В’язання гачком для початківців схеми з докладним описом

Сьогодні хотілося б обговорити таку тему, як «в’язання гачком для початківців». Гачком можна створити велику кількість цікавих виробів, але завжди варто починати з азів, тому пропоную всім початківцям рукодільниця і рукодільники приступити до освоєння простих уроків, де покроково пояснюватися кожна деталь.

В’язання гачком — в’язання для початківців (фото)

Як на рахунок безкоштовно навчитися в’язання гачком? Якщо ви зважилися, але не знаєте з чого почати, зверніть увагу на прості візерунки і потренуйтеся робити красиві рівні однакові петлі. Якщо ви освоїте базову техніку в’язання, сміливо приступайте вже до виробів.

Як на рахунок мочалок з витягнутими петлями (майстер клас)

Для в’язання мочалки нам потрібні поліпропіленові нитки (я купую їх на ринку або в господарських магазинах) і гачок 2. В’язати мочалку нескладно: 1 ряд стовпчики без накиду, 1 ряд витягнуті петлі.
І так, приступимо.

Набираємо косичку з 56 повітряних петель (на мій погляд, це самий оптимальний варіант розміру мочалки по ширині) і замикаємо кіску в кільце (Увага! З’єднайте косичку так, щоб вона не перекрутилася вісімкою). Далі в’яжемо 4 ряди стовпчиками без накиду. Наступний ряд в’яжемо витягнутими петлями.

В’язання витягнутих петель.

В’яжемо так до кінця ряду. Наступний ряд в’яжемо стовпчиками без накиду. І так, пров’язуємо 14 рядів (7рядов стовпчиками без накиду, 7 рядів витягнутими петлями). Далі обриваємо нитка, хвостик нитки выправлаем на лицьову сторону («мохрушки» ) і приєднуємо нитку іншого кольору.

В’яжемо аналогічним чином (7 рядів стовпчиками без накиду, 7 рядів витягнутими петлями).

Так продовжуємо в’язати до кінця мочалки.

Ось ми провязали останній ряд витягнуті петлі, і далі завершуємо мочалку 3 ряди стовпчиками без накиду.

Тепер приступаємо до в’язання ручок. Не обриваючи нитку, набираємо косичку з 65 повітряних петель (довжина ручок оптимальна, після декількох використань мочалка трохи потягнеться) і прикріплюємо косичку на протилежній стороні, і в’яжемо 2 ряди стовпчиками без накиду (туди-назад). Багато, я знаю, в’яжуть ручки стовпчиками з накидом, але такі ручки швидко розтягуються і рвуться.
Ручка готова.

В’язання пінеток для дітей в картинках (для новонароджених)

Для маленької дівчинки з старих ниток можна пов’язати такі ось нові пінетки. У холодну пору року вони можуть грати роль дитячих капців.

Матеріали: 1 моток пряжі Cisne Bebê Todo Dia (100% акрил, 100 р./330 м.), гачок 2.0 мм, 2 квіточки, стрічка довжиною 90 див.

Щільність в’язання: 20 петель * 24 низки = 10*10 див.

Опис

Підошва: набрати 13/п. в ланцюжок. В’язати 1-3 ряди підошви за схемою 1.

Стопа: далі продовжувати в’язати роботу гумкою з рельєфних стовпчиків за схемою 2. Одночасно 4-й ряд роботи в’язати тільки за передню стінку петель. В’язати раппорт схеми до центру переду, виконати зменшення як на схемі по центру переду. Після 11-го ряду закінчити роботу.

Оздоблення: вставити стрічку як на фото, стягнути, пришити квіти (атласні троянди).

В’язання серветок з круглих мотивів (

Загрузка...

Серветка з квітів. В якості квітки ми вибрали ромашки. Оформили фіолетовою пряжею (можна взяти соковитий зелений).

Матеріали: пряжа Duna (100% мерсеризує бавовна, 100 р./170 м. або 200 р./340 м.) – 2 мотка білого, 2 мотка синього, 1 моток синій меланж і 1 моток жовтого кольорів, гачком 3.0 мм, голка, 19 бусинок.

Опис

Зробити кільце, намотавши нитку на палець двічі, в’язати 3 в/п. з кільця, потім в’язати 11 ст. з/н в кільце, закінчити з’єднувальним стовпчиком. Потягнути хвіст нитки, щоб стягнути кільце. Продовжувати в’язати мотив за схемою 1. Міняти колір нитки коли змінюється колір схеми. Все зв’язати 19 мотивів за схемою 1. З’єднувати мотиви в шаховому порядку таким чином: 1-й ряд: 6 мотивів. 2-й ряд: 7 мотивів. 3-й ряд: 6 мотивів.

