В’язані сукні для жінок гачком зі схемами та описом

У 2016 році все популярнішим стає плаття гачком. В’язане гачком вбрання в стилі «бохо», відповідно стане найпопулярнішим серед модниць будь-якого віку. Тому в останніх колекціях знаменитих модельєрів, все частіше зустрічаються сарафани та сукні ручної роботи, пов’язані гачком (іноді спицями).

В’язане гачком сукні (фото)

Скільки коштує гарне вечірнє вбрання? Модні стилісти говорять, що за гарний виріб вам доведеться викласти чималу суму (близько 200$), але не кожна жінка може собі дозволити витратити таку суму, тому пропонуємо всім любителькам в’язання і початківцям рукодільниця озброїтися знаннями про те, як самостійно створити незабутній наряд своїми руками.

Моделі з мотивів

З квадратів і гуртків (з квадратних і круглих мотивів) майстри створюють сукні, які підійдуть для пляжу. Біле пляжне з відкритою спиною — річна класика, яка підходить для повних і мініатюрних дам. Іншими словами, найкращі вбрання для спекотного літа — ажурні туніки, тому пропоную приступити до майстер класу по їх створенню.

 • Червоне вбрання в стилі «Бохо»


 • Розмір: 40/42

  Матеріали: 4 мотка пряжі ANA PAULA SIEBERT PARA CÍRCULO (100% мерсеризує бавовна, 100 р./500 м.), гачок 1.75 мм.

  Щільність в’язання: 24 петлі * 18 рядів = 10*10 див. фантазійним візерунком за схемою 1.

  Опис роботи


  Перед та спинка: Вертикальні смужки фантазійного візерунка: набрати 10 у/п. + 3 петлі підйому. В’язати фантазійним візерунком за схемою 1 – 80 див. Зв’язати другу таку ж смужку. Зв’язати ще 2 смужки довжиною 26 див.

  Вертикальні смужки з мотивів: в’язати маленькі мотиви, з’єднуючи їх на смужки. В’язати 2 смужки з 4х мотивів і 2 смужки з 10ти мотивів. З’єднати смужки візерунка і смужки мотивів в цілісне полотно по викрійці, для з’єднання використовуйте схему 2 (стовпчики без накиду в’яжемо в смужку фантазійного візерунка, стовпчики з накидами в мотиви), залишити 17 див. вздовж пунктирною лінії переду і спинки для пройм.

  Спідниця: з’єднати нитку до петель на талії, в’язати по колу. В’язати фантазійним візерунком, повторюючи раппорт між *-* 66 разів. В’язати 12 рядів фантазійного візерунка = горизонтальна смужка фантазійного візерунка.

  Горизонтальна смужка мотивів: в’язати великі мотиви, з’єднуючи їх в смужку. Зв’язати 1 поличку з 7ми мотивів і 3 смужки з 8ми мотивів, з’єднати полички в кільця. З’єднати смужку з 7ми мотивів до смужці фантазійного візерунка (так само за допомогою схеми 2). *Обв’язати за схемою 2 смужку з мотивів з іншого боку (разом стовпчиків в’язати повітряні петлі). В’язати 12 рядів фантазійного візерунка, повторювати раппорт між *-* 96 разів. З’єднати першу смужку з 8ми мотивів, повторити від * для останніх двох смужок. Обв’язати за схемою 2 останню смужку з мотивів з іншого боку (разом стовпчиків в’язати повітряні петлі). В’язати 4 ряди фантазійного візерунка.

  Обв’язка: обв’язати горловину за схемою 2 (разом стовпчиків в’язати повітряні петлі), потім стовпчиками без накиду. Обв’язати пройми фантазійним візерунком.

  2.Пляжна туніка

  Розмір: 38/40

  Матеріали: 4 мотка пряжі Charme (100% мерсеризованных бавовна, 150 р./396 м.), гачок № 3.

  Щільність в’язання: діаметр квіткового мотиву = 8 див.

  Опис роботи

  Зв’язати 33 квіточки. Зв’язати 54 листочка. З’єднати квіти і листочки по викрійці з допомогою сітки.  Красиві сукні на кожен день для дівчат (сарафани та сукні на літо)

  Використовуючи нитки з бавовни, льону і віскози можна придумати сотні варіантів на кожен день, в яких буде комфортно гуляти в парку, саду або ходити на роботу в офіс (якщо говорити про теплі моделі для холодного часу року).

  Стильні літні сарафани будуть популярні завжди, тому, якщо ви вирішили обзавестися обновкою, почніть саме з цієї легкої моделі.

  1. Пляжне з воланами для підлітка


  Опис роботи


  Спинка і перед: білою ниткою Cléa 5 і гачком 1.5 мм. набрати ланцюжок з повітряних петель в довжину 80 див. З’єднати в кільце з’єднувальним стовпчиком. В’язати візерунком за схемою 1. На висоті 60 див. розділити роботу на дві половинки і закінчити спинку і перед роздільно рядами туди і назад.

  Спинка: в’язати у візерунок до висоти 78 див. Закінчити роботу.

