Як збільшити очі за допомогою макіяжу покроково фото

Збільшити очі за допомогою макіяжу нескладно, якщо ви будете дотримуватися деяких правил:

 • Візуально підніміть брови;
 • Використовуйте темні і світлі тіні;
 • Намалюйте стрілку;
 • Прокрасьте білим олівцем «чарівну лінію»;
 • Нафарбуйте вії;
 • А тепер детальніше про кожен:

  1. Брови допоможуть візуально збільшити очі, якщо ви причеши їх щіточкою, піднімаючи волосся нагору, а після прокрасите їх тінями для брів (або спеціальним твердим олівцем) злегка виходячи за краї нагорі і не докрашивая трохи знизу. Це буде непомітно для оточуючих при тому, що ви збільшите брову на 1 мм, а для особи це дуже багато. (Дивись малюнок 1)

   

  2. Тіні — це головна зброя в боротьбі за великі гарні очі. По-перше, необхідно висвітлити трохи під бровами , внутрішній куточок ока і середину рухомого століття. ( Дивись малюнок 2)

  По-друге — затемнити зовнішній куточок ока, нижнє століття до середини зіниці, складку верхнього століття. ( Дивись малюнок 3)

  У близько посаджених очей — розтушовка на зовнішньому куточку ока спрямована до скронь. (Дивись рисунок 4)

  У далеко посаджених — розтушовка спрямована вгору до брів (на верхньому столітті) і вниз (на нижньому столітті). Не виходимо за межі очі! (Дивись рисунок 5)

  Маленькі очі — розтушовуємо до скронь і наверх (на верхньому столітті) , до скронь і вниз (на нижньому столітті). (Дивись малюнок 6)

  Вузькі очі збільшуємо, розтушувати тіні нагорі і внизу. (Дивись малюнок 7)

   

  3. Олівець-підводка (чорного, коричневого кольору) — це більш агресивний метод збільшення очей, але ми цілком можемо собі це дозволити. Роблячи денний макіяж малюйте стрілку тільки на верхньому столітті. Лінія на нижньому столітті більше підходить для вечірнього макіяжу.

  Малюємо стрілку по лінії росту вій, трохи виходячи за краї на зовнішньому куточку. (лінію можна розтушувати). (Дивись малюнок 8)

  Якщо у вас далеко посаджені очі, можна продовжити лінію на внутрішньому куточку ока. (Дивись малюнок 9)

  Близько посаджені очі збільшуємо за допомогою лінії, яка починається з середини ока і виходить за межі очі на зовнішньому куточку. (Дивись малюнок 10)

  Маленькі очі збільшуємо, утолщая стрілку і подовжуючи на зовнішньому куточку. (Дивись малюнок 11)

  Вузькі очі збільшуємо широкими затушованими стрілками. (Дивись малюнок 12)

   

  4. Біла лінія на внутрішній частині нижнього століття значно збільшить очі. В ідеалі використовуйте білий олівець, а світло-рожевий, та як він ближче до природних відтінків особи. (Дивись малюнок 13)

   

  5. Нафарбовані вії збільшують очей, відкриваючи його створюючи природну тінь.

  Маление і вузькі очі фарбуємо, направляючи пензлик наверх. (Дивись малюнок 14)

  Близько посаджені очі фарбуємо, направляючи вії до зовнішнього куточка ока. (Дивись малюнок 15)