Обв’язка: обв’язати ниткою білого кольору отриману серветку – доріжку гачком за схемою 2. В центрі кожної квітки пришити бусинку.

Керівництво по створенню бабусиних домашніх килимків

Для доріжок допустимо використовувати товсту пряжу або нарізку з старих ганчірок.

Розмір: 152.5 см в діаметрі.

Матеріали: 28 мотків пряжі Lily® Sugar’n Cream™ (100% бавовна, 70 р./109 м.), гачок 15.0 мм.

Щільність в’язання: 5 ст. з/н * 3 ряду = 10*10 див. ниткою в 6 складань.

Опис:

Ниткою в 6 складань набрати 6 повітряних петель, з’єднати в кільце. В’язати 1-19 ряди за схемою. Закінчити роботу.

Кардиган в стилі DOLCE &GABBANA

Матеріали: 600 (650) р. пряжі Linie 260 Corsofino (35% бавовна, 35% поліакріл, 30% віскоза, 50 р./114 м.), гачок № 4-4.5, планка зі стразами шириною 18 мм

Щільність в’язання: 8 раппортов * 8 рядів = 10*10 див.

Опис

Спинка: набрати 75 (81) повітряну петлю. В’язати за схемою, повторювати раппорт 37 (40) + 1 кром. петля. На висоті 32 див. виконати убавки для пройм, для цього зменшіть з кожного боку по 2 раппорта – 1 раз, потім по 1 раппорту – 2 рази = 29 (32) раппорта + 1 кром. петля. На висоті 50 (52) див. зменшити для горловини центральні 15 (16) раппортов = 7 (8) раппортов для кожного плеча. Закінчити боку роздільно. В’язати ще 4 ряди схеми (або 2 раппорта у висоту). Закінчити роботу.

Ліва поличка: набрати 37 (39) повітряних петель. В’язати за схемою, повторювати раппорт схеми 18 (19) + 1 кром. петля. Виконати убавки для пройм як для спинки. На висоті 42 (44) див. зменшити з боку горловини в кожному другому ряду 3 раппорта – 1 раз, 1 раппорт – 2 рази, потім у кожному рядку 1 раппорт – 2 рази = 7 (8) раппортов + 1 кром. петля. На висоті 52 (54) закінчити роботу.

Права поличка: в’язати симетрично ліворуч. Рукава: набрати 43 (47) повітряних петель. В’язати за схемою, повторювати раппорт 21 (23) рази + 1 кром. петля. Одночасно додавати з кожної сторони петлі, поки не додасте 5 раппортов всього = 26 (28) раппортов + 1 кром. На висоті 32 див. зменшити з кожної сторони в кожному другому ряду 1 раппорт – 2 рази, потім у кожному рядку 1 раппорт – 5 разів = 12 (14) раппортов. Закінчити роботу. Зв’язати другий рукав.

Як зібрати кардиган: з’єднати плечі, сторони і рукави, виконати шви рукавів. Підшити панель з стразами як на фото. Якщо ви хочете, щоб стрази були в роботі, а не тільки навколо поличок і горловини, замінюйте панель стразу лінією раппорта схеми як на фото.

В’язання гачком для початківців (гачком) — відео уроки

Прості відеоуроки для новачків допоможуть осягнути основи в’язання гачком. На ютуб їх дуже багато, а ми вибрали самі цікаві і корисні.

Іграшок багато не буває

Філейні шалі-косинки для зими (покрокові інструкції)

Дитячі кофти на новонародженого (поетапно)

Для такої кофтинки знадобиться мінімум часу, так як нитка береться товста. Якщо ж вам нема кому її подарувати, можете порадувати старих улюблених ляльок, додавши жіночі чобітки і бере.

Килимок на підлогу з гуртків

Легкі шкарпетки (мк)

Відеоурок по створенню шкарпеток-шкарпеток для дітей і дорослих.

В’язані пледи повинні бути у всіх

В’яжеться такий виріб по спіралі. За такою ж системою можна придумати оригінальні скатертини, накидки, наволочки для подушок, накидки, палантини, килимки на табурет.

Ірландське мереживо

Даємо волю фантазії і додаємо сніжинки, лілії, маленькі трояндочки, листя, великі троянди. У такій техніці працюють багато майстрів створюючи оригінальні ажурні жіночі сумки, спідниці, шапки, шарфи, болеро, коміри, сукні.

Безрукавки для малюка

При бажанні можна розбавити комплект теплої зимової жилетки (додати рукавички, шапочки, кеди, мітенки, рукавиці).