Як зв’язати Шарф спицями в’язання для початківців

В’язання спицями шарфа досить цікаве і цікаве заняття. Навіть, якщо Ви починаюча рукодільниця, зв’язати простий, але теплий шарф не складе Вам праці. Своїми руками можна створити абсолютно будь-який варіант: використовую велику в’язку, гарний ажурний варіант, з косами, з мохеру, шарф – комір або просте виріб, пов’язане гумкою.
Всі ці та інші нові моделі для жінки, хлопчика / дівчинки або чоловічий Ви знайдете у нас в статті зі схемами та описом. Особливо в цьому занятті для початківців допоможуть фото та відео, майстер-класи від професіоналів.

Шарфи жіночі в’язані спицями з описом і фото

Шарф – це такий виріб, яке повинно бути в гардеробі кожної дівчини. І, зрозуміло, він повинен бути не один. Тому ми пропонуємо Вам навчитися в’язати такий аксесуар самостійно з використанням абсолютно будь пряжі або її залишків. Можна створювати не тільки спицями, але і гачком. Якщо використовувати гачок – справа піде швидше.

Можна самій при в’язанні вибрати візерунок для шарфа – так Ви зможете підбирати ідеальні комплекти під кожне пальто або куртку. А як зв’язати спицями шарф для початківців – у нашому майстер – класі нижче!

Як зв’язати шарф спицями хомут спицями

Гарний хомут в рожевих і сірих відтінках для затишку та комфорту цієї зими. Він більше схожий на великий комір, ніж на шарф. Але це і його краса – він дуже теплий і добре захищає від вітру і морозів. Отже, приступаємо до процесу в’язання.

Візерунки, що використовуються в роботі:

 • Платочная в’язка
 • Плетінка (з використанням знятих довгих петель)

Починається в’язання з другого візерунка, для якого ми набираємо 26 П. Кількість набраних П. має бути кратно 6, але не можна забувати ще про двох К. П. отже, 1 лицьова Р.: Л. П., 2 виворітний Р.: В. П., 3 Р.: з кожної П. – Л. П. з 3-ма витками. Як правильно зробити витки? Спицю вводимо в ліву П. направо, кінчик спиці обмотує ниткою тричі проти годинникової стрілки. 4 Р.: К. П., знімаємо з лівої спиці 6 П. на праву, витягнути їх, а потім повернути назад. Знову нанизати на праву 4,5,6 П. Витягнути їх вгору, протягувати в них 3 перші П., потім 4,5 і 6 – на ліву. Пров’язуємо по черзі всі ці 6 П. В. П. 5Р.: робимо по аналогії з 3. 6 Р.: 3 зняті П – В. П., (6 П. на праву спицю, лівою спицею набираємо перші 3 П. і пров’язуємо через них 3 слід. П. За аналогією з 4 Р., потім знову їх повертаємо на ліву спицю і пров’язуємо кожну, як І. П.). Дія у дужках повторювати до кінця Р. В кінці Р. – 3 В. П., К. петля.

Після цього починаємо робити платочної в’язкої до потрібного нам розміру / довжини. Такий шарф – труба спицями з описом не займе у Вас багато часу, а результат змусить собою пишатися!

Чоловічий шарф спицями

Цей візерунок чоловічого шарфа, пов’язаного спицями, здобуде в собі чергування В. і Л. П. Ми грузли пряжу з 80% овечої вовни близько 200 грамів. Розмір майбутнього виробу: 140 *22 сантиметри. Увага! Розмір залежить від ниток і щільності Вашого в’язання.
Всі Л. Н. – за схемою, всі В. Р. – по малюнку. У кожному Р. – 3 перші і останні П. – Л. П. Перша К. П. – зняти без провязки, остання – Л. П.

 • 1 Р.: К. П., яку потрібно зняти, 3 Л. П., (Л. П., В. П. Л. П., 5 В. П.), 3 Л. П., К. П.
 • 2 Р.: К. П., 3 Л. П., (Л. П., В. П., 5 Л. П., В. П.), 3 Л. П., К. П.
 • 3 Р.: К. П., 3 Л. П., (Л. П., 5 В. П. Л. П., В. П.), 3 Л. П., К. П.
 • 4 Р.: К. П., 3 Л. П., (5 Л. П., В. П. Л. П., В. П.), 3 Л. П., К. П.
 • 5 Р.: К. П., 3 Л. П., (4 В. П. Л. П., В. П. Л. П., В. П.), 3 Л. П., К. П.
 • 6 Р.: К. П., 3 Л. П., (3 Л. П., В. П. Л. П., В. П., 2 Л. П.), 3 Л. П., К. П.
 • 7 Р.: К. П., 3 Л. П., (2 В. П. Л. П., В. П. Л. П., 3 В. П.), 3 Л. П., К. П.
 • 8 Р.: К. П., 3 Л. П., (Л. П., В. П. Л. П., В. П., 4 Л. П.), 3 Л. П., К. П.

Не забувайте, що тут пронумеровані тільки Л. Р. Тут головне – добре за ним доглядати. Не можна використовувати хлорний відбілювач, не віджимати і не прати в пральній машині, дозволяється тільки ручне прання, трохи віджати після полоскання, загорнути в рушник і залиште, щоб воно ввібрало зайву вологу. Сушити на плоскій горизонтальній поверхні, щоб виріб не розтягнулося і не втратило форму.


Ще один нескладний варіант чоловічого зимового або осіннього аксесуара. Наш відео – урок допоможе Вам зв’язати його всього на пару годин!

Ажурний шарф спицями

Загрузка...

