Омбре фарбування на середні і довгі волосся – техніка фарбування омбре

Одним з найбільш трендових фарбуванні волосся на сьогоднішній день являє техніка омбре. Дана техніка дозволяє досягти результату при якому виходить плавний переходу кольору. Кольори для фарбування краще всього використовувати натуральних відтінків.

Омбре на короткі, середні та довгі волосся самій собі з поетапним описом процесу

Техніка омбре полюбилася всім дівчатам. На сьогодні, мабуть, немає такої жінки, яка ніколи б не чула про цієї техніки фарбування.

Чому ombre так популярно? Вся справа в тому, що підходить воно практично всім. Саме тому ми сьогодні навчимося робити ombre самостійно. Техніка виконання не складна, головне бути уважним до дрібниць.

Омбре фарбування волосся на короткі волосся – інструкція поетапно

Фарбування локонів в даному стилі на короткі локони можна виконати в домашніх умовах. Для цього нам знадобитися: неметалічна мисочка для розведення фарби, спеціальна пензлик, освітлювач, рукавички, звичайна фольга, і гребінець. Перед тим як розпочати фарбування, сходіть в перукарню, оскільки кінчики повинні бути доглянутими і підстриженими.

Виконання техніки поетапно:

1. Починаємо фарбування з кінчиків. Наносимо фарбу (порошок для освітлення+окислювач 9%) на них створюючи якусь імітацію мелірування, але рясно наносимо суміш на самі кінці. Накриваємо фольгою, тримаємо локони у фользі стільки, скільки вказано в інструкції (приблизно 20-30 хвилин). Після моєму голову, і ретельно сушимо.

2. Далі фарбуємо пасма біля коріння — наносимо темну фарбу потрібного відтінку (окислювач не вище 6%) і розподіляємо гребінцем по довжині. Тримаємо красительную суміш не більше 15-20 хвилин. Миємо й сушимо голову.

Омбре фарбування волосся фото на коротке волосся
Омбре на середні волосся в домашніх умовах як зробити

Давайте розглянемо технологію колорування на середні волосся поетапно:

1 етап — фарбування кінчиків пасм. Ділимо волосся на зони і робимо сильний начісування, для правильного нанесення красительной суміші. Беремо готову суміш (окислювач 9% і порошок для знебарвлення) і наносимо на кожне пасмо окремо. Загортаємо фольгою. Чекаємо на 30 хвилин. (дивитися в інструкцію); Після змиваємо і сушимо пасма.

2 етап — фарбування пасом біля коріння і тонування світлих кінчиків. Наносимо красительную суміш (колір темний шоколад або темний карамель, а відсоток окислювача низький — 4-6 %) на коріння і розподіляємо по всій довжині залишки гребінцем. На кінчики розподіляємо тонують суміш (1,5% окислювач і фарба з фіолетовим відтінком). Тримаємо 20 хвилин.

3 етап — Змиваємо теплою водою і шампунем, наносимо кондиціонер і також змиваємо. Закутуємо голову в рушник, щоб волога вбралася. Розчісуємо, окропивши спреєм для гладкості.

В результаті у нас повинно вийде гарне колорування в даному стилі, а саме плавний перехід кольору від коренів до самих кінчиків.

Омбре на довге волосся вдома

Загрузка...

Техніка фарбування омбре самостійно в домашніх умовах на довгі пасма така ж як і для середніх локонів. Ми розповімо вам ще раз, але з невеликими змінами.

1. Змочуємо пасма водою;
2. Розчісуємо і ділимо хвостики;
3. Готуємо красительную суміш для висветленія. (дивитися в інструкцію для фарби);
4. За допомогою пензлика наносимо освітлювач на кінчики кожного хвостика;

5. Накриваємо фольгою і тримаємо 15 — 20 хвилин ( див. інструкцію);
6. Розпускаємо гумки і змиваємо голову шампунем. Використовуємо бальзам для відновлення.
10. Сушимо голову.

Фото для натхнення
Фарбування омбре на світле волосся і темні

Дана техніка фарбування підходить брюнеткам, так і блондинкам. Різниця омбре між світлими і темними кучерями буде лише в підборі кольору і відсоток окислювача. Для темних вибирають більш високий (9%-12%).

Також є варіанти креативного омбре з використанням нестандартних кольорів (зелений, пурпурний, рожевий і т. д). Омбре для блондинок — це ефект вигорілих пасом на сонці практично білим кольором. Брюнеткам, як правило омбре роблять в теплих карамельних тонах, але сьогодні модні і екстремальні варіанти — від чорного біля коренів до сивого на кінцях.

