Вязання спицями для жінок модні моделі з описом

Наш пост присвячений рукодільницям, які люблять творити, а з приходом холодів дістають нитки і спиці для створення модних в’язаних речей.

Я хочу запропонувати дві шикарні моделі з описом, котрі ви легко воссоздадите самі, але для початку пропоную пройтися по модним показам і блогах, освіживши в пам’яті тенденції в’язаної моди.

А зараз найцікавіше!

Модні в’язані речі з описом
1. Плаття від Chanel

Вам знадобиться:

 • 800 г пряжі
 • спиці № 4
 • кругові спиці № 4 (приблизно 60 см)
 • кругові спиці № 3,5 (80 см)
 • кругові спиці №4 (80 см)
 • Гачок № 4 ( для з’єднання деталей).

Хочу попередити, що дану моделі осилять тільки досвідчені рукодільниці, так як тут немає докладного покрокового опису.

Опис візерунків:


В’язаний кардиган з ромбами (42 розмір)

Необхідно:

 • 800 г пряжі (вовна / акрил)
 • спиці №6
 • допоміжна спиця

Для початку пропоную вивчити схему «основного візерунка».


Важливо!

 • В «основному візерунку» число петель кратно 18 і через кожні 50 рядів візерунок повторюється.
 • Набираючи петлі орієнтуйтеся за такою схемою: 15 петель x 20 рядів = 10×10 см
 • У в’язанні є дуже важливе правило : першу петлю не робити, а просто знімати. Так краю вашого вироби вийдуть рівними і красивими.
 • Виворітна сторона виробу в’яжеться так само, як і лицьова, тільки навпаки (лицьові петлі перетворюються в виворітні і навпаки).

Візерунки:

 • «Подвійна гумка»:

Ниткою відмінного від кольору виробу ( якщо ви в’яжете білий кардиган, візьміть, наприклад, чорну нитку) набрати половину необхідних петель ( якщо зазначено, що для спинки необхідно 82-е петлі, набрати 41-у).

 • Перший ряд :(залишаємо контрастну нитку і працюємо основний) 1 осіб, 1 накид (в’язати до кінця),
 • Другий ряд : зв’язати накид лицьовими, зняти (не пров’язуючи) 1 як виворітну петлю,
 • Третій (і всі інші ряди) : 1 осіб, зняти 1 як виворітну петлю.

Розпустити контрастну нитку.

2. «Гумку 1×1»:

В’язати 1 лицьову, 1 виворітну і так до кінця.

3. «Гумка 2×2»:

В’язати 2 лицьові, 2 виворітні.

Спинка

Набрати 82 петлі провязать 2 ряду «Подвійний гумкою». Далі в’яжемо 4 см візерунком «Гумка 2×2» . Після переходимо на основний візерунок. У кожному 20-му ряду після першої і перед останньою в’яжемо 3 петлі з однієї (3×1).

Починаємо в’язати пройму (провязав 48 см від гумки). У кожному 2-му ряду закриваємо краю наступним чином: беремо 3 петлі в’яжемо разом (виходить 1 петля=1х3), після пров’язуємо 2 петлі з однієї (2х1). Виходить так, що ми спочатку в’яжемо перші три петлі разом, зменшуючи кількість петель, а після в’яжемо з однієї петлі 2, збільшуючи кількість. Виходить ми зменшуємо кількість петельок на 1 одиницю з кожного краю (це місце для рукавів).

Таким чином в’яжемо 19 см і закриваємо. (закривати краю слід таким способом: в’яжемо 2 петлі разом, провязаную петлю повертаємо на спицю, після чого знову пров’язуємо дві петлі разом вже зі старої петлею — і так до кінця поки закінчаться всі петлі).

Спинка готова.

Поличка (передня частина кардігана)

Загрузка...

Набрати 50 петель і пров’язати 2 ряду «Подвійну гумку».

Після в’яжемо наступним чином: 3 петлі «Подвійний гумкою», 5 петель візерунком «Гумку 1×1″(починаючи з 1 лицьовий), 42 петлі -«Гумка 2×2».

Так пров’язуємо 4 див.

Далі: 3 петлі — «Подвійний гумкою», 5 петель — «Гумку 1×1», 1 виворітна петля, 36 петель — «основний візерунок», 5 виворітних петель, роблячи зменшення зліва, як у спинки.

Через 38 см від гумки: для вирізу горловини і коміра збільшувати вліво число петель, пов’язаних «Резинкою 1×1» (відповідно збавляючи число петель, пов «основним візерунком»), поки не буде пов’язане 3 петлі «Подвійний гумкою», 24 петлі «Гумку 1×1» і решта петлі «основним візерунком». При цьому виконати зліва скіс пройми, як для спинки.

Через 19 см від початку скосу пройми закрити ліворуч плеча 1х18 петель і залишилися петлі в’язати по малюнку (комір); через 11 см закрити всі петлі.

Ліва поличка в’яжеться симетрично.

Рукава

Набрати 38 петель і пов’язати 4 ряди «Подвійний гумкою».

Далі : візерунок «Гумка 2×2». Через 5 см від набірного краю в’язати 1 виворітну петлю, 36 петлі «основним візерунком» і 1 виворітну петлю, додаючи з обох сторін у кожному 14-му ряду, роблячи 5 петель з однієї(5х1)петлю і пров’язуючи додані петлі виворітними петлями. Через 40 см від гумки для оката рукава закрити з обох сторін у кожному 2-му ряду, пров’язуючи 4 петлі разом (1х4) і 13 з однієї (13х1). Через 14 см від початку оката рукава закрити залишилися 14 петель.

Пояс

Набрати 15 петель і зв’язати 2 ряду «Подвійний гумкою». Далі візерунок «Гумку 1×1». Через 120 см зв’язати ще 2 ряди «Подвійний гумкою» і закриваємо.

Збірка

Зшити плечові шви кардігана, обидві частини коміра і сам воріт до горловини. Втачать рукави, виконати бокові шви і шви рукавів.

Вуаля! Модний кардиган готовий!