Східний макіяж фото відео уроки для початківців

Східні красуні змушені приховувати свою красу під одягом, залишаючи для чоловіків доступними тільки очі. Звідси пішла традиція докладати всіх зусиль до того, щоб додати погляду чарівної таємничості, загадковості і навіть деякою порочності. Східні дівчата з малих років вивчають техніку макіяжу, адже виражати свою індивідуальність це ціла наука.

Східний макіяж

Існують три різновиди східного образу: арабська, японська та індійський. Кожен гарний по своєму і разом з тим це зовсім різні техніки. Але деяку схожість відчувається і тут. Наприклад, однаковим можна назвати вибір колірної палітри для кожного кольору очей.

Для світлих очей (блакитні, зелені, сірі та інші сполучення) ідеально підходить світла колірна гамма, наприклад, блакитний, смарагдовий, фіолетовий, бузковий, рожевий або бронзового кольору.

З карими очима відмінно поєднуються і підкреслюють глибину синій, чорний, золотий, шоколадний, коричневий або червоний відтінок.

Деякі особливості.

І в тому і в іншому випадку важливо вміння грати квітами (зазвичай їх використовують багато), крок за кроком змішувати їх, знаходити і створювати неповторні ансамблі. Вміння малювати правильні і рівномірні стрілки – також невід’ємна частина даного типу макіяжу. Дуже важливо при цьому приділяти увагу бровам – вони повинні бути акуратно вищипані і мати чіткі контури (японки, до речі, воліють вищипувати брови до тонких смужок). Взагалі схід, як і його варіації макіяжу – справа тонке, гармонійне і захоплююче.
Східний макіяж відео

Самим модним сьогодні можна сміливо назвати арабський макіяж. Він виділяється серед своїх побратимів яскравістю образу, вишуканістю і гармонійністю. Але, слід пам’ятати, що такий мейк має статус вечірній (прийнятний на весільній вечірці та інших заходах), для денного типу він не підходить.

Особливості (покрокова інструкція, для тих, хто хоче навчатися виглядати стильно і чарівно):

• основа – на початку приділіть увагу тональної основі — вона повинна відповідати природному кольору обличчя арабських дівчат, тобто мати легкий кавовий відтінок;

• колір – в його палітрі переважають красиві золотисті і природні відтінки;

• тіні – з їх допомогою надаються основні обриси образу, тобто коригується форма очей, за замовчуванням вони повинні мати злегка видовжену форму. Для її створення нанесіть основний відтінок, який будете використовувати на середину століття і м’якими рухами розтушуйте його ближче до лінії брів, таким чином, щоб він ліг, як можна природніше. Він і буде допомагати виконувати головну роль. Додайте ще кілька квітів по вашому смаку. Для посилення ефекту застосовується чорна підводка або олівець, з її допомогою слід намалювати стрілки, що повторюють контури тіней;

• брови – не варто забувати, що в цьому варіанті вони повинні бути акуратними, уоженными з чітко окресленими лініями;

• вії – обов’язкова умова — пишні вії, подовжені ближче до зводу очей, можна злегка зігнуті, якщо ваші вії не відповідають цим нормам, цілком підійдуть накладні, в даному виконанні вони будуть більш ніж до речі;

• губи – тут не використовуються яскраві кольори помади, арабські красуні віддають перевагу натуральні відтінки або блиск для губ.

Основний акцент японського макіяжу робиться на відбілювання шкіри. Бажання японок максимально наблизиться до європейського способу, для цих цілей вони використовують цілі техніки по відбілюванню і вирівнюванню її кольору (більшою частиною за допомогою тональної основи і пудри).

У поєднанні з натуральним для японок чорним кольором волосся створюється загадковий образ. Девіз японської культури – стриманість, елегантність і аристократизм. Вони не сприймають яскравих кольорів помади, основний акцент робиться виключно на колір шкіри і виразність очей (досягають за допомогою насичених стрілок на верхню повіку і м’яких відтінків тіней або взагалі не варто наносити останні).

Індійські жінки менш стримані. Техніка виконання може сильно відрізнятися від попереднього варіанту. Тут припустимі яскраві кольори тіней і помад, однак не слід захоплюватися – все повинно бути гармонійно, а не виглядати як маска. Основний тон – колір світлої бронзи, типовий для індійських красунь. Такий мейк відмінно підходить для карооких красунь. Еталоном краси в плані мистецтва макіяжу можна сміливо назвати актрису Айшварію Рай.

Покроково ознайомитися з хитрощами східного макіяжу ми пропонуємо на відео уроці. Будемо розповідати про правильному нанесенні (техніка виконання), відкриємо деякі секрети, щоб ви могли самостійно спробувати перевтілитися в загадковий і прекрасний квітка і додати своєму образу той характер, який забажаєте. З нашою допомогою ви зможете навчитися залучати погляди чоловіків і викликати заздрість суперниць.

Макіяж у східному стилі для карих очей

Кожен візажист знає, що для блондинок, рудих і брюнеток з карими очима найкраще використовувати холодні відтінки, які гарно підкреслюють радужка ока. Ідеально підходить для виступу.

Отже, професійний майстер клас поетапно в картинках.

Ідеї для зелених очей

Загрузка...

Макіяж для танців власницям зелених очей можна зробити шимерными і матовими текстурами.

Як робити макіяж для блакитних очей

Шикарний ніжний мейк для блакитнооких.