Шапочка для немовляти від 0 до 3 місяців спицями

Прогулянки для дитини дуже важливі не тільки влітку, але і в холодну пору року. Для цього багато батьків не просто купують своїм дітям шапочки, але і в’яжуть їх своїми руками спицями або гачком. Сьогодні ми поговоримо про в’язання спицями шапочок для новонароджених діток, адже для них тепло – найголовніше при прогулянці.

Як зв’язати шапку спицями? Який саме підібрати матеріал? Де знайти потрібну схему, дізнатися розміри і прочитати докладний опис роботи? На ці та багато інші питання ми постараємося відповісти Вам у нашій рубриці про в’язання.

Зв’язати шапочку для новонародженого спицями

Шапочка для немовляти спицями в’яжеться дуже швидко і просто. Нові моделі і схеми в’язаних виробів для дівчинки, хлопчика з докладним описом чекають Вас нижче в статті. Так само, Ви дізнаєтеся, як зв’язати шапочку спицями для новонародженого для початківців. Тут найголовніше – свобода творчості. Можна змайструвати шапочку з помпоном, шапку – шолом, з косами, рюшами, шапку – вушанку, ковпак, як у Буратіно та інше. Дитина в будь-якому випадку буде в захваті.

Як почати в’язати красиву ажурну шапочку з візерунками? Для початку визначитися з кольором і матеріалом майбутнього головного убору, підібрати щільність в’язання. Це виріб розраховане на дитину 2 – 6 місяців. Вибирайте пряжу 50 гр потрібного кольору, а ми візьмемо рожевий (Baby Cotton), прямі та панчішні спиці. Вибирайте нитки так само необхідної товщини. Тепер пройдемося по узорам – їх тут всього 7, деякі в’язати круговими рядами.

 • Лицьова гладь. Тут Л. Н. в’яжеться Л. П., а В. Н. В. П.
 • Платочная в’язка. Л. і В. Р. – Л. П., в кругових Р. – в’язати петлі поперемінно, потім один Р. – Л. П., 1 Р. В. П.
 • Ажурний візерунок №1. 1 Р.: Л. П., 2 і 4 Р.: всі П. і накіди – В. П., 3 Р.: 1 накид зробити 2 П. разом Л. П., повторити до кінця Р.
 • Ажурний візерунок №2. В’яжемо за схемою.
 • Дірковий візерунок №1. 1 Р.: 2 Л. П., 2 П. разом Л. П., 1 накид. = повторять до кінця Р. 2 Р.: всі в’язати В. П.
 • Дірковий візерунок №2. 1 К. Р.: 1 накид з 2 П. разом Л. П. = до кінця Р. 2 К. Р.: всі П. і накіди – Л. П.
 • Візерунок з рельєфом: 6 Р. платочної в’язки, 4 Р. – ажурною №1, і так до кінця.
 • Докладний опис:

  Отже, ми набираємо 90 П. Між кром. пров’язати 6 Р. платочної в’язкою, наступні 4 Р. – ажурний візерунок №1. 2 Р. – платочная в’язка, 4 Р. – ажурний №1, 6 Р. – платочная. Між кром. – ажурний №2. Процес в’язання закрити через 12 см з двох сторін 1*11 П. + 2*12 П. в кожному другому Р. Залишилися 20 П. – Л. гладь (в кожному 8 Р. прибрати 4*1 П.). зробити ще 25 см полотна і закрити виріб.
  Задній шов виконувати дуже акуратно, по нижньому краю з допомогою 72 П. і в’язати між кром. = 2 Р. платочної в’язкою, 2 Р. дірковим візерунком, 2 Р. знову платочная в’язка. На цьому майстер клас закінчений – петлі можна закрити. Щоб зробити красиві завязки – 15 В. П. + 1 Ст. П. підйому, 1 Р. = С. С.

  В’язання спицями шапочки для новонародженого з описом і схемами

  Шапочки для немовлят від 0 до 3 місяців в’язати спицями легше всього. «В’язані» відео уроки по створенню таких головних уборів для початківців і не тільки.

