Манікюр з блискітками і стразами — дизайн нігтів з блискітками фото

Оформлення нігтів, створення якого стало майже мистецтвом, є важливою деталлю образу будь-якої дівчини. Професіонали нейл-індустрії створюють нові технології та засоби для дизайну нігтів в домашніх умовах, щоб вони були не тільки красивими, але і зберігали свій зовнішній вигляд надовго. У мережі представлено багато фото і відео з варіантами на будь-який смак і стиль: від класичного французького до самого оригінального з намистинками, фольгою та іншими елементами.

Красивий манікюр з блискітками і стразами

У нинішньому році існують свої тенденції в моді нейл-індустрії. Як і раніше, великою популярністю володіє використання найрізноманітніших елементів, які допомагають зробити образ оригінальним і незабутнім. Однак, головним трендом є натуральність. Краще, якщо довжина і форма наближені до натуральних, а використовувана колірна гамма володіє природними відтінками. Не втрачає своєї актуальності в зв’язку з цим і французький манікюр. Ця тенденція простежується на численних фото та відео, які розповідають як зробити манікюр.

Популярними залишаються варіанти та ідеї з використанням одного кольору. Короткі нігті часто покривають яскравими квітами. Найбільш часто в цьому випадку використовується червоний, чорний, бежевий кольори. Також модно використання так званого омбре, тобто поєднання кольорів з плавним переходом одного в інший. Таким чином, виходить градієнт.

Короткі нігтики з таким оформленням виглядають дуже яскраво і оригінально. Зробити його можна в домашніх умовах за допомогою невеликої губки, вмочивши яку в потрібний колір створюється перехід одного відтінку в інший. Докладно про те, як це зробити розповідають навчальні відео і фото. З них можна підглянути безліч додаткових ідей за поєднанням кольорів.

Якщо говорити про новинки нейл-індустрії, то варто зазначити, що набирає популярність здійснення манікюру в рамці. При цьому варіанті по всьому периметру пластини контрастним з основним кольором виділяються рівною лінією його межі, які дозволяють зробити обрамлення.

Практично при кожному з варіантів дизайну можливо зробити додаткове декорування різними елементами. Приклади і додаткові ідеї можна подивитися на фото робіт різних майстрів.

Манікюр з блискітками фото

Використання різних декоративних елементів на нігтях, не тільки дозволяє зробити їх оригінальними і красивими, але і забезпечує довговічність виконаного оформлення. Найкращим чином з цими завданнями справляються блискітки.

Варіацій декору велика кількість. За запитами на кшталт «дизайн нігтів з блискітками фото» можна знайти тисячі самих різноманітних прикладів робіт майстрів і почерпнути додаткові ідеї.

Основні тенденції можна згрупувати за такими способів декорування.
1. Покриття нігтя блискітками повністю. Як правило, на більшій частині руки нігті покриваються однотонним лаком, а на одному-двох пальцях блискітками.

2. Покриття блискітками окремих елементів. Це можна зробити на кінчику або лунки нігтя, а також окремі декоративні елементи (наприклад, малюнок).

Блискучі елементи можуть бути як вже всередині лаку, так і окремо в баночці. Вони представлені у вигляді піску або елементів побільше і різної форми (їх ще називають блискітками). Зробити манікюр з їх використанням можна за допомогою спеціального клею або на свіжий лак, що володіє ще клейкими властивостями.

Кольори використовуються при такому оформленні найрізноманітніші. Наприклад, новорічний дизайн може бути виконаний срібними або золотими блискітками. В літньому варіанті застосовують більш яскраві і насичені тони. Численні фото та відео уроки покроково розповідають, як використовувати блискітки.

Манікюр зі стразами на короткі нігті фото

Великою популярністю користуються стрази від Swarowski. Для того, щоб зробити оформлення коротких нігтьових пластин, вибір краще зупинити на елементах невеликого розміру. Великі стрази будуть виглядати швидше погано, ніж ефектно.

У випадку з короткими нігтями, які зараз популярні, як правило, виділяються один-два нігтя на руці. Інші покриваються лаком (при цьому на них можна зробити малюнок або скористатися однотонним покриттям).

