Як плести зачіску французький водоспад фото і відео

Жіночі зачіски завжди відрізнялися широкою різноманітністю, особливо якщо мова йде про довгому волоссі. І, оскільки Франція є законодавицею моди, французьке плетіння також не залишилося без уваги. Сьогодні пропонуємо навчитися техніці плетіння французької коси водоспад своїми руками. В ході статті Вашій увазі будуть представлені фото і відео уроки по темі (покрокова інструкція) на волосся різної довжини і різної структури: довгі або середні, рівні або з кучерями.

Як плести зачіску водоспад фото уроки

Французька коса виглядає ніжно і романтично, при цьому саме плетіння не представляє особливої складності, тому кожна дівчина здатна прикрасити свою шевелюру такою витонченою зачіскою без сторонньої допомоги. Нижче ми представимо покрокову інструкцію, підкріплену фото і відео, які допоможуть швидко осягнути всі таємниці і секрети навіть новачкам.

Зачіска французький водоспад схема плетіння покроково для початківців

Найбільш виграшно водоспад виглядає на кучерявих волоссі. Класична схема плетіння виглядає так (дивіться схематичні зображення і опис в кілька кроків):

1. Гладко зачесане волосся розділіть на дві частини – одна у верхній (лицьового) частини голови (з неї будуть вводитися нові пасма), друга частина вільна, межа поділу повинна розташовуватися там, де планується плести водоспад, тобто буде пролягати коса.
2. Виділіть перші три пасма (орієнтир скроню) – хочете, щоб коса була витонченою і тонкої, візьміть один тонкий локон, хочете об’ємну, значить і пасма виділяйте товстіший. Перший завод пасм проводиться в класичному варіанті, за винятком одного моменту – та частина, яка заведена з верхньої частини голови відпускається (перший струмок водоспаду) і на її місце з верхньої частини волосся береться нова.
3. Дійшовши описаним чином до кінця «водоспаду» закріпіть косу непомітною гумкою.

Перед створенням зачіски рекомендується гладко розчісувати волосся, плетіння починається спереду біля скроні поступово просуваючись до протилежного вуха. Запропоновані фото і відео покроково демонструють весь процес.

Простий фото урок

Відео урок для початківців

Зачіска французький водоспад на довге волосся своїми руками

Принцип плетіння водоспаду єдиний, але має свої варіанти: з стрічкою, з прокручуванням, в пучок, в косу та ін. Існують і варіації розташування і навіть кількості косичок: одна пряма, одна з діагональним нахилом, дві (або більше) прямі паралельні коси, дві (або більше) паралельні під діагональним нахилом тощо На представлених фото і відео можна побачити все розмаїття французького водоспаду.

Як плести на середньо волосся самій собі фото поетапно

Загрузка...

На середні волосся водоспад зачіска покрокова інструкція не відрізняється від керівництва для довгого волосся, проте стилісти рекомендують в цьому варіанті робити акцент на висоті розташування – чим вище буде розташована коса і спадаючий водоспад, тим органічніше він буде виглядати. У цій варіації гармонійно буде виглядати французький водоспад, плавно входить в пучок. До того ж важливо врахувати і саму стрижку – на каскаді або градуйованою стрижці зробити це буде проблематично. На фото можна побачити наскільки красиво виглядає цей вид зачіски на середній довжині волосся, а відео покаже покрокову інструкцію плетіння.

Фото урок зачіски на середні волосся
Відеоурок як плести самій собі покрокова інструкція

Техніка плетіння на коротке волосся

На коротке волосся зачіска водоспад буде виглядати красиво, якщо додати в плетіння стрічку або красиві аксесуари. Також в цьому варіанті виникає необхідність використання мусу або гелю для волосся, інакше зачіска не буде триматися. На фото добре видно наскільки добре, красиво і завзято виглядає така зачіска на короткому волоссі.

Фото для натхнення

З кучерями водоспад зачіска

Французька Коса водоспад чудово підходить до кучерям в різної варіації: рясні або м’які, дрібними або великими локонами, можна заплести з чубком і без та ін. Створюється враження, що стилісти спеціально створювали цю зачіску для кучерявого красунь. Багато дівчат спеціально підкручування волосся різними пристосуваннями, щоб спорудити таке елегантне і жіночна прикраса на своїх локонах. Фото відмінно демонструють це.

Зачіску водоспад як зробити відео урок

Французька косичка в будь варіації сьогодні особливо популярна і для дівчаток, і для дівчат, і для жінок. Така зачіска використовується в будь-якій якості: щоденна святкова вечірня, весільна, на випускний і пр. Пропонуємо відеоурок (майстер клас) від майстрів своєї справи, який допоможе Вам освоювати створення такої прикраси на своїх волоссі самостійно (навчання) і отримувати захоплені погляди перехожих і колег.