Моніка белуччі фото без макіяжу постаріла

Моніка Белуччі зробила запаморочливу кар’єру, ставши найбільш успішною актрисою з світовим ім’ям. Звичайно вона дуже красива, але про її акторському таланті ніхто навіть не сперечається.

Для мене Моніка є еталоном краси і жіночності.

Але як вона виглядає без макіяжу?Монікою можна захоплюватися і брати з неї приклад, адже у свої роки вона виглядає ні трохи не гірше, ніж у молодості. Її жіночності, елегантності і сексуальності може позаздрити будь-яка дівчина. Навіть без макіяжу її зовнішність досконала: гладка доглянута шкіра і свіжий колір обличчя.

Моніка одна з трохи актрис, яка не робила ніяких пластичних операцій, а пішла по шляху правильного харчування та здорового способу життя.

Моніка Беллуччі:«Краса не пов’язана з біологією. Жіночність-це відображення вашого життя і досвіду».

Моніка не використовує багато макіяжу в повсякденному житті, а от заради зйомок їй іноді доводиться це робити. Головним достоїнством жінки вона вважає очі, тому, коли Моніка використовує макіяж, то обов’язково підкреслює очі, завдаючи тіні натуральних відтінків. А ось губну помаду вона воліє яскравих кольорів.


Ще один секрет Моніки-це вода. Кожен день вона п’є дуже багато води, особливо вранці. Саме тому, як вона вважає, її шкіра сяє. Також Моніка активно займається спортом: багато ходить, бігає, ходить на басейн і навіть боксує.

Моніка дуже любить смачно поїсти, але намагається вживати здорову їжу.

Її мантра для краси: «Їж, люби, живи».