Календар стрижки нігтів на 2018 рік — сприятливі дні

Наші предки визначили, що якщо стригти нігті і волосся в певний час місяці, то навіть це нескладне дію може надати позитивний вплив на людину, додавати йому сили і енергію, сприятливо позначатися на якості нігтьової пластини, яка буде рости після процедур.

Але було також виявлено,що зменшення площі рогового покриву на пальцях в інші дні може віднімати життєві сили, а також негативно впливати на стан нігтів зокрема, і на здоров’я в цілому. Це пов’язано безпосередньо з фазами Місяця, які і впливають на все живе.

Найбільш вдалим часом для салонних процедур є період нового Місяця і зростаюча фаза. Це стосується не тільки стрижки нігтів, але і стрижки волосся згідно з Місячним календарем на 2018 рік.

Січень

 • Сприятливі дні для стрижки

Найкращими днями для підстригання, зміни форми, фарбування, нарощування та повного очищення нігтів від старого покриття в січні є: 8, 16, 18, 20, 27 число. Вирушаючи на манікюр у ці дні, треба сподіватися на краще, і тоді все пройде вдало. Згідно з Місячним календарем, зміна дизайну нігтів принесе нові сили, здоров’я, а також захистить від негативного впливу оточуючих.

Фахівці радять звертатися до світлим тонам лаків у цей час року — так можна привернути до себе удачу, вважають вони.

 • Несприятливі дні для стрижки

Місячний календар на 2018 рік радить не планувати жодних процедур на 5, 6, 12, 19 і 26 січня, так як манікюр і будь-які маніпуляції з нігтями в ці дні можуть викликати загострення негативу в житті людини, і навіть забрати життєві сили.

Лютий

 • Сприятливі дні для стрижки

Найкращим часом для зміни манікюру і форми нігтів в лютому 2018 року, згідно з Місячним календарем, є наступні числа: 3, 12, 17, 19, 21, 27, 28. Будь-які маніпуляції з нігтями в ці дні принесуть бажані радості як в особистому житті, так і на роботі. Більш того, Місячний календар обіцяє поліпшення здоров’я після стрижки нігтів в цей час.

З середини місяця можна змінити манікюр на яскравий і помітний — у цей час зірки сходяться так, що сміливі рішення привернуть більшу удачу, в тому числі і фінансову, на бік зробила манікюр дівчини.

 • Несприятливі дні для стрижки

Уникати втручання фахівця по нігтям краще 4, 9, 16, 18 і 25 лютого. Будь-які маніпуляції з нігтьовими пластинами негативно вплинуть на їх зростання, силу і здоров’я, каже Місячний календар.

Не варто ходити до фахівця з манікюру в цей час, в іншому випадку позбувшись від небажаної довжини нігтів можна накликати на себе неприємності, порожні сварки, фінансові труднощі, проблеми зі здоров’ям, вважають укладачі Місячного календаря.

Березень

 • Сприятливі дні для стрижки

Налагодити весняний настрій, поліпшити фінансове становище і завершити низку невдач допоможе точний розклад Місячного календаря на березень 2018 року. Добитися значного поліпшення в житті можна завдяки притягаючою силою Місяця можна 1, 21 і 28 березня.

В цей час варто вибирати нескладний манікюр, який не налякає удачу, кажуть фахівці.

 • Несприятливі дні для стрижки

Щоб невдачі обійшли стороною, слід виключити з календаря 4, 9, 16 березня — в ці дні не варто записуватися до майстра, так як біохімічні процеси в організмі самі по собі будуть протікати повільно через місячного циклу, а маніпуляції з нігтями і зовсім заберуть останні сили.

Після манікюру в невдалий період Місячного календаря нігті будуть дуже повільно відростати, а їх якість буде вкрай поганим.

Квітень

Загрузка...
 • Сприятливі дні для стрижки

Ідеальні дні для підняття бойового духу і поліпшення загального стану також збігаються з вдалими днями для зміни зовнішнього вигляду нігтів: 7, 17, 26 квітня. Ці дні допоможуть привернути до себе довгоочікувану удачу, покращити матеріальне становище і зарядитися енергією.

Середина квітня, згідно з Місячним календарем на 2018 рік, найбільш вдало підійде для укорочення довжини нігтів на мінімальну довжину.

 • Несприятливі дні для стрижки

Краще бути обережніше, і уникати втручання у внутрішні процеси за допомогою впливу на нігтьові пластини 1, 6, 15 і 22 квітня. Справа в тому, що порушуючи це попередження Місячного календаря, можна накликати на себе не тільки швидкі проблеми з зростанням здорових нігтів, але і привернути до себе негатив, який буде активізований в ці періоди змін у фазах Місяця.

Травень

 • Сприятливі дні для стрижки

Травень — час експериментів зі стилем, і манікюр не є винятком. Однак у цьому місяці, згідно з Місячним календарем на 2018 рік, не так вже й багато днів, коли салонні процедури будуть вдалими для власниць нового манікюру: 16, 17 і 21 травня.

В цей час місяці сміливі зміни в стилі нігтів принесуть цікаві зміни і в життя дівчат і жінок.

 • Несприятливі дні для стрижки

Виключити з графіка варто наступні дні календаря: 11, 13 та 18 травня. Варто уникати походу навіть до перевіреного часом майстру, так як внесені корективи у зовнішній вид манікюру обіцяють неприємні новини від когось з оточення, великі грошові витрати і негатив.