  Перед: одночасно почати виконувати збавляння для горловини дотримуюся Вашої Викрійки. На висоті спинки закінчити роботу.

  Рюші: з’єднати нитку до початкової ланцюжку. В’язати в іншу сторону від ланцюжка 1-9 ряди схеми 2. Потім закінчити 10-16 ряди для нижньої рюші. З’єднати нитку в 5-й ряд арок, повторити 10-16 ряди схеми 2 для середньої рюші. З’єднати нитку в 1-й ряд, повторити 10-16 ряди для верхньої рюші.

  Рукав: білою ниткою Cléa 5 і гачком 1.5 мм. набрати ланцюжок з повітряних петель в довжину 18 див. В’язати візерунком за схемою 3. Одночасно виконуйте додавання з кожної сторони следуюя Вашої викрійки. На висоті 46 див. закінчити роботу. Зв’язати другий рукав.

  Збірка: зшити плечі 10 см. для кожного шва, вшити рукава в пройми, виконати шви рукавів. З тканини зшийте підкладки під сукню.

  2. Бежеве жіноче плаття гачком з рюшами


  Матеріали: 3 мотка пряжі Cléa 5 (100% мерсеризує бавовна, 750 р. в мотку), гачок 2.0 мм.

  Опис роботи

  Перед: набрати 104 повітряні петлі в ланцюжок. В’язати за схемою 1 вгору. Повторити 2-3 ряди схеми – 14 разів. Пройми: 32-й ряд: з’єднувальний стовпчик в перші 14 петель і в’язати візерунком 2-го ряду до останніх 14 петель, повернути. 33-й ряд: в’язати у візерунок 3-го ряду, закруглити пройму на 1 мотив. Повторювати 2-3 ряди схеми 1 ще 4 рази. Горловина: залишити центральні 3 рапорту не провязанными. В’язати праву і ліву сторони окремо за схемою 2 (41-52 ряди). Закінчити роботу.

  Спідниця переду: повернутися до наборному краю. В’язати за схемою 1 вниз. Повторювати 2 і 3 ряди схеми 1 – 21 раз. Закінчити роботу.

  Спинка: набрати 104 повітряні петлі в ланцюжок. В’язати за схемою 1 вгору. Повторити 2-3 ряди схеми – 14 разів. Пройми: 32-й ряд: з’єднувальний стовпчик в перші 14 петель (на схемі 4 показано як виконати сполучні стовпчики над візерунком), в’язати візерунком 2-го ряду до останніх 14 петель, повернути. 33-й ряд: в’язати у візерунок 3-го ряду, закруглити пройму на 2 петлі. Повторювати 2-3 ряди схеми 1 ще 8 разів. Горловина: залишити центральні 3 рапорту не провязанными. В’язати праву і ліву сторони окремо за схемою 3 (50-52 ряди). Закінчити роботу.

  Спідниця спинки: в’язати як спідницю переду.

  Рукав: набрати 66 повітряних петель в ланцюжок. В’язати за схемою 4 всього 40 рядів. Закінчити роботу.

  Збірка: зшити плечі та сторони, вшити рукава, виконати шви рукавів.

  Обв’язка: обв’язати низ кожного рукава і горловину по схемі 5. Обв’язати низ спідниці по схемі 6. Обв’язати ще 2 ряди рюш, розділивши спідницю ними на 3 частини.

  3. Модель для повних

  Розмір: 46 (Португалія)

  Матеріали: 5 мотків пряжі Círculo Anne (100% масований бавовна, 500 м. в мотку), гачок № 1.75 мм, 1 гудзик.

  Щільність в’язання: 24 стовпчика * 9 рядів = 10*10 див.

  Опис роботи

  Спинка і перед: набрати 138/п в ланцюжок. В’язати рядами туди і назад. В’язати столиками з накидом в кожну петлю – 1 ряд. Потім в’язати за схемою 1, повторюючи раппорт між *-* — 16 раз. Через 14 див. розділити роботу на спинку і перед пройми наступним чином: в’язати 2 раппорта між *-*, 28 в/п., пропустити 4 раппорта між *-*, в’язати слід. 4 раппорта між *-*, 28 в/п., пропустити 4 раппорта між *-*, в’язати 2 раппорта між *-* = розріз на спинці. Продовжувати в’язати за схемою 1. На висоті 36 див. відкласти роботу.

  Пояс: зв’язати 6 мотивів за схемою 2. Поєднати мотиви смужкою, з’єднати їх до основного полотна як на фото. З’єднати в кругової ряд.

  Спідниця: продовжувати в’язати по колу вниз уздовж пояса за схемою 3, повторюючи раппорт між схеми *-* — 12 раз. В’язати до частини А схеми. Повторювати частина А – 6 разів. В’язати до частини схеми. Повторювати частина В – 5 разів. Закінчити схему 3.

  Кінцеві роботи: в’язати столиками з накидом в кожну петлю – 1 ряд. Вздовж подолу і вздовж кожної пройми. Зшити розріз на спинки, залишаючи невеликий розріз для голови. Пришити гудзик.

  Модне тепле повсякденне плаття

  Загрузка...

