Сумка гачком як зв’язати схеми в’язання

В’язання гачком сумок завжди вважалося дуже складним і копіткою справою. Така робота своїми руками була визнана одним з найпоширеніших видів рукоділля. Юні умільці надихалися гарними фотографіями модних сумок з журналів і починали самі створювати неповторні шедеври. Це стало не просто звичайним аксесуаром, а способом самовираження. Такий стильний і незвичайний предмет «гардеробу» може багато розповісти про свою господиню. Тепер унікальні в’язані сумки Ви зможете створити самі гачком!

Вязані сумки гачком схеми і опис, фото

Як видно на фото нижче – в’язана сумка гачком – це не просто чергові в’язані милі дрібнички. Це – справжнє мистецтво. Такий елегантний аксесуар можна зв’язати абсолютно будь-якої форми, кольору, використовувати для прикраси такі елементи, як: квітка (його теж можна пов’язувати), атласний декор (стрічки), візерунок (зробити візерунок по ходу в’язання).

Найцікавіше, що її можна зробити не тільки з звичайної пряжі / ниток, але і легко виконати із сміттєвих пакетів (мішок), з мотивів – квадратів, через плече, зробивши дві в’язані ручки. Дуже красиво виглядають вироби з трикотажної пряжі. Крім того, що вони підійдуть як для дівчинки, так і для жінки, вони досить непогано виглядають за рахунок своєї незвичайної текстури.

Сумки гачком схеми і опис

Зараз ми розглянемо вязані сумки гачком на літо зі схемами та описом. У нашому випадку – це сумка (дуже схожа на мішок) з круглим денцем і «анансовими» стінками. Детальний покроковий мк допоможе Вам витратити мало часу на виготовлення, але і отримати безліч позитивних та яскравих емоцій. Її форма буде схожа на торбинку – відмінний варіант для літа!
Дно вироби – С. Б. Н. до довжини кола до 44 див. це приблизно 8 Р.: (номер ряду відповідає порядковому номеру)

 • Перший ряд: 14 П.
 • 28 П.
 • 42 П.
 • 56 П.
 • 70 П.
 • 84 П.
 • 98 П.
 • 112 П.
 • На цьому кроці дно закінчуємо. Бічна частина: «ананасовим» візерунком за схемою. 8 горизонтальних раппортов (44 сантиметри). Пров’язуємо 18 Р. вгору на висоту до 15 див. Верх сумки: 112 П. за схемою. Ручки 10 мають вийти близько 10 сантиметрів. Їх потрібно з’єднати разом. Обв’язати С. Б. Н.
  На цьому процес завершено! Тепер можна зшити підкладку, якщо є бажання, але цілком можна обійтися і без неї!

  Як зв’язати гачком сумку

  В’язання гачком сумки – дуже хороший спосіб зайняти себе у вільний час. Не обов’язково відразу зробити всю роботу цілком можна пов’язати трохи перед вечерею, трохи у вихідні. Ви самі не помітите, як Ваша сумочная колекція розростеться до неймовірних масштабів! Можна зробити не тільки сумку – кошик, але і клатч, пляжна, річна та інші різноманітні в’язані моделі. Зараз ми зв’яжемо маленький аксесуар 15 на 15 сантиметрів з коричневої нитки + карамельний відтінок.

  Задня частина: 40 В. П. (кор. колір) С. Б. Н. поворотні Р. Зробити 50 Р. + 2 Р. Ц. Б. Н. (у кутах 2 С. Т. з 1 Ц. Т. попереднього Р.). Аналогічним чином і перед сумки.
  Кожна деталь обв’язується по периметру з трьох боків С. Б. Н. – 4 Р. (чергуючи відтінки пряжі). Щоб зробити гарний клапан для закриття – 13 В. П. ланцюжок П. Р. (поворотні ряди) С. Б. Н. Всього зробити 25 Р. пришити Клапан до виробу.

  Далі слідують ручки коричневого кольору – ланцюжок В. П. 102 сантиметри. Зробити тут два ряди: перший – С. С., другий – «рачьим кроком». В’язані гачком сумки можете подивитися в фотоподборке нижче.
  В’язання гачком сумки схеми і моделі безкоштовно

  Загрузка...

