо один або кілька разів не вийшла чітка лінія, то засмучуватися не варто. Маса відео та фото уроків навчать малювати стрілки дивовижно і якісно.