  Шапочка для новонародженої дівчинки спицями

  Ця шапочка, на відміну від тих, які представлені вище у відео уроках, призначена для дітей від 8 до 12 місяців. Ми вибрали білий колір як основний, і взяли рештки рожевого відтінку. Інструменти для в’язання: гачок і шкарпеткові спиці №2,5. Пряжа – краще бавовна.

 • Лицьова гладь. Тут Л. Н. в’яжеться Л. П., а В. Н. В. П.
 • Л. П. завжди при в’язанні по колу.
 • Виворітна гладь виконується просто – при круговому в’язанні – В. П.
  Шапка з вушками спицями починається саме з цих «вушок». Починаємо з правого вуха: 3 П. в’язати лицьовій гладдю (в кожному 2 Р. + 1 П.). слідувати схемі, поки на спицях не буде 21 П. Точно таким же чином зробити ліве вушко.
 • Для потиличної частини потрібно: 14 П., які потрібно провязать у П. правого, потім лівого вушка. Повинно вийти 84 петлі в підсумку.
 • Зараз будемо використовувати відразу 4 спиці: на них потрібно розташувати всі петлі і розпочати роботи вкруговую (4 Р. Л. Г. і В. Р.). У 9 Р.: 5 і 6 П. разом. Зменшення виконати ще 3 рази. В І. Р. в кожному Р. – 2 П. разом В. П. через кожні 3 П. Для того, щоб зробити денце – Л. П., де в кожному Р. 2 Л. П. разом через 2 П. Продовжувати роботу до 12 петель.

  Щоб край головного убору вийшов красивим — візьміть рожевий колір пряжі і обв’яжіть його С. Б. Н. Яка ж шапочка для немовляти без зав’язок? Скрутіть два шнурочки білої і рожевої нитки разом!

  Шапочка для новонародженого хлопчика спицями з описом

  Загрузка...

  Зв’язати зимову шапочку спицями дитині з цікавою і стильною аплікацією своїми руками дуже легко! Наш детальний майстер-клас і покрокова інструкція допоможуть виконати цю роботу за кілька годин! Колір, який буде добре підходити нашого головного убору – білий (на 50 відсотків складається з вовни – зима все таки). Знадобиться так само трохи ниток в наступних кольорах: коричневий, помаранчевий, жовтий.

  • Всі петлі при лицьовій гладі в круговому в’язанні виконувати Л. П.
  • Гумка: чергування 1 Л. П. і 1 В. П.
 • Спочатку будемо використовувати помаранчеву нитку, якою потрібно набирати 76 П. (по 19 П. на кожну з спиць). Пов’язувати гумкою 3 див. Після цього кроку, нитку потрібно змінити на білий колір (можна вибрати акрил) і виконати 11 сантиметрів Л. Р.
 • Далі потрібно використовувати інший колір (помаранчева нитка) 1 Р. + закриваємо петлі покроково. Деталь зшити по краю С. Б. Н. з допомогою оранжевого відтінку, попередньо скласти навпіл полотно.
 • Гачком набираємо 30 В. П. + 3 С. С. Н. у кожну П. – це основа спіралі. Зробити таких 4 штуки: дві помаранчеві і дві коричневі. Якщо Вас влаштовує наш варіант – то сміливо пришивайте їх до готового виробу, як показано на фото нижче.
 • Звичайно, Ви можете і не прикрашати шапочку для новонародженого аплікацією левеня, але ми все одно розповімо, як це зробити. По С/Х 1 в’яжіть маленьку голову помаранчевої пряжею, останній Р. якої – коричневий. Жовтим кольором зробіть вухо праве і ліве (С/Х 2). Головка майже готова – залишилося прикріпити мордочку. Її легко робити за схемою 3. Всі частини з’єднати в один малюнок, розмір можете регулювати самі. Для немовлят – найкращий варіант з гумкою і забавним персонажем. Таку шапочку Ваша дитина точно полюбить! Можна так само зв’язати шапочку для новонародженого гачком та спицями вона вийде більш щільною і теплою.

