Зміцнення нігтів гелем, біогелем, акрилом — вітаміни і ванночки для зміцнення нігтів

Жодна жінка стикалася, і буде стикатися з проблемою зміцнення нігтів. Зараз досить просто зміцнити нігтьову пластину гелем, біогелем або акриловою пудрою, але можна використовувати прості ванночки на натуральних компонентах. Дізнайтеся, як зробити манікюр в домашніх умовах покрокова інструкція фото на даному сайті.

Зміцнення нігтів в домашніх умовах рецепти

В домашніх умовах досить просто і доступно зробити безліч рецептів. В інтернеті є чимало відео з докладним описом.

Ефективний спосіб – нанесення оливкової олії. 1 ст. л. олії трохи підігріти (можна в мікрохвильовці або на водяній бані), додати 4 краплі лимонного соку і змішати. Суміш наноситься на нігті і кутикулу, ретельно втирається. Ця процедура робиться на ніч. Як тільки ви змажете манікюр сумішшю, надіньте тканинні рукавички і залиште до ранку.

Ванночки з морської солі також дуже корисні. Для цього в 0,5 літрі теплої води розчиніть 1 ч. л. морської солі. Опустіть пальці в розчин і тримаєте 20 хвилин. Після ванни нанесіть жирний крем і добре просочіть нігтьові пластини. Відгуки про цьому способі виключно позитивні, от тільки якщо сіль потрапить в рану або тріщину буде несолодко.

Дуже гарні маски з червоним перцем. Змішайте 0,5 ч. л. червоного перцю з такою ж кількістю води і кремом для рук. Після засіб розтопіть і дайте охолонути. Накладіть на нігті і тримати 15 хвилин, змийте. Нігтьова пластина повинна бути покрита перцем повністю, добре буде захопити і кутикулу. Рецепти на основі перцю потрібно використовувати раз на місяць.

Ванночки для нігтів для росту і зміцнення в домашніх умовах

Також для зміцнення добре використовувати бджолиний віск. Цей матеріал, звичайно, дістати не так вже просто, але красивий і здоровий манікюр за місяць вам гарантований. Шматочок воску розтопіть і розітріть з яєчним жовтком. Засіб потрібно розбавити будь-яким маслом до утворення крему. Добре все це наносити на ніч.

Щоб не покривати манікюр гелем, застосовуйте ванни на основі йоду. В 200 мл води розчиніть 1 ст. л. солі та 5 крапель йоду. Процедура робиться на 15-20 хвилин, а вже через тиждень ви помітите, як зміцнилася нігтьова пластина.

Хороший народний метод – це сік кислих ягід. Вичавіть сік і нанесіть його по зростанню нігтів, не забуваючи про кутикули. Якщо ж ви не хочете користуватися акриловою пудрою або біогелем, а пластина дуже слабка, скористайтесь ванночкою з меду.

З’єднайте масло оливи і мед в однакових пропорціях (по 2 ст. л.) і розтопіть. Після охолодження вбийте яйце і перетріть суміш. Застосовуйте ванну для рукне більше 15 хвилин, після помийте руки без мила. Даний засіб отримало в більшості хороші відгуки.

В домашніх умовах для зміцнення можна застосовувати рецепти з желатину. З їдальні ложки зробіть желе і покладіть його на пластини нігтів. Тримайте 10 хвилин.

Вітаміни для зміцнення нігтів – відгуки після зміцнення нігтів

Відгуки дівчат, які приймали вітаміни для зміцнення в основному нейтральні. Ті, хто пив Перфектил відзначили, що змін у зростанні нігтів не побачили. Патновигар отримав хороші відгуки, якщо його приймати не менше 3-х місяців. Так само можна пропити Vitrum, однак різких змін ви не побачите. Відгуки свідчать, що краще пропити курс звичайних вітамінів в краплях, але тільки в комплексі з лікувальними ваннами. Щоб детальніше дізнатися про тих чи інших вітамінах подивіться їх відео-огляди.

Зміцнення нігтів акриловою пудрою і акрилом

Загрузка...

Технологія зміцнення акриловою пудрою в домашніх умовах не складна. Процедура починається з нанесення бази на пластини. Потім необхідно засипте ніготь акриловою пудрою (можна рясно, так як вона не залишає вад).

Наступний етап – сушка в лампі. Вона триває близько хвилини. Залишки акрилу приберіть з допомогою спонжика, змоченою у спирті. Тепер можна наносити гель лак, але краще під нього теж підібрати основу. Акриловою пудрою легше користуватися, ніж гелем або біогелем, ці кошти розтікаються. Знімається вона просто і для початківців майстрів акрил є найпростішим матеріалом.

Зміцнення нігтів під гель лак акриловою пудрою вимагає лише посидючості, так і витрат піде набагато менше ніж на гель. Перегляньте відео уроки по нанесенню даної технології.

Зміцнення нігтів біогелем і гелем покрокова інструкція

Давайте розберемося, як покривати нігті гелем та біогелем в домашніх умовах покроково. Ця процедура починається з шліфування манікюру. Дрібної пилкою акуратно прошлифуйте пластину і покрийте її базою, висушіть в лампі.

Далі – покриття основного шару. Тут не варто плутати нарощування і зміцнення гелем. Необхідно зробити гелем товстий шар і сушити від 2 до 4 хвилин. Якщо засіб потрапив на шкіру, приберіть його знежирювачем. Тепер наносимо фініш, тирса робити не потрібно. Після наносите лак, пігмент або стрази. Рекомендуємо переглянути тематичні відео уроки, щоб не переплутати процедуру з нарощуванням.

З біогелем працювати простіше. Він спочатку призначався для зміцнення. Тільки біогелем з твердим покриттям можна нарощувати манікюр. Система оздоровлення полягає в наступних етапах:
• надання форми і довжини
• знежирення
• нанесення бази
• кольорове покриття
• дизайн
• топове покриття

Знежирити можна як спеціальним засобом, так і медичним спиртом. Тепер наносимо основу одним тонким шаром, не зачіпаючи кутикули. Просушіть засіб в лампі 1 хв. Після наноситься кольоровий або прозорий біогель. Він накладається пензликом з кінця пластини і просушується 90 секунд. Для насиченого кольору знадобиться повторення цього етапу. Можна нанести лак, зробити френч або місячний манікюр. Так як область кутикули залишається незачепленою, її необхідно запечатати прозорим засобом і також просушити 30 секунд. Як зроблений дизайн, приступайте до топового покриттю. Воно робиться прозорим біогелем. В інтернеті є безліч відео з моделюванням манікюру біогелем.

У будь-якому випадку ванночки набагато краще, тому як гелеві основи дають механічний результат. Народні рецепти найрізноманітніші. Перегляньте відео підбірку доступних рецептів та виберіть для себе оптимальний варіант. Багато коштів для оздоровлення манікюру пропонує Ейвон і аптечні косметичні лінії.