В’язані жіночі кофти спицями зі схемами описом фото

У новому сезоні осінь – зима 2016 -2017 хочеться бути в тренді, стежити за модою і красиво одягатися. Мало хто знає, що в’язані жіночі кофти спицями (фото і схеми яких будуть нижче в статті) знову повернулися в моду. Їх носять з сукнями, спідницями, можна надіти зверху короткий стильний жилет або жакет. Є безліч варіантів комбінування його з іншими речами.

Будь-яка жінка зможе зв’язати таку красу своїми руками: теплий елемент можна носити цілий рік. Причому, колір можна вибирати будь-який колір.

В’язані жіночі кофти спицями з описом

Не впадайте у відчай, якщо Ви не змогли знайти хорошу в’язану кофтину модного фасону, тепер пов’язати її не складе труднощів! Найкраще спиратися на майстер-класи професіоналів, так швидше вийде освоїти техніку.

В’язані спицями жіночі літні кофти топи майки

Кофта жіноча літнє спицями в’яжеться дуже легко і не займає багато часу. Вона буде поповнена спицями та гачком.

Матеріали: 400 г білої нитки. Краще використовувати бавовна, це – наша рекомендація, ґудзики можна взяти стрази для декору, але це за бажанням.

Нижче представлена викрійка в’язання і опис, яку слід відкоригувати по своїй фігурі.

 • Робимо деталі спинки, праву і ліву полички – все звіряємо з викрійкою.
 • Рукава робимо так: розрізаємо виконану викрійку, поєднуючи бокові шви. Обидва рукави в’яжемо Л. Р.
 • Полички по периметру обв’язати 2 Р. Ц. Б. Н., мереживними вставками ажурним візерунком. Не забудьте про У. Б. для красивого вирізу.
 • Краї рукавів так само обв’язати С. Б. Н. З одного краю в поперечному напрямку робимо мереживну частину, не забудьте про У. Б. і П. Р. для формування відкату.
 • Цю частину з мереживом з’єднати з поздовжньою частиною рукава. Зробити цей крок, коли будете робити останній Р. арочок. Зробити це просто: замість середньої В. П. арки з 5 В. П. виконати С. Б. Н. в С. Б. Н. краю від рукава. Поличку зі спинкою зшити між собою. Ще 4 Р. Ц. Б. Н для планки. В 5 Р. В. П, як на С/Х.
 • Ми не надаємо довжину ланцюжка В. П. і СТ. для обв’язки, оскільки її можна визначити шляхом експерименту. 2 Р. Ц. Б. Н. – за нижню П. По краю готової речі 6 Р. Ц. Б. Н., другий Р. С. Б. Н. – за ближню стінку П.
 • Красива ажурна кайма – по С/Х.

Після виконаної роботи – вшитої рукава, обв’язка 4 Р. Ц. Б. Н. Якщо хочете зробити комір, як ми – стійка з 3 Р. Ц. Б. Н., прикріпити на планці. Для кутів – П. Р. по боках у кожному Р. Можна нашити зверху квіти, схеми яких ми докладаємо, або оберіть свій малюнок. Якщо Ви використовуєте стрази для декору – розподіліть їх на спині.

В’язані спицями жіночі літні кофти топи майки для повних

Для повних жінок ми пропонуємо красиву кофту на гудзиках – накидку для холодної погоди, пов’язану спицями.

Візерунки, використані в роботі:

 • Л. Р.: Л. Н. – Л. П., В. Р. В. П.
 • І. Р.: Л. Н. В. П., В. Р. – Л. П.
 • Платочная в’язка: Л. і В. Р. – Л. П.
 • Основний візерунок: 2 Р. Л. Г. і В. Р. = повторювати.
 • Починаємо виріб зі спинки: 102 П. і 2 К. П. – 20 см платочної в’язкою. І ще 20 – основним візерунком. Після – зарываем з боків 2 П., а для пройм в кожному 2 Р. по 1 П*1. Через 61 см від початку полотна для формування скосів з двох сторін 2 П. і в кожному 2 Р. – 6П.*3 і 5 П.*3. Всі інші П. закрити через 4 сантиметри.
 • Ліва поличка: 60 П., 2 К. П. – 20 см платочної в’язкою, основним візерунком (де 1 Р. закрити для кишені 27 П.), з 11 П. решта потрібно відкласти. Щоб зробити мішковину для кишені – 27 п, 2 К. П. – Л. Р. Через 12 см – закриваємо К. П. В’язати на 27 П., які залишилися. Праворуч – пройму, як на спині. Відміряти від початку полотна 67 П. – відкласти в’язання.
 • Праву поличку зробити симетрично, але не забудьте про отвори для гудзиків. Щоб зробити їх, на 245 см – закрийте в К. Р. з 9 по 15 П., а в наступному В. Р. – знову наберіть.
 • Рукава: 58 П, 2 К. П. – 10 см платочної в’язкою, засн. візерунком і П. Р. по боках у кожному 10 Р. 1 П.*9, в кожному 8 Р. 1 П.*1, в кожному 6 Р. 1 П.*1. Ці П. ми додаємо у візерунок. Як для пройм на спині через 45 см від початку полотна — закриваємо П. з боків. Іншими пров’язати ще 9 див.
 • Збираємо стандартно: плечові і бокові шви, ті П., які ми відкладали, нанизати на спицю і набирати м/у ними 40 П. – 10 см основного візерунка. Закрити. Не забудьте про мешковинах кишень і гудзиках.