  Пінетки і шапочка для новонароджених

  Зв’язати своїми руками шапочку і вязані пінетки для новонароджених спицями з описом – найкраще рішення для Ваших малюків. Такий простий комплект можна створити для своєї дитини (до року: 6 -9 місяців), так і піднести в подарунок. Колір та матеріал можете підбирати на Ваш смак – будь-який спосіб хороший. Наш вибір припав на нитки білого кольору – універсально для майбутнього хлопчика або дівчинки. Якщо робите річ для хлопчика – замініть намистини на блакитні, ми брали рожеві. Такого ж кольору пропонуємо взяти і стрічку, або тасьму близько 1 метра.

   

 • Лицьова гладь виконується стандартно. Л. Р. – Л. П., В. Р. В. П.
 • Платочная в’язка – все Л. П. Р.
 • Ажурний візерунок №1/Х1 (Л. Н.), ажурний візерунок №2 по С/Х 3 (Л. і В. Р.).
 • Великі диміти за схемою 2, маленькі – по схеме4. Всі Л. Н.
 • На схемах 2 і 4 всі П. по малюнку. В С/Х 3 – В. П.
 • Вязані пінетки для новонароджених спицями з описом почнемо з в’язання шапочки. Ажурним візерунком №1 в’язати 87 П. Л. Р. – 2,5 сантиметра. Виконуємо закриття: в кожному 2 Р. – 1*9 П., 1*10 П., 1*14 П. Все решта петлі закрити в одному Р. Це передня частина шапочки. Задня повністю/Х 2.

  Збираємо наші частини разом: ззаду шапки – буфи/Х 2.
  Щоб приховати ті місця, де петлі стягнуті – замаскуйте їх намистинками. Лицьову і виворітну частини з’єднати С. Б. Н. + 1 Р. «ПІКО» (1 Ц. Б. Н., 3 В. П. в цей С. Б. Н., 1 С. Б. Н.) = до кінця Р. Для нижнього краю виробу – 70 П. = 3 Р. Л. Р. + 1 ажурний Р., 3 Р. Л. Р. Закрити роботу – підігнути планку на виворіт. Пришити, потім вставити у неї тасьму / стрічки для зав’язок.

  Тепер зробимо вязані пінетки. Якщо у Вас не вийде з першого разу – не турбуйтеся, розпустіть в’язання і почніть заново. Це більш важка і кропітка робота. 46 П. провязивать Л. Р. 4 див.

  • Ажурний Р.: 1 Л. П., 2 П. разом Л.+ накид – повторювати до кінця Р., закрити його Л. П.
  • І. Р. з допомогою І. П.
  • Перші 17 П. і останні 17 П. відкласти.
  • Працюємо з серединою: ажурний візерунок №2.
  • Перші 17 П. –Л. П., після кожної 3 П. + 5 разів по 1 П.
  • Праворуч і ліворуч набрати 16 П. платочної в’язкою, по короткому краю – 12. Ті відстрочені 17 П. – Л. П. + 5 разів по 1 П. після кожної третьої. В. Н. В. П. і С/Х 4.
  • 1 Л. Н. Л. П. (3 і 4 П. — разом). Закрити інші П. На місці, пов’язаному/Х 4 – зробити маленькі буфи. Петлі знову приховати намистинами.

  Перейдемо до оформлення головної частини – підошві. 6 П. + платочная в’язка. У кожному 2 Р. + 3 *1 П. зліва і справа. Прямий малюнок – 8 сантиметрів. Закрити виріб.

  Збираємо з допомогою С. Б. Н. за схемою + «рачьим кроком». Їм теж можна прикрасити носок пінеток. Верх виробу оформити наступним чином: 1 Р.: С. Б. Н., 2 Р.: С. Б. Н., 1 С. Б. Н. з «ПІКО» з 3 В. П. – до кінця Р. Не забудьте про тасьмі або веречоке для прикраси наших новеньких стильних пінеток!

  Шапочка для немовляти спицями: відео

  Вязання шапок спицями: схеми і опис зима 2017

  Зв’язати шапку спицями для жінки, дитини, дитини – нові моделі таких головних уборів з описом і схемами безкоштовно на нашому сайті. Підготувати себе і своїх близьких до зимових і осінніх холодів дуже просто, якщо належним чином подбати про це зараз. Можна зв’язати чоловічу шапку – шолом або чоловічу шапку — вушанку спицями або гачком, для дівчат – з котячими вушками, модні берети з відеоуроками (російською мовою) для себе, ляльки, навіть собаки. Для новачків у статті – прекрасні схеми і опис процесу в’язання спицями.

