Стильні стрижки для хлопчиків підлітків фото

Поточний рік світу моди чоловічих стрижок можна назвати свободою вибору, тобто сьогодні вибір зачіски виключно справа смаку і немає необхідності прагнути до модного ідеалу і дотримувати певні тенденції: будь-яка стрижка, яка сподобатися – актуальна. Пропонуємо поринути у світ прекрасного, і розглянути сучасні модельні зачіски для підлітків, для хлопчиків і інші ідеї молодіжних зачісок з поетапними фото ілюстраціями (більш детально далі).

Отже, модні стрижки для хлопчиків — фото 2016

Модні стрижки для підлітків хлопчиків фото 2016

Якщо коротко сформулювати новомодні тренди чоловічих стрижок, то звучати це буде наступним чином: коротка стрижка з чітко позначеним верхніми і нижніми бічними частинами. Простіше кажучи, це короткі скроні та вистрижений потилицю з більш довгою верхівкою і чубчиком. Варіацій застосувань маса, про що завчасно подбали стилісти (дали волю польоту своєї багатогранної фантазії).

Модні, стильні чоловічі стрижки для хлопчиків підлітків

Серед найбільш популярних стрижок для хлопчиків і хлопців можна виділити три кращі основи з яких можна створити оригінальні стрижки. Залишається тільки вибирати:

• напівбокс – сьогодні дуже актуальне, вона застосовна в різних варіаціях (береться за основу) і має трохи більше назв, але суть залишилася колишньою — коротко вистрижений скроню і потилицю однаково довгою верхівкою і об’ємної чубчиком. Припустимо проділ, як середній, так і бічний, естетично виглядає це і з прямим, і з кучерявим волоссям. На коротких частинах часто роблять різноманітні вистрижені геометричним малюнком.

Підходить для будь-якого сезону: на перше вересня, на новий рік, на останній дзвінок (весна), для літнього періоду, і для будь-якого роду занять: на дискотеку, до школи, на спортивні заняття (для гри в теніс, наприклад) або вечірні розваги (на побачення, наприклад), на свято (день народження або може бути відмінним новорічним ескізом) та ін.

Унікальність в тому, що вона підходить для хлопчиків будь-якого віку: від хлопчаків в саду до підлітка на випускному;


• гаврош – на відміну від полубокса, тут віскі подовжені, зачісувати волосся можна також по-різному, класична модель – з боковим проділом (не обов’язково чітким), більш завзято виглядає зачес наверх з трохи розпатланими пасмами і т. д. Здебільшого застосовується стрижка в дитячому форматі. Ця стрижка робить обличчя більш відкритим, особливо якщо волосся укласти нагору (актуально, коли постає питання про шкільних заняттях або потрібно зробити круті (або як каже молодь»кльові») фографії;


• шапочка – не настільки актуальний, але не згадати цю модель не можна. Частіше її застосовують для неслухняних кучерів, але на прямому волоссі вона також цікава. Вона зручна і в шкільному випадку і застосовується для святкових фотографій, все залежить від правильного укладання і ошатного одягу. Зовні це чітка форма верхньої частини волосся, тобто потрібно стригти таким чином, щоб на голові утворився круглий ковпак з волосся з укороченою нижньою частиною. При вмілому підході цю стрижку можна перетворити в будь-якому напрямку: для весільних або новорічних фото.


І ще трохи фото актуальних модних стрижок на будь-який смак.


Красиві стрижки на довге волосся

Довге волосся сьогодні носять не тільки для дівчат, але і для хлопчиків, і варіантів таких моделей з розпущеним або зібраними волоссям також предостатньо. В Топі новинок:

• каре;
• боб;
• цезар;
• ірокез;
• їжачок та ін.

Батькам слід пам’ятати, що довге волосся вимагає більше часу по догляду. Хлопчика потрібно навчити правильно користуватися шампунями і бальзамами, допомагати робити укладку. Останні часто використовують не тільки для дітей, але і для маленьких друзів, наприклад, для йорків (це для хлопчика, але якщо є дівчинка можна просто прибрати пасма ошатною гумкою).
Прикольні ідеї для самих маленьких

Загрузка...