  В’язання гачком сумок не обходиться без схеми та описи, як і наше щоденне життя не обходиться без сумки. Просто неможливо уявити собі сучасну жінку без неї. Там зберігаються всі потрібні для дівчини речі, іноді навіть і непотрібні. Якщо Ви вирушили на вечірку – захопіть з собою клатч, на природу, на пікнік підійде сумка – сітка, в якій зручно переносити продукти харчування. А для маленьких модниць – сумочки з кумедними мордочками звіряток: сова, левеня, котик.

  Отже, приступимо до красуні з мотивів – кольорів з фіолетового, зеленого, білого і сірого відтінків. Ручки в цьому випадку будуть дерев’яні. Для всього виробу необхідно 28 мотивів за схемою 1 і 4 мотиву/Х 2. При цьому потрібно чергувати кольору білим кольором 5 В. П. в кільце, 12 С. Б. Н., 1 Р.: білий, 2, 3 Р.: фіолетовий, 4, 5, 6 – сірий, 7, 8 – зелений.

  Периметр обв’язати 2 Р. Ц. Б. Н. зеленою ниткою. Мотиви зшити між собою по розкладці. Для ручок – 2 шлевкі. Для однієї з них – 10 В. П., 8 Р. З. Б. Н. Вставити ручки. На дно можна, при необхідності, простелити шматочок картону.

  Гачком сумки з мотивів гачком

  Пропонуємо Вам дуже простий майстер –клас для початківців з в’язання сумки гачком з квадратних мотивів. Рекомендуємо обрати для роботи пряжу складу: бавовна 100%. Обрані кольори для виробу: жовтий, синій, білий, смарагдовий, салатовий, помаранчевий і малиновий. Ви можете вибрати будь-які різні кольори, або зовсім – один відтінок. Крім перерахованих вище матеріалів, можете використовувати дві покупні ручки для готової сумки, якщо ж Ви не хочете зробити їх самі – тут вже тільки по Вашому смаку. Гачок для роботи №5. Розмір близько 36 * 26,5 сантиметрів.

  Самий головний узор в нашому майстер класі – шестикутник – мотив, з якого створена вся майбутня сумка. Спосіб його виконання: кільце з 6 С. Б. Н. (стовпчик без накиду) закрити С. С. Далі по С/Г 1. За допомогою колових Р. Зробити 1 раз з 1 по 7 К. Р. (після 2, 3, 4 і 6 Р. нитку поміняти).

  Щоб зробити половину нашого шестикутника, просто використовувати схему 2. Коли перший ряд буде закінчено – ряди робити в прямому і зворотному напрямках. 1 – 7 Р. зробити, чергуючи кольору нитки. Для того, щоб сумка врешті-решт могла виходити, знадобиться 15 мотивів. Їх потрібно буде зшити разом за задню стінку петлі.

  Обв’язати всі виріб 2 К. Р. за допомогою С. Б. Н. Для цього кроку ми вибрали смарагдову нитку. Нею ж і пришити ручки. Це – просте рішення для початківців рукодільниць, так як не потрібно робити єдине полотно – всі частини просто зшиваються по візерунку. До речі, розмір сумки можете вибирати самі. В залежності від того, для чого призначений аксесуар.

  Майстер клас сумка гачком

  В наступному майстер класі показано, як за лічені хвилини створити прекрасний аксесуар – пляжна сумка гачком! Насолоджуйтесь і вчіться!

  В’язання гачком відео сумки відео

  Докладні відео уроки як зв’язати сумку гачком для початківців у нашому розділі про в’язання:

  Сумка гачком сова

  Сумочка для маленької дівчинки в’яжеться гачком по схемі нижче, так само, присутній опис процесу. Схема являє собою дуже простий візерунок, «сова» дуже легка у виконанні. Її можна пов’язати як на літо, так і на будь-який інший час року. Вона буде як не можна до речі для дітей – вони просто обожнюють тварин! Знаходьте красиві яскраві нитки для в’язання, щоб візерунок міг добре виглядати. Дно ми робимо по схемі нижче, сам виріб за допомогою С. С. Н., живіт – С. Б. Н., обв’язуємо 1 Ц. Б. Н., 5 С. С. Н. в одну підставу. Очі і ніс в кільце амігурумі – 6 С. Б. Н., 12 С. Б. Н. (по 2 С. Б. Н. у кожну П. першого Р.). Далі в’яжемо стільки Р., скільки буде потрібно для гарного дзьоба. Можна для додання обсягу набити наповнювачем.  Для крил: читати схему ромба, низ так само обв’язати 1 Ц. Б. Н., 5 С. С. Н. в одну підставу. Виріб по периметру – С. Б. Н. Для виконання ручок – шнур «гусеничка».

