Стрижки з чубчиком фото 2018 — стрижки з чубчиком на середні волосся

Короткі і довгі волосся із чубчиком — це гарна стрижка за якою потрібно правильно доглядати, щоб виглядати красиво і доглянуто кожен день. Але і середня довжина на сьогоднішній день дуже актуальна. Наші фото приклади самих модних стрижок допоможуть зробити правильний вибір і бути в тренді, а відео уроки підкажуть як гарно і швидко укласти волосся самостійно.

Модні стрижки з чубчиком фото 2018

Головна мета стилістів і майстрів в області краси – з допомогою ножиць і фена створити таку зачіску, яка б прикрасою для жінки будь-якого віку і типу шевелюри. Часи чітких розмежувань в образі жінок давно пройшли, на їх заміну приходять дуже круті і несподівані форми, а також колірні рішення як в одязі, так і в зовнішньому вигляді.

Каре з виголеними боками і потилицею з чубчиком стало чимось буденним і повсякденним і вже мало кого дивує. Головне у цій справі-правильно підбирати зачіску, щоб вона в результаті не стала вироком, а милувала ваше око у відображенні дзеркала. Подібна довжина шевелюри дозволяє заплітати коси, робити колоски, завивати кучері, випрямляти їх у міру потреби і просто укладати феном і гребінцем. А також грати з чубчиком, укладаючи її кожен раз на новий лад.

Красиві стрижки з чубчиком на середні волосся

Тренд цього сезону — каскад, довгий боб, виголені скроні і потилицю, химерна асиметрія, косий проділ, суворе каре коротке або довге. Драбинка з проділом навскоси і розсипаними кучерями на плечах – одна з найбільш модних зачісок для цієї довжини. Багатошарові та градуйовані стрижки з чубчиком, забарвлені за методом омбр в стилі недбалої акуратності, укладання набік, проріджування пасом по всій довжині, рвані і косі краю – все це різноманіття можна спостерігати на відео і фото знаменитостей. Модним у цьому році як і раніше залишається невимушеність, природність і натуральність у зовнішньому вигляді. Це стосується в першу чергу стрижки.

Варіант на довгі локони

За слушними порадами ви можете звернутися до власного майстру, але якщо у вас немає такої можливості, то можна звернутися до живих прикладів на фото і відео готових модних рішень. Шаруватий і градуйований каскад чудово виглядає на довгих і середніх пасмах, з прямою і косою чубчиком.

Стрижки на довгі пасма типу драбинки в цьому році не мають меж у своїй варіації і можуть бути з дисимметричными або рівними кінцями, об’ємної або гладкою. Чудово виглядає отросшая довга чолка, яка укладається як завгодно — можна навіть заховати шпилькою або заплести волосся.

На фото артистів і зірок шоу бізнесу неодноразово зустрічаються каскади з чубчиком аркою, косою довжиною і прямий, каскад з укладанням зворотної і без неї. Для тонких і негустих пасм підходять багатошарові зачіски, а для хвилястих – той же каскад, але виконаний фахівцем в салоні краси. В домашніх умовах своїми руками ви навряд чи зможете рівно обрізати кінці кучерів.

Стрижки з чубчиком на довге волосся:

На коротке волосся стрижка з чубком

Загрузка...

Найбільш зустрічаються стрижки на коротку довжину в цьому сезоні залишаються піксі з подовженою чубком і без неї, короткий боб, каре, сассун. Дивлячись на фото знаменитостей з цими зачісками, хочеться радикальних змін у власному образі і нових колірних відтінків перед зміною року.

Хвилясте каре і коротка стрижка на хвилясті локони утримується протягом останніх кількох років. Особливість і складність курчявых волосся полягає в тому, щоб їх правильно обрізати. І не важливо, кругле або овальне у вас особа, головне, щоб майстер не переборщив з шарами і не зробив занадто рівний край.

Актуальна стрижка каре з чубчиком

Стрижка з чубком ідеально підходить не тільки дівчатам середніх років, але і дітям, і навіть жінкам за 40. Відверто коротке каре, виділяє лінію обличчя і шиї, в поєднанні з чубчиком, що закриває брови – хіт сезону. Довжина до вилиць дуже пом’якшує гостроту підборіддя, але не рекомендується вибирати жінкам з круглим і квадратним обличчям. Така зачіска навіть на весіллі буде виглядати чудово, як на подружці нареченої, так і на самій нареченій, голову якої може прикрашати фата.

Модні стрижки на середні волосся із чубчиком для жінок після 40

Якщо ви жінка, трохи за 30, то вам варто вдатися до таким нескладним варіантам, які не потребують щохвилинної укладання – подовжене каре, пікс, боб. Краще відмовитися від темної гами, яка візуально старить.

Носителька прямого і довгого носа варто носити густу чубок, а кирпатим зачісувати волосся назад, відкривши при цьому лоб. Якщо ви вибираєте коротку стрижку, то бажано бути носієм прямих волосся, а кучерявим красуням можна зупинити свій вибір на подовженому каре. Самий належний вид стрижки для цього віку – зачіски на середні волосся. До речі боб з окантовкою, багатошарові і градуйовані зачіски часто зустрічаються серед зірок шоу бізнесу, які постійно на виду. З них ми і будемо брати приклад.

Модні стрижки на середні волосся із чубчиком для жінок після 40:

Відео як укласти зачіску із чубчиком своїми руками

Якщо у вас є можливість придбати наступні інструменти для щоденного формування шедеврів на голові, то варіантів у вас буде маса. Праска, фен, плойка – ось інструменти, які необхідні для того, щоб кожен день робити абсолютно різні зачіски самій собі.

Каскад, боб, драбинку ви завжди можете укласти з допомогою фена і гребінця своїми руками з урахуванням, що ваша голова вимита і оброблена термозахисним спреєм. Поділяючи голову на окремі частини, починаючи знизу, поступово підсушуйте змочені волосся від коренів феном за допомогою закругленою щіткою. Грамотно зроблена укладка біля коренів вже вважається повноцінною зачіскою, і в такому вигляді ніколи не соромно з’явитися перед очима колег на роботі або перед друзями на вечірці.

Універсальний відео урок з укладання стрижки з чубчиком: