Як правильно зробити дизайн нігтів слайдер

Сьогодні індустрія краси розвивається швидкими темпами, в області догляду за нігтями і манікюру в тому числі.

Дизайн нігтів слайдер – абсолютно нова розробка, яка не тільки полегшує життя майстру манікюру, але і позволяеит зробити абсолютно новий дуже незвичайний дизайн.

В умовах швидкого ритму життя міської жінки, дуже важливо, щоб покриття нігтів можна було зробити швидко і легко. Тому варто подякувати винахідників за дизайн нігтів слайдер.

Дизайн нігтів слайдер

Дизайн нігтів слайдер – відмінний варіант для активних жінок, яким не вистачає часу на тривалі відвідування майстра по догляду за руками. Таке декоративна прикраса нігтьової пластини можна зробити досить швидко, при цьому воно буде виглядати дуже оригінально. Можна придумати навіть свій візерунок, якщо в наявності немає того, що хочете саме ви.

Дизайн слайдер — що це таке

Що являє собою дизайн нігтів слайдер? Це таке покриття нігтьових пластин, яке можна легко наклеїти на весь нігтик або на його частину. Основа для декоративного малюнка – гельлак. Слайдер зручний тим, що він не потребує тривалому висиханні, легко наноситься, малюнки всі чіткі та однакові.

Слайдер виглядає як невеликий шматочок щільного паперу, який необхідно змочити у воді і прикріпити до нігтя, після закріпивши прозорим гель лаком або топом. Спеціальний склад для закріплення візерунків не потрібен.


Слайдер дизайн для нігтів як використовувати

Наносити наклейку не складно. Але потрібно дотримання технології, інакше манікюр не протримається довго. Є кілька видів наклейок, які можна кріпити на пластину без покриття або на пластину з безбарвним або однотонним світлим лаком.

Щоб правильно використовувати малюнок, картинка повинна бути змочена і підготовлена до нанесення. Можна почитати відгуки, як правильно використовувати малюнок для нігтів. При бажанні ознайомтеся з фото, щоб побачити нюанси того, як легко і швидко робити дизайн слайдер для нігтів.


За допомогою наклейок можна створити дуже незвичайний нейл арт. Сьогодні популярні візерунки з рослинним орнаментом, а також з тваринами, поодинокими постатями, написами, смайликами. Головне, щоб ваш образ поєднувався з нігтями.


Є можливість використовувати принтер для друку такого малюнка, який ви самі хочете. Необов’язково купувати спеціальні покриття для нігтів. Красиво виглядає білий французький манікюр з малюнками, можна клеїти різні фігурки людей або навіть цілі невеликі картини, зробити композиції з декількох візерунків.

Як зробити дизайн слайдер для нігтів на гель лак своїми рукам

Загрузка...

Якщо ви хочете зробити дизайн слайдер на гель лак, спочатку просто нанесіть гель лак як це зазвичай робите. Після цього обезжирьте поверхню нігтьової пластини і, відмірявши заздалегідь форму наклейки та обрізавши її за розміром, приклейте на ніготь. Далі слід один з найбільш важливих процесів – нанесіть прозорий шар лаку зверху і знову просушіть його в лампі або ж просто закріпіть гель і малюнок звичайним лаком.

Інструкція по нанесенню не знадобиться, досить подивитися пару фото майстер-класів, щоб використовувати візерунки правильно.

 • Приготуйте необхідні матеріали і нанесіть шар гель лаку.
 • 2. Просушіть гель лак в лампі і , а після нанесіть шар прозорого гель лаку.

  3. Занурте у воду слайдер на 5 сек, видаліть надлишки води. Акуратно висуваю слайдер з підкладки прикладіть до ноготку і пригладьте всі складочки.

  4. Розправте слайдер дерев’яною паличкою так, щоб між кутикулою і лаком залишався простір в 1 мм. Нанесіть фінішне покриття трохи виходячи за краї слайдера. Просушіть в ультрафіолетовій лампі.


  Фото робіт допоможуть зрозуміти, на якому етапі і як потрібно обробляти нігті, щоб візерунки прикріпилися якісно. Використовувати потрібно саме ті матеріали, які рекомендують фахівці для отримання відмінного результату.

  Слайдер дизайн для нігтів відео уроки

  Відео уроки – кращий спосіб навчитися самостійно робити гарний дизайн нігтів і використовувати слайдер в домашніх умовах. Переглядаючи відео, зверніть увагу на те, як зробити правильно форму малюнка, як обробити поверхню пластини так, щоб не ковзати по нігтю, щоб наклейка лягла рівно і правильно.

  Відео як використовувати слайдер дизайн для нігтів

  Дизайн слайдер – супер пропозиція для тих жінок, які ведуть активний спосіб життя, при цьому пораються по господарству. Адже за допомогою такого способу догляду за нігтями, можна зробити не просто якісний, але і красивий манікюр, який дійсно буде довго триматися на нігтях.

  Дизайн нігтів здатний доповнити будь-який образ, зробити жінку привабливою. Можна використовувати для нанесення картин на руки набори з наклейками або роздрукувати їх самостійно. У будь-якому випадку, вам буде забезпечений гарний манікюр швидко і якісно.