Нагадуємо, що зараз новинки сезону – розмиті контури і відсутність шаблонів. Батьки можуть урізноманітнити життя малюка, щодня міняючи укладання однієї з обраних моделей. Дві поради для вибору стрижки для хлопчика:

• для слухняних дітей – краще вибирати класичні ідеї з чіткими контурами, проборами і т. д. Вони допоможуть створювати серйозний образ і надавати належної серйозності, з цими стрижками хлопчик буде виглядати як дорослий, відповідальний чоловік;

• для непосид підбирайте стрижки з кісками, косими чубчиками. Таким любителям екстриму і пустощів відмінно підійдуть ірокез або їжачок. Вони привернуть увагу до індивідуальності володарів.

Головне, що будь-яка класична стрижка дає можливість її змінити при бажанні -можна оживити, встрепав подовжені пасма і зафіксувавши їх лаком або гелем в такому стані (ідея називається – творчий безлад).
Модні зачіски для хлопчиків 2016 фото

Зачіски для підлітків для хлопчиків в поточному сезоні надають повну свободу дій. Можна сміливо експериментувати з образами, ідеями і стилями. Приміром, з однієї стрижки з довгою чубчиком можна робити різні ідеї експериментуючи з проділом: бічний (підбирається бічна частина і чубчик і укладається на одну сторону), прямий (може бути рівним або змієподібним) і т. д. Ніхто не відміняв хвостики і кіски, які також додають родзинки образом і пр.

Зачіски для підлітків в школу на кожен день

У цьому сезоні в тренді різноманітні образи та стилі: чубчика різної довжини і форми – коротка надає лукавства і відкритості, а довга таємничості образу. Але для навчання більш бажаний перший спосіб (коротка чубчик), або ж зачесана наверх і зафіксована довга. У кожному випадку свої пріоритети – коротка дозволяє урізноманітнити форму і змінювати свій вигляд щодня, до того ж проста в догляді. З довгою варіацією трохи більше клопоту, але більше способів виразити свою індивідуальність.
Легкі ідеї на довге волосся

Для підлітків найбільш оптималены стрижки каре або коледж, які раніше використовувалися як жіночі. Але в сучасному форматі вони використовуються не тільки для дівчинок, але й хлопчиків. Вона включає в себе масу різноманітних варіацій: з каскадними краями, рваними пасмами або асиметричної чубчиком. Її легко перетворити і маса способів урізноманітнити образ. Головне враховувати момент навчання – довга чолка заважає хорошому огляду, що може вплинути на зір дитини. Тому варто подбати про те, щоб дитина прибирав її під час шкільних уроків. Найпростіший спосіб – обруч, він органічно виглядає і на хлопчиків.

Зачіски на весілля або випускний для хлопчиків, які робляться за пару хвилин

Дуже ефектно на будь-стрижку, але на прямих волоссі виглядає «творчий безлад». Цей швидкий спосіб вимагає чистих волосся (не обов’язково розчесаного) і наявності гелю: на руки нанесіть невелику кількість гелю і розітріть його по волоссю. Можна надати певну форму, але можна залишити в такому, скуйовдженому вигляді. На виході виходять класні зачіски, що вражають своєю різноманітністю (виглядає складним, але робиться легко і швидко). Для хвилястого або кучерявого локонів можна також використовувати гель, але в цій зачісці просто підкреслити окремі пасма. Але класика всіх часів – той самий гель, але з його допомогою потрібно зробити елегантний діловий образ без екстриму.Майстер клас — чоловічі зачіски своїми руками (відео)

На запропонованому відео Ви можете подивитися, як правильно робити елегантні зачіски для хлопчиків в домашніх умовах самостійно (добірка нескладних зачісок для школярів, випускників покрокове керівництво (каталог, можна скачати картинки)). Навчіться поетапно перетворювати повсякденні стрижки в святкові без особливих зусиль.