Червень

 • Сприятливі дні для стрижки

Найкращими днями для зміни довжини і покриття нігтів на початку літа є 11, 18 і 19 червня. Якщо вибрати оригінальне оформлення і провести оздоровчі процедури, пластини під манікюром стануть відростати значно швидше і здоровіше.

На енергетичному рівні Місячний календар обіцяє як найбільш приємних наслідків правильно складеного графіка походу в салон краси зміни в особистому житті, вигідні пропозиції, поліпшення фінансового стану.

 • Несприятливі дні для стрижки

Уникати маніпуляцій з нігтями на руках і ногах краще 3 і 8 червня. Порушення цих рекомендацій Місячного календаря загрожує погіршенням стану здоров’я, причому як фізичного, так і ментального.

Липень

 • Сприятливі дні для стрижки

Залучити удачу в правильний час допоможе Місячний календар, тому варто відвідати фахівця в один з цих спекотних днів: 14, 17, 25, 26 липня. Ці дні підійдуть як для оздоровчих процедур для нігтьових пластин, так і для повної зміни стилю манікюру.

 • Несприятливі дні для стрижки

Вплив Місяця буде негативним для тих, хто порушить спокійний перебіг внутрішніх процесів в період 6, 13 і 29 липня. Фахівці обіцяють тим, хто в ці дні порушив енергетичну цілісність, неприємності на особистому фронті, а також невтішні новини пов’язані з фінансовим становищем.

Серпень

 • Сприятливі дні для стрижки

Закрити літній сезон вдало допоможе манікюр зроблений в правильний день, кажуть упорядники Місячного календаря на 2018 рік. Краще запланувати відвідування салону краси в один з цих днів: 13, 15, 22, 23 серпня.

На енергетичному рівні ці дні допоможуть притягти до себе успіх, фінансове благополуччя, приємні звістки.

 • Несприятливі дні для стрижки

Неприємними наслідками може обернутися похід до майстра манікюру 19 і 26 серпня, коли можна завдати шкоди і здоров’ю нігтів, та енергетичного фону навколо себе, сказано в Місячному календарі.

Вересень

 • Сприятливі дні для стрижки

Поліпшити стан справ допоможе Місячний календар стрижки нігтів на вересень 2018 року. Найкращими днями для салонних процедур є: 1, 10, 11 та 20 вересня. Якщо вибрати для відвідування майстра дати початку місяця, можна дозволити собі зробити цікавий незвичайний манікюр з модними в цьому сезоні тонами «металік», а ось на кінець місяця буде краще запланувати спокійний дизайн манікюру, щоб не злякати удачу в задуманому.

Ці дати допоможуть поліпшити внутрішній стан, а вплив на нігті допоможе створити захисну ауру від чужого негативу.

 • Несприятливі дні для стрижки

Утриматися від походу в салон краще 3, 4, 5, 8, 25, 27 вересня. Ці дати несприятливі для маніпуляцій з нігтями, так як фази Місяця будуть негативно позначатися на людях і їх дії в цей період, вважають укладачі Місячного календаря.

Жовтень

 • Сприятливі дні для стрижки

Справи підуть в гору, якщо дотримуватися завітів Місячного календаря на 2018 рік, і вибрати для відвідування манікюрного кабінету 6, 16 або 16 жовтня.

Це час місяці позитивно позначиться на стані зростаючих нігтьових пластин, а крім того, місячна енергетика допоможе «відростити крила», і насолодитися часом з близькими, поліпшити здоров’я та матеріальне становище.

 • Несприятливі дні для стрижки

Якщо не хочеться, щоб довжину манікюру довелося дуже довго повертати на колишню, не варто стригти нігті 12 і 28 жовтня. Ці місячні добу погіршують не тільки стан нігтьових пластин, але стан людини в цілому.

Листопад

 • Сприятливі дні для стрижки

Маніпуляції з роговим покривом на пальцях дійсно впливають на наше життя, і щоб вплив виявилося благополучним, слід вибрати для салонних процедур наступні дні: 12, 13, 14, 21 і 28 листопада. Ці дати Місячного календаря допоможуть поліпшити стан справ в життя дівчат і жінок, які оберуть спокійний, так і більш експериментальний дизайн манікюру.

 • Несприятливі дні для стрижки

У Місячному календарі на 2018 рік сказано, що невдалими днями для стрижки та нанесення покриття на нігті є наступні дати: 1, 2, 3, 22, 23, 24 і 25 листопада. Стригти нігті або навіть підпилювати краще не варто саме в ці дні, так як це може спричинити за собою відведення удачі, і неприємності в справах, на які людина так сподівався.

Грудень

 • Сприятливі дні для стрижки

Найкращим часом для поліпшення зовнішнього і внутрішнього стану є ці дні календаря: 11, 12, 19, 20, 25 і 27 грудня. Нігті у ці дні будуть дуже вдячні своїй хазяйці за процедури щодо поліпшення їх стану, а красивий оновлений манікюр буде радувати і дівчину, і оточуючих її людей.

Цього місяця Місячного календаря доречний буде більш стриманий дизайн прикраси нігтів, так як дуже екстравагантні види оформлення манікюру можуть відлякати потрібних людей, а значить і плани можуть не втілитися в життя.

 • Несприятливі дні для стрижки

Щоб не зіпсувати закінчення 2018 року, краще уникати походу до фахівців по нігтям в ці дні календаря: 2, 7, 23 та 30 грудня. Це гарантовано відведе неприємності і проблеми з близькими, і вбереже від неприємностей зі здоров’ям, вважають укладачі Місячного календаря.