  Для холодної пори року підійдуть прості теплі наряди з товстої пряжі. У зимовий час майстри радять візерунки підбирати щільніше і без дірочок, зробивши акцент на широкий комір, який буде чудово гріти.

  Плаття гачком з відкритою спиною, прикрашене перлами

  Розмір: російська 44/46

  Матеріали: 16 мотків пряжі Círculo Verano (100% поліамід, 50 р./165 м.), гачок 3.0 мм, 130 перлин різного розміру.

  Щільність в’язання: 37 петель * 8 рядів =10*10 див. фантазійним візерунком за схемою.

  Опис роботи

  Перед: набрати 156 в ланцюжок повітряних петель плюс 3 петлі підйому. В’язати фантазійним візерунком за схемою 1. На висоті 77 див. залишити центральні 20 петель не провязанными для горловини, закінчити боку роздільно. Збавляти з кожного боку горловини по 5 петель – 4 рази. На висоті 82 див. закінчити роботу.

  Спинка: почати як перед. На висоті 46 див. почати виконувати розріз на спинці. Залишити центральні 6 петель не провязанными, закінчити боку роздільно. Одночасно зменшувати з кожного боку горловини 2 петлі – 10 разів і 1 петлю – 18 разів. На висоті 82 див. закінчити роботу.

  Рукав: набрати 66 в ланцюжок повітряних петель плюс 3 петлі підйому. В’язати фантазійним візерунком за схемою 1. Одночасно додавати з кожної сторони в кожному рядку 1 петлю – 26 разів. На висоті 42 див. закінчити роботу.

  Збірка: зшити плечі, нашити перлини на плаття, як на схемі, вшити рукава, зшити боку, виконати шви рукавів. Обв’язати горловину, виріз на спинці і низ спідниці за схемою 2.

  Літнє вечірнє ажурне плаття (новинки 2016)

  Шикарне довге або ніжне короткий в сіточку сукню на випускний, наприклад, можна створити, якщо у вас є достатня кількість часу і трохи терпіння. Такі ошатні вбрання в підлогу сьогодні на піку популярності, так як пишне бальна платюшко в стилі «принцеса» йде на задній план.

  Дуже красива модель для випускного вечора або для походу на весілля до подруги. Таке вбрання може бути червоне, чорне, блакитне, жовте, рожеве, зелене, синє. Головне дотримати пропорції і правильно підібрати відтінок (в цьому сезоні роблять акцент на пастельних тонах).

  Асиметричне ажурна з рукавом

  Розмір: українська, 42

  Матеріали: 2 мотка пряжі Círculo Anne (100% мерсеризує бавовна, 500 р. в мотку), гачок 1.75, тканина для підкладки.

  Опис роботи

  Почати роботу з плеча, в’язати спинку і перед разом після пройми. Набрати 25 в/п. + 3 петлі підйому. В’язати за схемою 1 — 4 ряди. Відкласти роботу. Знову набрати 25 в/п. для другого плеча. В’язати за схемою 1. Коли закінчите в’язати 5-й ряд схеми 1, наберіть 34/п. (горловина) і в’яжіть 5-й ряд над полотном, який відклали.

  Продовжувати в’язати у візерунок за схемою 1 до 13-го ряду. Відкласти роботу. Уздовж набірної ланцюжка в’язати в іншу сторону полотно спинки таким же чином. Після 13-го ряду роботи набрати нові 16 петель з кожної сторони для пройм, в’язати спинку і перед разом по колу за схемою 1. Повторювати раппорт між схеми *-* — 12 раз. Закінчити роботу.

  Рукав: набрати 58 в/п. + 3 петлі підйому. В’язати за схемою 2. Повторювати раппорт між схеми *-* — 7 раз. Закінчити роботу.

  Кінцеві роботи: пришити рукав, обв’язати горловину і пройму стовпчиками без накиду. Пришити підкладку.

  Майстер клас від російських і зарубіжних рукодільниць (відео уроки з докладним описом)

  На ютубі ви знайдете величезну кількість безкоштовних визначних відеоуроків російською від кращих майстрів з ексклюзивними майстер класами.

  В’язання для майстрів вищого класу – весільне вбрання своїми руками

  Талановиті умільці працюють кожен день, бажаючи створити оригінальне плаття для самої красивої нареченої, а ми пропонуємо покроковий урок, який допоможе вам поетапно розібрати весь процес створення.

  В’язане гачком сукні для дівчинки (ідеї для дітей)

  Дитячі сукні з стрічкового мережива виглядають дивовижно. Його можна одягнути новонародженої на хрестини або на святкування в честь дня народження. Однорічної дівчинки (якщо їй рік і старше) підійде розкльошені. Для дитини така модель підходить ідеально, а якщо прикрасити її штучними квітами, всі рідні і близькі буду без розуму від лялі.

  Отже, вязання гачком для дітей від 1 до 3 років для дівчаток схеми сукні (картинки).

  Хрестильне платтячко для дівчинки місяців

  Мереживна з круглою кокеткою

  Варіант для дівчаток до трьох років

  Сарафан з круглою кокеткою