Фарбування волосся в стилі омбре докладно показано на відео

Омбре на темне волосся самостійно як зробити

Дана техніка відмінно підходить брюнеткам, в цій статті ви дізнаєтеся як зробити самостійно фарбування. Для цього вам необхідні наступні інструменти і засоби: фарба для волосся, рукавички, неметалічна мисочка, гребінець, щіточка, фольга.

Інструкція до виконання:

1. Готуємо локони для фарбування. Розчісуємо і для зручності ділимо на зони.
2. Готуємо красительную суміш. Готову суміш наносимо на кінчики. Загортаємо у фольгу і чекаємо 15 хвилин (див. інструкцію).
3. Змиваємо красительную суміш.
4. Далі фарбуємо середню частину пасм. Чекаємо на 8 — 10 хвилин. Змиваємо.
5. Фарбуємо голову біля коріння, і тримаємо не більше 5 хвилин.
6. Моєму голову і сушимо.

Фото для вдохновениия

Техніка омбре на світле волосся – омбре для блондинок

Блондинки можуть використовувати різні техніки виконання даного фарбування. На світлих локонах відмінно виглядає класичне (поєднання 2 квітів), а також і мультитональное подвійні (поєднання кількох кольорів).

Класичне омбре може бути виконано в різних варіантах, найпопулярніший це забарвлення кінчиків, але якщо ви хочете створити ефект пророслих коренів, то можна коріння пофарбувати в темний колір. Ми розглянемо інструкцію виконання другого варіанту:

1. Підготуємо усі матеріали: фарби, пензлик, гребінець, рукавички, пластмасову мисочку, окислювач, гумки.
2. Одягаємо рукавички і готуємо красительную суміш. Готову красительную суміш наносимо на корені і чекає хвилин 15 в залежності від фарби (див. інструкцію).
3. Через 5 хвилин, як ви нанесли суміш на корені, фарбуємо нижче коренів так, що б красительная суміш трималася хвилин 10.
4. Лінія потемніння локон може бути рівною або зміщеною. Якщо ви хочете зробити рівну лінію, то зробіть 4 хвостика однаково рівня. Для зміщеного потемніння зробіть 6 хвостиків різних рівнів, таким чином наносимо красительную суміш на різні рівні.
5. В кінці за 5 хвилин до кінця часу наносимо суміш на кінці. Після миємо й сушимо голову.

Якщо ви хочете пофарбувати тільки кінці, то слідуйте наступній інструкції:
1. Матеріали такі ж як і в 1 інструкції.
2. Готову красительную суміш наносимо на кінці, чекаємо 15 хвилин. Після змиваємо фарбу водою.
3. Далі робимо 4 пучка на рівні підборіддя, і фарбуємо на 3 — 4 сантиметри вище кінчиків. Залишаємо фарбу на 7 хвилин.
4. Змиваємо фарбу і після сушимо голову.

Фото для натхнення


Техніки забарвлюючи волосся в стилі омбре і шатуш

Існують різні техніки фарбування в даному стилі:
класична (2 кольори), мультитональная (багатобарвне), кольорове подвійні (креативне), брондированное (ефект відрослих коренів). Це колорування підходить для будь-якого типу волосся і довжини, головне знайти свою техніку і дотримуватися заходів обережності.

Різниця між омбре і шатушем

Шатуш — одна з різновидів мелірування локон, при якому створюється ефект поглиблення кольору за рахунок плавного переходу від світлих до кінчиків темних ближче до коріння (ефект вигорілих пасом). Відмінно підходить для брюнеток і власницям довгих локон. Колорування виконується без використання фольги. Техніка шатуш відрізняється від інших технік самою процедурою фарбування. Якщо Ombre підходить для будь-якого кольору і довжини, то шатуш тільки для довгих і темних локон.

Розглянемо алгоритм фарбування техніки Шатуш:
1. Готуємо всі необхідні матеріали: накидка на плечі, освітлювач і фарба (тонік), гребінець. Відсоток освітлювача вибирається за рахунок типу і структури пасм, заздалегідь проконсультуйтеся з перукарем або ж уважно вивчіть інструкцію.
2. Ділимо шевелюру на дві невеликі пасма, мінімум 2 сантиметри. Далі начесываем кожну пасмо.
3. Основна частина локон обробляється спеціальним надає розчином.
4. Після розчин змивається водою, і локони обробляються тонером потрібного нам відтінку. Більш темний відтінок наноситься на коріння, а світлі ближче до кінців.