Кофта спицями жіноча

Загрузка...

Жіночі кофти вязані спицями набирають популярність все швидше і швидше. Пропонуємо Вам почати готуватися до літа вже сьогодні і зв’язати красиву кофту з чорної пряжі (розмір 44), якої потрібно 300 грамів. А спиці завтовшки 3,5 і 4.
Візерунок: гумка в’яжеться на більш тонких спицях.
Починаємо зі спинки, як зазвичай – 86 П. з С/Х 5 Р. Наступні 76 Р. Л. Р. Пройму робимо по викрійці, на З/Х У. Б. дуже добре описані. Передня частина – аналогічно задній, ажурний візерунок в центрі виробу (див. схему) з У. Б. пров’язуємо тугими петлями, щоб він тримав форму. Рукава так само по С/Х.
Модний светр пов’язувати за викройкою нижче:

Спицями кофта жіноча з капюшоном

Красива сіра в’язана жіноча кофта з капюшоном спицями схема якої буде прикріплена нижче, в’яжеться дуже просто, не дивлячись на те, що займе досить багато часу. Пряжа сірого кольору – 550 грамів і спиці, у нас 10 мм. Така модель буде розмір 38-40 або XS.

Візерунки:

 • «Рис», для якого потрібно парне число П.: 1 Р.: Л. П., В. П. – до кінця Р., 2 Р. (і всі слід. Р.): Л. П. провязанная В. П., а В. П. – Л. П.

Робота:

 • Починаємо зі спинки – 46 П. візерунком «рис» 30 сантиметрів. Для реглана – закриваємо боків по 2 П., а в кожному 2 Р. 1 п.*14. Ті П., які залишилися, теж закриваємо.
 • Права в’язана поличка починається з набору 24 П. – візерунком «рис» так само 30 См. Для реглана зліва закриваємо 2 П., в кожному 2 Р. 1 П.*13. На висоті 42 сантиметри (майбутня горловина) закриваємо праворуч 5 П., в кожному 2 Р. 2 П.*1, 1 П.*2. Ліва робиться симетрично.
 • Рукава: 27 П. – візерунок «рис», П. Н. з боків у кожному 12 Р. 1 П.*4. Так в’язати 45 див. після чого, закрити по боках 1 П., в кожному 2 Р. зліва 1 П.*14.Справа 1 П.*13, 4 П.*1, 2 П.-1.
 • Отже, ми підійшли до найголовнішого – капюшон. 76 П. візерунком «рис» 19 сантиметрів. Далі в’яжемо перші 38 П. Праворуч закриваємо в кожному 2 Р. 1 П.*4. Зліва 2 рази по 2 П., 1 П.*2. Закриваємо. Другу частину — аналогічним чином. Всі деталі зшиваємо разом. Слідуйте нашим описами і все у Вас вийде.

Як зв’язати кофту жіночу спицями для початківців: відео

Зв’язати рукав дуже легко, орієнтуючись на відео урок нижче.

І ще один майстер-клас, що складається з двох відео — уроків:

В’яжемо кофти жіночі спицями схеми

Щоб зв’язати нові моделі в’язаних кофт, будь то ажурна жіноча кофта спицями або шовковий джемпер, потрібно гарне опис і зрозуміла схема. Створюйте свій власний стиль – варто тільки клацнути пальцями. Або взяти спиці в руки.Красива дитяча кофта в’язана спицями

На дівчинку семи років ми пропонуємо пов’язати кофтинку в рожевих відтінках (500 г рожевого). Крім цього – основний інструмент №3 і 2. У нашому майстер — класі ми використовували ще й ґудзики – 6 штук.