  З стрічки зробити вушка, не забудьте про блискавку або заклепку! Добре провяжите всі петлі, щоб візерунок був рівним.

  Сумка гачком з трикотажної пряжі

  Почнемо в’язати наш виріб з 8 В. П. зібраних в ланцюжок, 1 С. Б. Н. у 4 В. П. Далі номера за порядком відповідають номеру ряду в’язання:

 • 4 С. Б. Н. у кожну В. П. ланцюжка, В. П., С. Б. Н. у 1 В. П., 6 С. Б. Н. у кожну В. П. у зворотному напр – ии. В. П. + С. Б. Н. у 6 В. П. В. П., С. с 14 С. Б. Н. і 4 В. П.
 • У кожну П. попереднього Р. Ц. Б. Н. Всього 18 С. Б. Н. Це і буде дном нашого виробу.
 • 7 С. Б. Н., В. П., С. Б. Н., В. П., 8 С. Б. Н., В. П., С. Б. Н., В. П., С. Б. Н. Всі С. Б. Н. в С. Б. Н. попереднього Р. Закриваємо з допомогою С. С. (18 С. Б. Н., 4 В. П.).
 • 8 С. Б. Н., В. П., С. Б. Н., В. П., 10 С. Б. Н., В. П., С. Б. Н., В. П. 2 С. Б. Н. Р. закінчуємо аналогічно 3 Р. (22 С. Б. Н., 4 В. П.).
 • 9 С. Б. Н., В. П., 2 С. Б. Н., В. П., 12 С. Б. Н., В. П., 2 С. Б. Н., В. П., 3 С. Б. Н. На кутах 2 С. Б. Н. в один С. Б. Н. попереднього Р. Закінчити з допомогою С. С. (28 С. Б. Н., 4 В. П.).
 • 10 Ц. Б. Н., В. П., 3 С. Б. Н., В. П., 14 С. Б. Н., В. П., 3 С. Б. Н., В. П., 4 С. Б. Н. В’яжемо С. Б. Н. в С. Б. Н. в В. П. попереднього Р. На кутах – 3 С. Б. Н., виконуємо 2 С. Б. Н. попереднього Р., С. С. (34 С. Б. Н., 4 В. П.).
 • 11 С. Б. Н., Ст. П., 4 С. Б. Н., В. П., 4 С. Б. Н., В. П., 16 С. Б. Н., В. П., 4 С. Б. Н., В. П., 5 С. Б. Н. Всі С. Т. за аналогією, як у Н. вище. На кутах по 4 С. Б. Н. у 3 С. Б. Н. попереднього Р., С. С. (40 С. Б. Н., 4 В. П.).
 • 12 С. Б. Н., В. П., 5 С. Б. Н., В. П., 18 С. Б. Н., В. П., 5 С. Б. Н., В. П., 6 С. Б. Н. На кутах по 5 Ц. Б. Н. у 4 С. Б. Н. 7 Р., С. С. (46 С. Б. Н., 4 В. П.).
 • Кожна П. попереднього Р. С. Б. Н. (разом 50 Ц. Б. Н.).
 • Кожна П. попереднього Р. С. Б. Н. (разом 50 Ц. Б. Н.).
 • Кожна П. попереднього Р. С. Б. Н. (разом 50 Ц. Б. Н.).
 • У. Б.: в кутах по 2 С. Б. Н. разом. (48 С. Б. Н.).
 • Без У. Б.
 • У 2 кута по 2 С. Б. Н. разом (46 С. Б. Н.).
 • Без У. Б. (46 С. Б. Н.). З кожної сторони над 7 С. Б. Н. в середині сделать13 В. П. – ручка.
 • Кожен С. Б. Н. і кожну В. П. С. Б. Н. Разом 58 С. Б. Н., С. С. Все!
 • Колумбійська мочила — в’яжемо жакардову сумку гачком