  В’язані шапочки для малюків

  • В’язана спицями шапочка для немовляти або двомісячного малюка: шапочка як з картинки – ягідка! Основний колір виробу – помаранчевий. Знадобиться ще трохи зеленого або салатового для «живця».
   Для початку набрати 72 П. помаранчевим кольором, виконувати Л. Р. трьома круговими Р. 28 наступних Р. в’язати візерунком «ЕЖЕВИЧКА» за схемою. Після цього – знову Л. Р., де 1 Р.: 5 П. помаранчевих, 1 П. – зелена. І так до кінця Р. постарайтеся знаходити зелені петлі і розташовувати їх між знятими П. з візерунка «ЕЖЕВИЧКА». В Р. нижче – повторіть колірний малюнок. Наступні два Р.: 4 П. оранж., 2 П. зел.
   Наступний Р.: 3 П. зелені (остання помаранчева П. і перша зелена — разом). Залишається 3 зелені і 2 помаранчеві петельки за схемою. Продовжити виконувати зменшення оранжевого кольору, поки він весь не зникне з полотна. Прибрати 12 П., у слід. Р. – 6 П. в’язати круговим поруч ще 2 сантиметри. На цьому нитка затягнути, а роботу відкласти.

  • В’язана шапочка для немовляти спицями з описом і схемою своїми руками. Незамінна річ цієї зими! Для роботи радимо використовувати двійню нитку. Беремо три кольори: зелений, салатовий і сіренький.
   Сірим кольором – 72 П. – 20 Р. Л. Р. (всі В. і Л. Н. – Л. П.). наступні 20 Р. – візерунок з «шишечками» зеленим відтінком. 3 Р. Л. Р. найсвітлішою пряжею. У кожному 2 Р. рівномірно прибираємо 8 П. В наступному 2 Р. – 2 П. В’язати полотно ще 2 см, після чого – нитку можна обрізати. В’язані шапочки і речі спицями гарні, але не завжди ми можемо знаходити точний розмір виробу. В такому разі – краще в’язати гачком – там приміряти одяг можна під час самої роботи в процесі. Такий варіант ми пропонувати в цій статті не будемо, але альтернативу завжди треба розглядати!

  Зв’язати спицями чепчик для новонародженого — на зиму для хлопчиків

  Дитячу шапочку для хлопчика на зиму можна навчитися в’язати спицями за кілька годин. Для цього потрібна хороша зрозуміла схема і зрозумілий опис самого процесу. Якщо Ви хочете, можна зв’язати в комплекті: шапочку і шарфи, пінетки, рукавички – все, що завгодно, щоб одягати Вашого малюка!
  Подивіться кілька відео мк з в’язання чепчики для новонародженого.

  А ми надамо Вам ще одну модель – дитяча шапочка, в’язана спицями для новонародженого з веселими вушками — помпонами. Нитки двох кольорів: блакитний і м’ятний.

  • Ряди в’яжіть ниткою в два шари.
  • Гумка: 2 Л. П. чергуйте 2 В. П.
  • Л. Р. = Л. Н. – Л. П., В. Р. В. П.
  • Платочная в’язка: всі Л. П.

  Блакитним відтінком 70 П. = 8 Р. гумкою. Чергуючи 2 блакитних Р. і два м’ятних – Л. Р.
  Коли буде 3 м’ятних смужки – 2 Р. блакитною ниткою Л. Р.
  Полотно, яке вийшло, складіть навпіл і зробіть шов від центру на 8 сантиметрів. Вільні сторони ще раз скласти – зашити. Зробити помпони з блакитний нитки.

  Шапочка ельф: в’язання спицями для дітей — відео інструкція

  Також на нашому сайті ви зможете знайти статті «вязання шапок спицями для жінок з описом і схемами безкоштовно«.