Візерунки, які необхідно буде пров’язати:

 • Гумка 2*2: 2 Л. П., 2 В. П.
 • Л. Р.: Л. Н. – Л. П., В. Р. В. П.
 • «Путанка»: Л. П., В. П., в кожному Р. зміщуючи візерунок на 1 П.

В’язання починається зі спинки (схема нижче): 74 П. – 4 см гумкою 2*2. Більш товстими спицями: Л. Р. 23 див. На 4 сантиметри знову змінити інструмент: 3 П. по малюнку, 2 П. разом, Н., 3 П. по малюнку,2 Л. П., 2 В. П., 3 П./Х 1, 2 В. П., 12 П. з С/Х 3, 2 В. П., всі Л. П. У всіх В. Р. – по малюнку. Дані кроки повторюємо, але не забувайте зробити для планки + 5 П. для гудзиків (кожну на відстані 6 см м/у один одним). Коли довжина полотна досягає 27 сантиметрів – зліва реглан як спинку. Закриваємо, коли довжина досягне спинки. Ліва поличка робиться аналогічно правій, але П. для гудзиків не набирайте.
Рукава 44 П. – 4 сантиметри гумкою 2*2. Це ми виконали більш тонкими спицями, тепер беремо більш товсті і 14 П. Л. Р., 2 В. П., 12 П. з С/Х 3, 2 В. П., 14 Л. Р. Всі В. Р. – по малюнку. Так проробити 37 сантиметрів. Для скосів з боків + 1 П. через 4 сантиметри. Тепер скоси регланів виконуємо аналогічно скосам на спині. На 17 см – закрити.
Для капюшона 50 П. візерунком «путанка» близько 4 сантиметрів. Далі Л. Р., П. додавати до 68 штук в перших Р. Коли висота виробу буде 18 см, починаючи з планки – закривати по боках 5 П. в кожному Р. Збирайте, як в описі мк вище, не забудьте про помпоне на маківці капюшона.

Зимові кофти і светри зі схемами та описом спицями

Скоро настануть холоди, і потрібно буде утеплятися. Для цього ми підготували для Вас добірку модних легінсів 2016-2017 років. Насолоджуйтеся новинками і вибирайте фасони для себе!
Теплі жіночі кофти вязані спицями зі схемами та описом

Речі з круглою кокеткою завжди красиво виглядають і добре сидять на представниць жіночої статі. Вони підкреслюють всі достоїнства своєї власниці. У нашому уроці таку кофтинку ми будемо робити віскозної пряжі (250 г) з обв’язкою листочками гачком.

Візерунки для малюнка:

 • Л. Р.: Л. Н. – Л. П., В. Р. В. П.
 • Ажурна «мережка» (А. М.): 1 Р.: 2 П. – К. П. Н. = до кінця Р. 2 Р.: В. П.
 • Ажурний візерунок за схемою.

Опис в’язання кофти:

Вона починається не як зазвичай зі спинки, а в кокетки – основного ошатного елемента цієї речі. Для неї потрібно 120 П. В’язати/Х 1 круговими спицями 30 Р. Має вийти 280 П.: 80 з них залишаться для спинки і 80 для передньої частини. А решта – рукава. Далі вся робота по частинах.
Спинка – Л. Р. 30 Р. Після — П. Р. в кожному 2 Р. з боків 1П*3, 2 П.*2, 3 П.*1. Всього – 12 Р.
Для переда – Л. Р. 6 Р., для пройм – П. Р. в кожному 2 Р. 1 П.*3, 2 П.*2, 3 П.*1. Зробити 12 Р. від початку цих самих пройм. Після з’єднуємо всі П. передньої і задньої частини і продовжуємо роботу по колу Л. Р. Зробити 104 К. Р., після 24 Р./Х 2. Останні 2 Р. – «мережка». Після чого, П. закриваємо.
Лівий і правий рукава: 40 П. Л. Р., для відкату – П. Р. по боки в кожному 2 Р. 2 П.*8, 3 П.*2. Зробити ще 20 Р., 4 К. Р. і закривати. Далі збираємо наше виріб, виконавши всі шви. А по периметрі за бажанням обв’яжіть виріб «рачьим кроком».

Жіноча кофта на гудзиках реглан спицями