Модна стрижка на довге волосся із чубчиком фото

Стрижки на волосся довге волосся із чубчиком (фото найкращим чином ілюструє образи) – це величезний простір для уяви перукарів і стилістів, адже чим довше волосся, тим більше можливостей для створення самих оригінальних і неповторних укладок і зачісок.

Красиві пасма з подовженням – це дуже модно і стильно, адже вдало підібраний колір підкреслить природність і жіночність і внесе в імідж дещицю ніжності. А з допомогою чубчика можна приховати особливості овального або круглого обличчя, надавати якусь загадковість образом і ускладнити або освіжити класичну укладання – картинки вдало передають всю привабливість такого способу.

Модна стрижка на довге волосся із чубчиком

Самі модні стрижки на довге волосся, новинки сезону 2018 – це дуже довге каре, каскад або драбинка (другий варіант не передбачає більш складну техніку виконання), подовжений боб і деякі інші види, які можуть підходити всім дівчатам незалежно від форми обличчя.

Можна підстригти пасма (як на фото) – це лише половина успіху, але не менш важливо фарбування. На фото можна бачити, що в тренді – каліфорнійське і венеціанське мелірування, брондірованіе, омбре, шатуш, балаяж. Фарбування розрізняється у своєму виконанні, але має одне єдине схожість – акцент зроблений на плавне перетікання кольору з одного в інший.

Жіноча стрижка з чубком для круглого і квадратного особи

Для круглого обличчя підходять каскад, подовжений асиметричний боб, градуювання і об’ємна укладання. Довжину чубчика краще всього залишити трохи нижче скул. Великі хвилясті локони скорегують округлість обличчя, а «рвані» пасма візуально приховають всі недоліки і додадуть іміджу легкості і зухвалості.

Ідеї для овального обличчя

Жіноча стрижка з чубком для овального обличчя (як на фото) – це дуже широкі можливості для експериментів. Стилісти стверджують, що даний тип особи є ідеальним, тому не може брати на себе радикальні і класичні образи, стильні і модні луки. Тому кінцевий вибір варіюється тільки від особистих переваг Рапунцель.

Відео урок укладання

Загрузка...

Укладання волосся нижче плечей – це лише кілька маніпуляцій для створення креативного і доглянутого іміджу в домашніх умовах.
1. Миття голови.
2. Просушування локонів до злегка вологого стану.
3. Нанесення засобів для укладання – мусу, пінки, гелі.
4. Поділ локонів на кілька великих пасом. Закріпити їх за допомогою крабів.
5. Висушування пасом за допомогою фена з насадкою «диффузер».
6. Нанесення закріплює лаку.
7. Даним способом можна укласти пасма на бік або на дві сторони. Всі маніпуляції підходять дівчатам, у яких є кучері і власницям прямих локонів.

Відеоурок

Красиві чубчика 2018 на довге волосся фото

Найактуальніші стрижки 2018 року – це косою варіант, або прямий гарний зріз для будь-якого типу шевелюри.

Варіант №1 підходить для тих, у кого рвані, градуйовані локони. Брюнетки будуть виглядати більш креативно і зухвало, а власниці русявого кольору пасм – стильно і модно.
Варіант №2 можна зробити тим, у кого густі локони і об’ємна шевелюра.

Скісна або асиметрична

Асиметрична коса чілка для стрижки на довге волосся (або середні) особливо стильно виглядає, якщо її доповнюють різнобарвними пасмами, градуйованим каре з подовженням. Цей варіант виглядає природно і гармонійно.

Коротка і пряма

Коротка пряма чубчик підходить для дівчат з прямим волоссям. Колір локонів (чорний, білий або русявий) в даному випадку не грають ніякої ролі.

Стилісти і перукарі в один голос стверджують, що бути красивою — легко! Головне — це стежити за модними тенденціями і не соромитися втілювати їх у життя. А привабливість – це те, наскільки комфортно ми себе відчуваємо в створеному образі, тому природність – найважливіший комплімент і тенденція майбутнього сезону фешн-індустрії.
Не бійтеся висловлювати свою індивідуальність! Вдалих експериментів зі своєю укладанням

Короткі і довгі прямі чубчики на довге волосся фото