Даний виріб в’яжеться круговими рядами. З 1 по 56 Р. – повторювати. Всі Н. в Р., які не позначені на С/Г – Л. Починаємо з 5 П. перед стрілочкою на схемі. Раппорт м/у стрілками повторювати весь час. Закінчити полотно 10 П. після другої стрілки.
Починаємо з ланцюжка з В. П. не основною ниткою, а тієї, яку надалі можна буде прибрати. Основна нитка – лілово-синьо-зелена. Отже, набираємо гачком 435 П. Беремо основну нитку: набираємо на спиці 8 П., 435 П. з ланцюжка, в кінці Р. + 7 П.
Полотно замикаємо в кільце, 2 К. Р. – Л. Р. на відстані 8 перших П. і перед 7 посл. П. по 15 П. для підгину відзначаємо.
Перші 8 П. – Л. Р., 435 – ажурним візерунком, 7 П. – Л. Р. В’язати так до досягнення 49,5 сантиметрів. Ще 2 К. Р. Л. Р., у 2 закрити перші 8 П., 435 пров’язати, закрити 7 посл. П.
Збираємо виріб: на подгибку з боків робимо шви. Ті П., які залишилися необробленими обв’язуємо гачком С. С. Розпускаємо той ланцюжок з В. П., яку ми виконали не основною ниткою. Обв’язати гачком. Кожну арку витягнути шпилькою, розташувавши шарф на горизонтальній поверхні. Відмінним варіантом буде, якщо створити таку ж шапку з мохеру з аналогічним малюнком.

В’язані спицями жіночі шарфи 2016-2017 зі схемами, з описом і фото

Дуже гарні нові моделі для початківців: ажурний, кругової, снуд, дитячий, палантини і шарф хомут. Жінки в цьому сезоні будуть просто чарівні! Перш, ніж приступити до в’язання чергового шарфа, пропонуємо Вам фотопідбірку самих трендових виробів цього сезону!


Зв’язати шарф снуд спицями для жінки нові моделі

Шарф снуд можна зв’язати не тільки спицями з описом та використовуючи схеми. Його можна зробити, навіть, якщо Ви зовсім не вмієте ні в’язати спицями, ні гачком. У цьому випадку Вам знадобиться тільки Ваші руки і товста пряжа будь-якого вподобаного відтінку. Це – відмінний варіант для дитини як для початківців, так і для досвідчених майстринь.

Дитячий шарф для хлопчика спицями: схема і опис

Гарний шарфик з сірої і чорної пряжі. Ми обрали склад з кашеміру, а інструмент під номером 4. Розмір майбутнього виробу 102*18 див. ми спеціально вибрали пряжу саме такого складу, щоб дитині було комфортно і тепло з настанням холодів. А найголовніше – Ваша дитина не буде скаржитися, що шарфик коле, адже нитки найм’якші.

Опис процесу в’язання:

 • Набираємо 50 П. Слід. Р.: Л. П., В. П. до кінця ряду.
 • Далі піде англійська резинка. Вона дуже об’ємна і добре тягнеться. Всі Л. П. – Л., робимо Н. Всі В. П. – перекидаємо на другу неробочу спицю, тримаючи нитку перед полотном.
 • Таким чином плетемо до потрібної нам довжини. Кольори можете чергувати в довільному порядку.
 • Але ми все ж запропонуємо свій:32 Р. – сірим кольором.
 • Після чого – більш темний відтінок – 2 Р. темний, 2 Р. світлий. Далі 16 Р. – світлою ниткою, 52 Р. – темною. 260 Р. – світлі. Це буде майбутня середина. Щоб вийшла симетрична річ – повторюємо всі етапи в зворотному порядку.

Накидка шарф спицями

Шарф – накидка дуже популярний в це сезоні. Це не просто звичайний шарф, це ще й повноцінна накидка, яка допоможе сховатися Вам від холодного вітру. Пряжа будь-якого кольору – 200 грамів.
Використовуємо у в’язанні платочную в’язку (П. В.): К. Р., Л. Н., В. Р. 1 рубчик – 2 Р.
Опис: 180 П. = 2 рубчика П. В. Далі по С/Х 1 до 150 П. на спицях. Далі по С/Х 2 = близько 15 повторень в Р. Коли закінчили зі другою схемою = С/Х 3. Її повторюємо 1 – 2 рази по вертикалі. Далі в’яжемо В. Р., Л. Н., В. Н. П. закриваємо Л. П.

Спицями шарф капюшон

Такий шарф – капюшон відмінно буде виглядати на будь-якій дівчині і жінці. Він довгий, красивий і дуже теплий. Крім того, він замінює шапку, тобто 2-в-1! Ми вибрали білу пряжу 400 грамів.
Як і у варіанті вище – першу і посл. П. – К. П. Для рівних країв – в’яжіть їх з вузликами. Для гумки – після К. П. 3 Л. П. / 3 В. П.
Отже, починаємо з 59 П. – гумка м/у К. П. Далі перевертаємо полотно. А В. Р. – по малюнку. Так в’яжемо до 80 сантиметрів. Після К. П. слід у слід. Р. починати П. Р. Справа П. Р. 1 П.*1, в кожному 2 Р. 2 П.*2, 1 П.*4. Далі продовжити по малюнку. Через 33 сантиметри – ми досягли самого верху капюшона. В’яжемо аналогічним чином ще 25,5 сантиметрів. Після чого всі П. Р. замінюємо на У. Б. Їх теж слід виконувати по візерунку. У кожному 2 Р. – У. Б. 1 П.*4, 2П. *2, 1 П.*1. Полотно закрити на 224 див. Зробити лицьовій шов на капюшоні. А для пензликів – 7 ниток по 50 див.

Відео в’язання спицями шарфа