Модні чоловічі стрижки на коротке волосся — фото

Не секрет, що в питаннях моди чоловіки завжди були набагато консервативнішими жінок, причому це стосується не тільки вибору одягу, але і зачісок. Ось вже довгі роки для жінок зачіски були не менш важливим атрибутом, ніж деталі одягу. І якщо, згідно усталеної тенденції, прекрасна половина людства готова слідувати моді, незважаючи ні на що, чоловіки, в більшості своїй, не мають сильного бажання витрачати багато часу на догляд за волоссям. А це означає, що, як і століття тому, модні стрижки — короткі стрижки.

Чоловічі зачіски 2016 (тренди)

Але, як виявляється, навіть короткі волосся можуть стати основою стильною та елегантною зачіски. Це змогли оцінити і жінки, яких серйозно зацікавили новинки з поголеними скронями, настільки популярні вже на самому початку року. Причому незалежно від того, осінь чи на вулиці чи зима, бажання поміняти імідж у них є практично завжди.

Але все ж короткі волосся — це прерогатива чоловічого населення світу. Отримати інформацію про пропоновані варіанти сьогодні можна без праці, скориставшись послугами мережі інтернет, де у великій кількості широко представлені (фото) модні стрижки на коротке волосся (фото).

Модні тенденції (новинки з назвами)

Звичайно, жіночі тренди поточного року, як і завжди, куди більше впливають на розвиток модних тенденцій, але не можна не відзначити і поступове розширення асортименту зачісок не тільки для чоловіків і підлітків, але і для хлопчиків, зовнішність яких сьогодні батьки приділяють підвищену увагу.

Якщо ж спробувати серйозно розібратися в темі питання, то виявляється чоловічі зачіски не менш різноманітні, ніж жіночі. Раніше дуже популярні класична стрижка, яка робиться звичайними прямими ножицями, причому довжина волосся, в залежності від бажання клієнта, може варіюватися від 3 до 5 см, а також стрижка машинкою, яка передбачає коротку довжину волосся.Як і двадцять — тридцять років тому затребувана чоловіками стрижка бокс з поголеними скронями і потилицею.

Не менш популярний і напівбокс, що передбачає наявність більшої довжини волосся, як на скронях, так і в області тімені.

Багато продовжують віддавати перевагу стилю британка, що представляє собою класичну зачіску з боковим проділом. У цієї зачіски є свої відмітні особливості, оскільки в даному випадку для укладання волосся на скронях використовується віск, а верхнім пасмам спеціально надається додатковий обсяг.


Найбільшою ж популярністю користуються такі молодіжні стрижки, як боб на середні і подвійне каре, що виконуються за участю простих і филировочных ножиць. Але не кожен чоловік зважитися на таке креативне рішення.Стрижки з поголеними скронями

Як вже згадувалося, зачіска з поголеними скронями у чоловіків популярні і сьогодні, причому така затребуваність обумовлена відразу декількома їх перевагами:
— величезною різноманітністю варіантів;
— простотою і зручністю укладання;
— можливістю змінити форму круглого обличчя, максимально підкресливши його переваги.

До речі, практично всі перераховані зачіски є яскраво вираженим прикладом з поголеною скроневою областю.


Красиві асиметричні варіанти

Загрузка...

Дуже ефектно виглядають зачіски у яких відсутнє асиметрія, що стали модними в 2015 — 2016 роках. До речі, ще зовсім недавно вони були популярні, в більшості своїй, серед дівчат, які до того ж освіжали свої мелірування волосся.Класичні для чоловіків в окулярах

В принципі, чоловікам в окулярах найчастіше радять робити класичні стрижки, які можуть і підкреслити, та, за необхідності, змінити форму обличчя, даючи можливість зробити його максимально привабливим.Варіацій зачісок для жінок в окулярах, звичайно ж, значно більше, причому такі стрижки підійдуть і для брюнеток, і для блондинок, причому абсолютно неважливо, густі у них волосся чи ні. Крім того, можливість вибору стрижки ніяк не залежить від віку жінки. Наприклад, модні стрижки 2016 на короткі волосся для жінок за 40 фото можна без зусиль відшукати в інтернеті.

Варіанти для дітей

Як стверджують фахівці, дитячі зачіски в 2016 році будуть максимально варіативними. Оскільки навчання в школі передбачає від учня певної охайності, то у моді будуть класичні стрижки з коротким волоссям. З іншого боку, при правильному підході популярними стануть зачіски для хлопчиків, мають більш довгі і, в той же час, хвилясті і кучеряве волосся.