Як правильно наносити макіяж фото покроково

Моя бабуся перед виходом у світ фарбувала губи червоною помадою, чорнило брови і завдавала рум’яна. Мейк-ап у неї займав максимум п’ять хвилин. Моя мама на макіяж відводила як мінімум двадцять хвилин: умивання, очищення шкіри, крем-основа, накрашивание вій, нанесення тіней, і теж губи-рум’яна-брови.

Не знаю, скільки часу фарбувалися мої прабабусі (і фарбувалися вони взагалі), але можу припустити, що чим далі, тим більше часу і сил потрібно на наведення краси. Складно сказати, з чим пов’язана така тенденція: з тим, що стандарти краси піднялися на новий рівень. То з тим, що кількість і різноманітність косметики і всіляких засобів б’є всі рекорди. Чи з бажанням досягти ідеалу. Але особисто у мене на те, щоб намалювати особа йде близько сорока хвилин. При цьому моя мета – природний вигляд, тобто треба зробити такий мейк-ап, щоб ідеально виглядати і створювалося відчуття, ніби на моєму обличчі немає ні грама косметики.

Замаскувати недоліки шкіри, поліпшити зовнішність, приміряти новий імідж – все це можна зробити за допомогою макіяжу. Головне тільки знати, як правильно зробити макіяж в домашніх умовах, і вміти грамотно реалізовувати на власному обличчі інструкції з покрокових фото.

Як зробити макіяж в домашніх умовах фото покроково

Ключове правило будь-якого мейк-апа (незалежно від того, буде він денним або вечірнім, святковим або декоративним, діловим або екстравагантним) – наявність тільки одного акценту. Можна підкреслити очі або акцентувати губи, але не те і інше відразу. Інакше замість вишуканого вигляду вийде просто вульгарна бойова розмальовка.

Користуватися варто тільки своєю косметикою. В домашніх умовах – це правило виконати просто, але навіть під час «виходу в світ» не можна ні за яких обставин застосовувати засоби з чужої косметички. І навіть якщо потекла туш, краще просто вмитися, ніж користуватися чужою пензликом. Так як останнє може бути чревате появою алергії або занесенням інфекції.

Щоб виглядати ідеально, треба чітко знати і дотримувати певні правила:
1) Будь-який макіяж починається з ретельної підготовки шкіри. Чиста, доглянута, здорова шкіра обличчя дає «плюс один» до самої рекламованої і дорогої косметики. Зрозуміло, піклуватися і доглядати за личком треба регулярно, а не поспіхом перед нанесенням крему або тону.

Принципи догляду за шкірою досить прості:

• систематичне очищення і зволоження,
• використання поживних кремів і лосьйонів,
• періодично робити маски з натуральних інгредієнтів,
• якщо дозволяє стан шкіри – вранці робити масаж крижаними кубиками для тонусу, кубики можна зробити зі звичайної води, але з ромашкового або іншого трав’яного настою в замороженому вигляді користі буде більше.

2) За двадцять хвилин до того, як наносити тональну основу, слід добре змастити обличчя денним кремом – це допоможе шкірі залишатися гладкою, пружною і захистить її від впливу косметичних засобів.

3) Макіяж потрібно наносити при гарному освітленні, щоб мати можливість у процесі оцінювати результат, і не допускати розлучень, нерастушеванных кордонів.

4) Тон обличчя можна вирівняти за допомогою мусу, тональника, крем-пудри або пудри; головне, щоб засіб було перевіреним, чудово лягало і не викликало негативних реакцій.

5) З допомогою тонального олівця, коректора і консилера можна приховати прищі, ділянки почервонілою шкіри, «мішки» під очима, висипання і подразнення.

6) Під час нанесення основи важливо ретельно розтушувати тональний засіб на кордоні з лінією росту волосся, щоб не було яскравих переходів з іншими ділянками шкіри. Вибирати тональник треба в тон шкірі обличчя, при цьому варто пам’ятати, що в різний час року, так і в різний час доби тон шкіри може трохи змінюватися. Так що один тональний крем не може бути панацеєю на всі часи.

7) Не варто уникати рум’ян. Якщо знати секрет нанесення, то крапелька сухих, рідких або кремових рум’ян ліквідовує непотрібну блідість, скоректує риси обличчя і освіжить колір шкіри.

Техніка накладання рум’ян базується на трьох китах:
• знання свого типу особи і основних місць нанесення (не тільки вилиці, але і віскі, або навіть підборіддя).
• ретельна розтушовка,
• поетапне збільшення колірної насиченості до досягнення бажаного образу «рум’яного личка».

8) найскладніше, мабуть, це «намалювати» очі. Для якісного мейк-апу знадобляться і різні за кольорами тіні для повік, і різноманітні олівці, і шіммери, і численні пензлика, і туш для вій, і підводки, і безліч інших пристосувань.

Щоб жінка або дівчина виглядала сучасно, яскраво і успішно, їй необхідно витратити багато часу на вивчення численних способів, відео-уроків, докладних інструкцій з макіяжу очей. Вчитися, тренуватися, набивати руку, дивитися майстер-класи професійних візажистів – і тоді буде бажаний результат. Верх досконалості в цьому мистецтві: ідеально нафарбовані вії, тонкі лінії, грамотно виконані тіні – і все це за короткий проміжок часу.