Для укороченою нігтьової пластини можна зробити ті ж варіанти дизайну, що і для довгої:

  • французький манікюр;
  • місячний;
  • манікюр-рамка;
  • однотонний.

Численні фото та відео пропонують найрізноманітніші варіанти виконання, на будь-який смак і стиль. Нові ідеї завжди можна почерпнути з фото робіт професійних майстрів. Провідною тенденцією є те, що якщо необхідно зробити оформлення коротких нігтів, то перевагу варто віддати невеликим елементів в оформленні.

Френч з блискітками і стразами

Загрузка...

Французький манікюр, або френч, вже став класикою. Зробити його можна з використанням лаків натуральних кольорів: білим виділяються кінчики, рожевий або бежевий застосовні для основної частини.

На сьогоднішній день особливою популярністю володіє французький манікюр з нанесенням блискіток на кінчики нігтів. Називається він френч-міленіум.
Також модним став фан-френч, який передбачає використання страз, намистинок або фольги.

Незважаючи на певну однотипність, французький манікюр може бути найрізноманітнішим. Для виділення кінчиків застосуємо не тільки білий лак, але і будь-які інші кольори. Гарні ідеї можна без праці знайти на сайтах присвячених нейл-індустрії.

Блискучий місячний

Місячний манікюр не менш популярний, ніж французький. У перші він з’явився на одному з показів модного дому Dior. Такий варіант передбачає використання двох контрастних кольорів лаку. За допомогою одного з них виділяється лунка нігтьової пластини. Другим кольором покривається частина. І якщо французький варіант передбачає виділення кінчиків нігтів, то цей варіант, за його протилежність розподілу акцентів, також називають голлівудським.

Зараз стало модним місячний манікюр зі стразами. Ідеї для нього різноманітні і включають в себе використання різних кольорів, ліній, форм і додаткових прикрас. Також зробити його можна використовуючи стрази замість одного з кольорів. Вони можуть бути одного розміру або різного. Ними заповнюється місячне простір на нігті.

В оформленні часто застосовуються і блискітки. Це буде виглядати не менш ефектно. Місячний манікюр з блискітками виконується простіше, ніж при використанні страз, т. к. не вимагає підбору елементів за розміром. Ідеї для їх розташування і поєднання кольорів можуть бути найрізноманітнішими.

Виділення лунок на нігтях може мати наступні різновиди:

  • опукла лінія;
  • увігнута лінія;
  • використання трикутної форми.

Численні картинки з прикладами робіт майстрів і додатковими ідеями свідчать про високу популярність місячного оформлення.

Відео як зробити манікюр зі стразами і блискітками в домашніх умовах

Використання страз має ряд переваг. По-перше, вони виглядають красиво і ефектно. По-друге, використовувати їх можна неодноразово. По-третє, такий дизайні складний у здійсненні, зробити це можна і в домашніх умовах.

Безліч відео-інструкцій докладно розповідають про те, як зробити манікюр покроково. Для його здійснення потрібні самі стрази і блискітки (пластмасові, скляні або з цикорію блискітки), дерев’яна паличка, безбарвний лак і основа, аркуш білого паперу і спеціальний клей для.

При цьому варто провести підготовку нігтьової пластини: знежирити, зрізати надлишки кутикули і обробити її спеціальним живильним маслом.

Наносити стрази і необхідно не висохлий прозорий клей або на окремі крапельки прозорого лаку. Справедливо це для страз невеликого або середнього розмірів. Для великих елементів краще використовувати спеціальний клей.

Блискітки наносять на свіжоукладений лак, після просушується в лампі і віддаляються надлишки.

Прикрашати нігті декоративними елементами можна не тільки при покритті лаком. Гель також добре тримає їх. Варіантів дизайну в мережі доступно багато, до них часто додається навчальний урок у вигляді фото чи відео. Ідеї для ваших нігтиків можна почерпнути на сайтах професіоналів. Як показує практика, навіть, здавалося б, самий звичний варіант дизайну нігтів, такий як французький манікюр, можна зробити досить оригінально і незвично.

Відеоурок манікюр зі стразами

Відеоурок манікюр з блискітками