Техніка виконання комбінованого манікюру фото і відео

Жіночі ручки завжди привертають погляд, можливо з цієї причини майстри вигадують стільки різних технік виконання манікюру і намагаються зробити ручки все більш і більш привабливими. Сьогодні пропонуємо розкрити тему комбінованого манікюру. Ми розповімо, що це таке, розкриємо секрети техніки виконання комбінованого варіанту і дамо покрокову інструкцію (фото і відео форматі) для початківців.

Комбінований манікюр

Сьогодні можуть існувати десятки хороших технік виконання нейл арту, кожна з яких (у чистому вигляді) має свої переваги і недоліки, оскільки кожен вид спрямований на досягнення різних цілей і підбирається в залежності від чутливості шкіри безпосередньо навколо самого нігтя, нігтьової пластини і стану кутикул:

• обрізний (класичний) – часто травмується шкіра, але він як і раніше залишається затребуваним;

• японська – його особливість лікувальну дію, але не дає повноцінного догляду;

• апаратний – у майстрів часто виникають труднощі у підборі інструментів (фрези), але серед користувачів досить багато шанувальників цього методу;

• європейський – техніка виконання не передбачає видалення кутикули, тому цей варіант нейл-арту підходить не всім;

• бразильський – передбачає застосування спеціального крему (або гель), але власницям твердої шкіри може не вистачити його сили.

Звичайно ж, це не всі способи, ми перерахували і надали фото лише основних. Так чим же відрізняється від цих методик комбінований варіант? У чому перевага комбінованого методу і що це взагалі таке?

Комбінований манікюр — що це таке?

Комбінованим методом називається поєднання принципово різних технік виконання в одному процесі. Основний плюс комбінованого варіанту – індивідуальний підхід до кожної жінки/дівчини. Це означає, що в процесі може бути задіяний не один, а кілька способів обробки. У стандарті застосовується апаратний і класичний обрізний. Однак актуальні та інші варіації. Важливо, що цей спосіб дає гарантію відмінного результату і може дозволяти підбір індивідуального способу догляду. На фото добре видно демонстрація результатів.

Як робити комбінований манікюр — техніка виконання

Як ми вже згадували, існує кілька варіацій виконання комбінованого способу. Ми опишемо покроково найпоширеніші і надамо фото і відео результатів.

Процедура комбінування класичний обрізний та апаратний:

1. Коректуємо кожен ніготь за допомогою пилочки.
2. Знезаражування шкіри.
3. Широкої фрезою з тонким краєм піднімаємо кутикулу.
4. Фисурной фрезою згладжуємо попередній етап.
5. Обробка нігтьової пластини і кутикули карундовой фрезою.
6. Видалення (обрізка) задирок і твердих частин кутикул ножицями або щипчиками.
7. Сферной фрезою розгладжуємо пластину і шкіру навколо нігтя.
8. Вибираємо дизайн для покриття лаком або акрилом (вибір композиції залежить тільки від Ваших уподобань).

Комбінований варіант з європейським не потребує такої кількості інструментів. До обрізної процедурі знадобиться додати апельсинову паличку для зняття кутикул і размягчающий гель.

Комбінований варіант: японська, апаратний і класичний обрізний:

1. Обробка пилкою.
2. Розм’якшення шкіри за допомогою водяної ванни (можна додати ефірні масла).
3. Видалення кутикул обрізним способом.
4. Обробка задирок фрезою з європейського манікюру (карундовой фрезою у вигляді пемзи).
5. Втирання живильної основи (крему).
6. Полірування пудрою з японського манікюру.
7. Нанесення лаку.

Для підбору Вашої варіації потрібно спробувати різні методи поєднання комбінованого нейл арту. На фото добре видно результат по кожній варіації. Нижче представляємо відео для початківців майстрів.

Комбінований манікюр відео навчання для початківців покроково

Загрузка...

Для новачків, які сумніваються у своїх силах, пропонуємо подивитися, як правильно роблять комбінований манікюр техніка виконання відео уроки майстра своєї справи (майстер-клас, фото картинки, відео). Якщо цього буде недостатньо, Ви завжди можете записатися на курси, де викладають комбінований манікюр. Таких пропонують безліч у всіх куточках країни (і не тільки нашої), але найбільший вибір пропозицій в Москві.

Після навчання на курсах Ви зможете не тільки самостійно робити комбінований манікюр в домашніх умовах собі і своїм подругам, і навіть набити свою клієнтську базу.