Модні стрижки на середні волосся із чубчиком

В моду знову стрижки з чубчиком. Широкий вибір зачісок, все залежить від густини та ступеня слухняності волосся.

Шарувата зачіска з густим чубчиком стала дуже популярною в цьому році. Але не варто її пригладжувати, навпаки, легка недбалість, додасть образу більше стилю і природності.


Якщо у вас прямі і жорсткі волосся, то вам, як не можна краще, піде градуированное каре з чубчиком. Чубок можна зробити пряму чи косу, рвану або густу.Природність і натуральність у зовнішності стала трендом всіх модниць. Яскравий макіяж змінився натуральними відтінками тіней і помад, а божевільні зачіски з укладаннями змінилися на легкі і природні локони. Досить зробити легку укладку з невеликим об’ємом, чубок можна випрямити, закрутити або носити на бік. Особливу популярність в 2015 році отримала стрижка каре на хвилястих волоссі з густою чілкою.
Найактуальніша в цьому році стрижка-каскад. Особливо популярна вона серед власниць середньої довжини волосся. Каскадна стрижка підходить будь-якого типу обличчя, підкреслюючи його текстуру і додаючи динаміки.
Хочете надати образу більше загадковості і таємничості-зробіть стрижку боб з косою чубчиком. Ви будете елегантною і в теж час сексуальної

Текстуровані стрижки, або іншими словами, рвані стрижки, стали актуальними в 2015 році. Ця зачіска особливо підходить тим, хто не любить приділяти багато часу укладанні і розчісування волосся. Досить фена, гребінця і 5 хвилин, щоб ваша зачіска була готова. Легким рухом руки, піднявши і уклавши кінчики догори, і зафіксувавши лаком, у вас вийде зачіска для вечірніх заходів. Рвана стрижка підходить для будь-якого типу волосся: тонких, жорстких, прямих або кучерявого.
Для слухняних, густого волосся чудово підійде стрижка з ступеньчатой градуюванням і асиметрією. Принцип такої стрижки-чіткі зрізи, плавні лінії і округлий силует.
Об’ємний шик в поєднанні з недбалими хвилями-тренд 2015 року. Дуже ефектно виглядає саме на середній довжині волосся зі стрижкою каре або боб.