9) Привабливість вигляду залежить і від виду брів. Сьогодні знову повернулася мода на природність, але занадто пишні брови навряд чи стануть кращим прикрасою. Також недоречно виглядає і представниця «обтіпаних до мінімуму брів». Краще всього відвідати косметичний салон, де професіонал допоможе підібрати оптимальну форму і навчить, як правильно її підтримувати. Необхідно пам’ятати про те, що колір брів повинен гармоніювати з колірною гамою волосся (мова не йде про викликають експерименти над зовнішністю).

Денний макіяж з докладним описом для новачків

Обов’язок вмілого виконаного макіяжу: що не треба приховувати, а що потрібно підкреслювати. Вся проблема в тому, що з величезної кількості рад складно вибрати основні, які підходять саме тобі або твоїй ситуації.

Візьмемо, наприклад, підводку. Особисто мені відомо два десятки хитрощів і можливостей її використання. Можна добитися чудового макіяжу, якщо якісно і уміло поєднувати плавні і м’які лінії, які робляться олівцем, з «технічними перевагами» лайнерів. А найпростіший спосіб красивою підводки – спеціальний фломастер. Важливу роль відіграє і послідовність застосування декоративних засобів: якщо накладати підведення під тіні – то макіяж вийде м’яким і ніжним, а якщо поверх тіні – то в підсумку вигляд буде більш яскравий і насичений.

Коли справа доходить до оформлення очей, то якщо описувати всі тонкощі і нюанси, то може вийти товста багатотомна енциклопедія. Тому поки що зупинимося на класичному варіанті макіяжу:

1) База, яка протягом кількох годин збереже передачу кольору і стійкість косметики.
2) Оформлення області під бровами і внутрішнього кута очей світлими тінями з підібраною з нагоди колірної гами відтінків.
3) Нанесення на рухому повіку тіні середнього тону.
4) Виділення зовнішнього куточка і складки самими темними тінями.
5) Растушевывание належним чином всіх меж і переходів між усіма видами тіней.
6) Головна умова мейк-апу очей: необхідно фарбуватися так, щоб не виникало дисгармонії між формою очей і декоративним макіяжем.

Завершальний штрих надає туш. Красиві вії доречні в будь-якому образі. Але і тут є свої особливості, які важливо дотримуватися:
1) короткі війки слід фарбувати подовжуючої тушшю, для рідких – використовувати об’ємну, а довгі завдяки подкручивающей стануть виглядати більш виграшно.
2) не варто перестаратися з накладними або нарощеними віями, так як вони замість того, щоб додавати привабливості навпаки будуть здаватися не природними і вульгарними.

Особливої уваги вимагають губи. Вечорами бажано наносити спеціальні скраби і пілінги, причому робити це слід в поєднання з зволожуючими бальзамами. Перед виходом на вулицю, особливо в холодну пору року, на губи обов’язково треба нанести захист.

Гідність і красу губ можна підкреслити за допомогою олівця і помади:
1) якщо взяти олівець в тон помади або трохи світліше, то губи будуть здаватися більш пухкими.
2) стійкість помади можна збільшити, якщо злегка припудрити губи.
3) а якщо накладати блиск для губ вертикально – то тоді він не буде розтікатися.

Покрокова інструкція

Крок 1. Зволожуючий крем для обличчя, який підходить вам за типом шкіри.

Крок 2. Тональний крем, також відповідний типу шкіри і по відтінку. Добре розтушувати кордон з волоссям і на рівні підборіддя.

Крок 3. Консилер на пів тони світліше відтінку шкіри для маскування мішком і синців під очима.

Крок 4. Пудра розсипчаста, має легкий відтінок (відмовтеся від білої прозорої, так як нею легко переборщити і навіть професіонали не завжди справляються з нею). Наносити самої пухнастою пензлем з натурального ворсу легкими рухами.

Крок 5. Легка корекція сіро-коричневими тінями (коректором) і хайлайтером сухими текстурами. Затемнення: під вилицями, по периметру особи, бічні сторони носа, складка верхнього століття, під підборіддям і крайової лінією особи. Висвітлення: спинка носа, виступає частину скул, внутрішній куточок, галочка над верхньою губою. Передаємо тільки відтінок, тому беремо кисть з натурального воску і наносимо продукт легкими, ледь касающими рухами.

Крок 6. Рум’яна природного рожевого або персикового відтінку на «яблучка» щік (виходять, коли ви посміхаєтеся).

Крок 7. Корекція брів за допомогою сіро-коричневих тіней (відтінок світліше волосся). Скошеної твердою кистю прокрасьте всі просвіти і добре розчешіть щіточкою, стираючи всі межі. Висвітлити під бровою світло-бежевими тінями.

Крок 8. Тіні вподобаного відтінку на всі рухоме повіку і трохи на нижню (від зовнішнього куточка, до середини ока). Темно-коричневими тінями активніше поглиблюємо складку верхнього століття, трохи на зовнішній куточок ока і на нижню повіку до середини ока.

Крок 9. При бажанні намалюйте стрілку олівцем або підведенням. Вона може бути межресничная (добре профарбовують простір між віями) або темна активна.

Крок 10. Тушшю з ефектом об’єму фарбуємо вії подкручивающими рухами, роблячи основний упор на корені, залишками — нижні.

Крок 11. Зволожуючий бальзам для губ. Помада вподобаного відтінку. Якщо яскрава помада, перед нанесенням прокрасьте губи повністю олівцем.

Як правильно наносити макіяж на обличчя відео уроки

Загрузка...

Про те, як накладати макіяж і робити геніальні мейк-апи, можна розповідати нескінченно, але тут саме та ситуація, коли краще побачити, причому кілька разів.