Дизайн нігтів з рідкими камінням і литтям фото

Різноманітність візерунків на нігтях вражає своєю нескінченністю фарб, форм і стилів. З кожним роком майстри зі всього світу пропонують свої варіанти дизайну. Безліч фото покроково показують новинки манікюру в самій різній техніці виконання.

Стало буденним бачити на нігтях лиття, стрази, наклейки, ефект металіка і багато іншого. Якщо ви часто переглядаєте ютуб, фото трендів на поточний сезон, то обов’язково зможете вибрати технологію покриття підходить саме вам.

Індустрія моди в ногу йде з новими віяннями в індустрії краси, тобто, безпосередньо взаємодіють і взаимосвязывают все те, що пропонують модницям на показах. В даному випадку мова піде про техніку лиття рідкими камінням, ідея якої належить Катерині Мірошниченко – звичайної маникюрщице, яка підірвала «світ манікюру» новим дизайном, що залишається актуальним і донині. Весь світ дізнався про цю жінку, яка застосувала цю техніку на нарощених нігтях.

Дизайн нігтів рідкі камені фото

Якщо ви робите нарощування в салонах, то легко можете спробувати зробити красивий манікюр з індивідуальним дизайном за методикою Катерини. Суть полягає в тому, що дозволити робити собі таке може тільки той, хто робить нарощування гелем, тому що литво з рідкими камінням — це нанесення малюнка тисненням спеціальної фольги на гель. Іноді цю технологію застосовують і на гель-лак, але дуже рідко.

Різноманітність рідких каменів вражає своїми відтінками, які можна виконати як на довгих, так і на коротких нігтях. Найкраще це виглядає на гострих і довгих, адже чим більше площа, тим чіткіше візерунок. Фахівці в салонах краси знають, що не кожен матеріал здатний закріпити цей матеріал. Якщо ви любителька коштовностей і вірите в знаки зодіаку, то імітація сапфіра, смарагда, рубіна або будь-якого іншого підійде вашій манікюру і буде поєднуватися з вечірнім і повсякденним вбранням. Сучасні астрологи розкажуть вам, який камінь приносить удачу саме вашому знаку, і виходячи з цієї інформації ви зможете вибрати саме той дизайн, який відображає ваш характер.

Дизайн нігтів камені рідкі новинки

Жінкам будь-якого віку властиво прикрашати себе, щоб привернути увагу чоловічої половини населення. Чого тільки не роблять з людьми інстинкти. В сучасному світі стало звичайною справою стежити за нововведеннями, тому що інформація стала доступною, чого не можна було сказати ще про минулому столітті.

Полімерні речовини, які використовують для техніки рідкого лиття, надають аплікації на манікюрі об’ємність і тривимірність. Це дозволяє використовувати такі матеріали, як сухі метелики, котяче око. Все це дуже модно в цьому році: павучки, декоративні комахи, красиві готові картинки, стікери з квітковим принтом і ін.

Френч з покриттям оксамитового піску дуже актуальний і поширений на сьогоднішній день. Він такий же популярний, тому що дозволяє втілити масу ідей і довго зберігається незмінним. Наприклад, червоний френч буде виглядати чудово з коктейльним сукнею або в повсякденному житті з будь-якої іншої класичної одягом. Вибирати один або інший спосіб прикраси рук – справа кожної жінки окремо, тому що, домогосподаркам може не підійти те, що вибере бізнес-вумен. Акуратність, оригінальність і краса – головні визначають сучасного манікюру.

Дизайн нігтів з рідкими камінням і литтям фото

Якщо ви стежите за новинами в світі моди, то вам знайоме таке поняття, як нейл-арт. Фото та зображення з оригінальним дизайном в цьому стилі ще раз доводить безмежність людської фантазії. Лиття в поєднанні з оригінальним нейл дизайном «рідкі камені» допоможе вам виглядати оригінально і виділятися з натовпу легким помахом руки. Існує кілька напрямків – нанесення рисунка голкою, пензликом, переклад трафарету на поверхню нігтя, об’ємний дизайн і з використанням таких засобів.

Гарний дизайн нейл з технологією рідких каменів складна робота і тому, краще відвідати салон, щоб виконати все красиво і правильно, щоб уникнути негативних наслідків. Якщо ви хочете блищати на вечірці, не пошкодуйте коштів для такої тонкої роботи. Можна спробувати більш легкий варіант створення манікюру рідкими камінням будинку, якщо у вас є все потрібне для цього обладнання та спеціальні матеріали. Створювати цей манікюр можна з допомогою обраного фото з готовими ідеями і включити свою фантазію. Джерелом вашої фантазії може стати фото з натуральними каменями, яке, у підсумку, перекладається на нігті за допомогою цієї незвичайної техніки.

Дизайн нігтів з рідкими камінням: фото, відео, новинки

Загрузка...

Якщо ви хочете навчитися самостійно виконувати техніку лиття рідкими камінням не виходячи з дому, то різні відео і фото стануть головним джерелом натхнення для цілої мистецтва у сфері манікюру. Набравшись досвіду, зможете продемонструвати подругам урок — майстер клас даної технології. Початківцям дівчатам варто обзавестися простим лаком декількох кольорів і практикуватися на собі, щоб надалі дійти до рівня тиснення рідкими камінням, адже коштовності можуть виблискувати не тільки на вухах, шиї і зап’ястя, але і на ваших нігтях.