Модне фарбування волосся на середні волосся — фото

Щороку майстри перукарського мистецтва вмудряються придумати техніки, які здатні здивувати навіть саму примхливу і привередливую модницю. На сьогодні їх дуже багато і всі вони гідні уваги.

Модні тенденції у фарбуванні волосся 2016

Мода постійно змінюється і вносить поправки в тенденції минулих років. Сьогодні мова піде про тенденції фарбування волосся, техніках стрижок, які будуть на перших позиціях.

Яке буде модно фарбування в 2016 році

Блондинки

2016-ий не спричинить за собою грандіозних змін у техніці фарбування і колірних прийомів, але новинок все-таки не мало. В цьому році небувалу популярність знайдуть натуральні відтінки в холодних тонах. Як ніколи, будуть популярні блондинки, лише в новому «амплуа». Тепер, пшеничний колір волосся відійде на другий план», а першість займе прохолодний бежевий відтінок з пігментами рожевого, платинового і сріблястого. Ті, хто мріяв пофарбуватися в сиві відтінки, сміливо можуть хапатися за фарбу і міксувати її з рожевим, роблячи подвійні або чергувати пасма.

Брюнетки

Якщо блондинки можуть «грати» з квітами і додавати ягідні відтінки, то брюнеткам краще притримати «вдача» і зупинитися на темному відтінку чорного або «гіркому шоколаді». Віддавайте перевагу насиченим тонам чорного і коричневого. І звичайно, не забувайте про новий тренд 2016 року — колір кориці.

Руді

У 2016 модні тенденції не обійшли стороною рудих бестій. Модниці все частіше воліють природних блондинок з домішкою рудих відтінків. Красиві і сміливі дівчата вибирають помаранчеві відтінки, з домішкою червоного. Також, слід звернути увагу на колір манго, які виглядає цікаво і не побито.

Актуальні техніки

В цьому році популярність отримали такі техніки: балаяж, омбре, брондірованіе, шатуш, сомбре.
Стилісти радять не експериментувати в домашніх умовах, так як тільки справжній професіонал може досягти бажаного результат, не зіпсувавши шевелюру.

Такі техніки відмінно виглядають як на довгих, так і коротких локонах.

БалаяжОмбре


Шатуш


Брондірованіе


Модне фарбування волосся 2016 на довге волосся (фото)

Загрузка...

Власниці довгого волосся можуть експериментувати і пробувати все нові і нові техніки і відтінки.

Новинки для брюнеток

Довге волосся — це завжди красиво. Провідні стилісти радять брюнеткам зробити омбре з переходом від темного до світлого кольору. Бажано, щоб темний плавно переходив у світлий, створюючи тим самим ефект вигорілих кінчиків.Варіанти для блондинок

Блондинкам підійде колорування, можливо з додаванням кольорових пігментів в пасма. Також, можна зробити мелірування. Омбре можуть спробувати натуральні блондинки, надавши кінчиків відтінок на 2-3 тони світліше.
Ідеї для руденьких


Модне фарбування волосся в 2016 році на коротке волосся (фото)

Короткі волосся пиобретают все більшу популярність. Ідеальна техніка в цьому році – різнокольорові кінчики. Це виглядає свіжо і не побито.

Ідеї для стильної стрижки

У цьому сезоні популярно асиметричне каре і стрижки з креативної чубчиком. Якщо ви потрапили до хорошого майстра, спробуйте цікаву техніку, коли фарбуються прядки різними кольорами, при цьому верхня частина залишається в натуральному кольорі. Так, злегка піднімаючи свої кучері, ви здивуєте всіх незвичайною фарбуванням, якою можуть похвалитися далеко не всі.