Купальник гачком схема і опис як зв’язати

Літо закінчилося, але це не означає, що можна забути про відпочинок, море, сонце і купальники! Сьогодні ми пропонуємо Вам згадати про те, як в’язати красиві моделі купальників гачком для пляжу з докладним описом. У наших майстер-класах є безліч схем для початківців, різні відео уроки.

Давайте з’єднаємо відмінне доповнення до Вашого літнього гардеробу – річний, красивий, пляжний комплект!

Купальник гачком схема і опис

Злитий, трікіні, роздільний – як багато варіантів, як же вибрати правильний? Не шукайте правильний, шукайте підходящий саме Вам! Ви повинні добре в ньому виглядати, хороший купальник повинен приховувати те, що потрібно приховати, він повинен бути оригінальний і унікальний, як Ви самі!

В’яжемо роздільний купальник гачком зі схемою в’язання в контрастних кольорах і з прикрасою у вигляді квітів. Готові труси можна і не декорувати квіткою, просто пропустіть цей пункт опису. Пропонуємо використати два кольори (один чорний, другий білий або червоний з білим, чорний з золотим): 50 грамів білого кольору і 200 – чорного (бавовна 100 %). Якщо захочете надягати з цим купальник парео – не вибирайте занадто темного відтінку. Ще знадобиться пряжа бежева з віскози, гачок, шнурок для зав’язування, нитка. Рекомендуємо основний візерунок майбутнього виробу провязивать в дві нитки. Розмір майбутнього виробу: 36/38.

 • Верхня частина: потрібно дві чашечки, для кожної з яких потрібна ланцюжок 24 В. П. + 1 В. П. для підйому. Провязивать стовпчик без накиду. В кінці 3 Р. пропускати 1 П. (доки не залишиться всього 2 П.), продовжувати до кінця. Іншим кольором обв’язати річ по периметру: в кожну 2 П. – 3 С. Б. Н.
 • Як правильно з’єднати чашечки разом? Їх слід зшити разом з допомогою в’язаного квітки. Нитки для нього взяти бежеві, скласти удвічі: 2 В. П. у коло С. С., продовжувати за схемою.
 • Коли перші два кроки будуть виконані, слід подбати про зав’язках для ліфа. Відміряйте необхідну довжину шнура, який Ви приготували. І потрібно буде протягнути через всі кути.
 • Труси починаємо з передньої частини: 29 В. П. + 1 В. П. для підйому. Так само, як і верх в’яжемо С. Б. Н., а з 3 Р. – залишаємо в кінці Р. 10*1 П. На 9 П. в’яжемо прямо 16 Р.
 • Для того, щоб задня частина вийшла зручною і красивою – додавайте в кінці кожного Р. 18*1 П. продовжуйте роботу, поки полотно не буде розміром у 44 см у висоту. Для додання завершеності знову використовувати нитку контрастного відтінку для обв’язки по периметру. Шнуром знову зробити зав’язки, з боків – нашити квіти.
 • Якщо збираєтеся пов’язати вироби для більш повних дам – приміряйте купальник по ходу роботи.

  Рада!!!! Для повних жінок більше підійде суцільний варіант: він добре приховує всі недоліки фігури.

  Як зв’язати купальник гачком?

  Ми розібралися, як в’язати ліф для купальника гачком, яка пряжа підійде для такого купальника. Тепер спробуємо більш складний візерунок у нашому наступному мк. В цьому випадку – трусики в’язати ми не будемо. Ми просто зробимо гарний пояс на вже готові плавки. Далі ми докладно опишемо весь процес в’язання. А зараз, давайте розберемося, який вибирати візерунок і як правильно його робити. Сірою ниткою (у нас такий колір, Ви можете поміняти його на вподобаної) робимо «повітряний» малюнок:

  • 1 Р.: 3 Ст. П. підйому, 2 П. – пропускаємо, 3 П. = «мушля» (7 С. С. Н., пропустити 2 П., 1 С. Б. Н.) = до кінця Р.
  • 2 Р.: в задню стінку П. С. Б. Н.
  • 3 Р. = 1 Р., але в шаховому порядку.
  • 2, 3 Р. повторити.

  Робимо дві чашечки ліфчика. Для кожної набрати ланцюжок з 37 В. П.,2 Р. Ц. Б. Н. Наступні 18 Р. прямий в’язки. у кожному новому Р. починаємо зменшення 1 «черепашки». Повинна залишитися на гачку всього 1 штука. Готову річ обв’язати по краю С. Б. Н. Зав’язки зробити С. Б. Н. з 2 петель на те відстань, яку потрібно.

  Зараз приступаємо до пояса: 12 В. П., С. Б. Н. до потрібної довжини. Прикрасити його квіткою: ажурний квітка потребує 10 В. П. в кільце С. С.

 • 12 С. Б. Н.
 • С. Б. Н., 3 В. П. = до кінця
 • С. Б. Н., 3 В. П., С. Т. – продовжити
 • Над 3 В. П. – С. Б. Н., над 4 В. П. – С. С. Н., 3 В. П., 4 С. С. Н.
 • Зв’язати купальник гачком з докладним описом

  Для наступного майстер-класу для початківців візьмемо пряжу одного кольору. Він складається з ліфа і трусиків – бікіні – відмінний варіант для спекотного сезону. Такий екземпляр дуже підійде жінкам з великими грудьми – тут просто відрегулювати розмір, в’язка дозволяє це зробити. Краще всього, якщо Ви будете робити вже по готовому купальника, як би звіряючись, або накресліть викрійку.

  Ліва і права частини ліфа в’яжуться симетрично. Розмір виробу: 36/38. Їх в’яжемо/Х 1 (6 В. П.). Для складання ліфа використовувати пластикове або металеве кільце, яке потрібно обв’язати по колу С. Б. Н. і з’єднати з чашками. Щоб виконати красиві і зручні зав’язки – використовуйте С/Х 2.

  Далі робимо популярні бікіні: передня частина 18 В. П. + 3 Ст. П. підйому, С/Х 3 прямими і зворотними Р. по 31 Р. Задня сторона виробу починається з приєднання нитки із зворотного боку ланцюжка. Продовжуємо/Х 3 так само: прямими і зворотними Р. по 36 Р. Збірка купальника: обв’язати по периметру виріб.

  Як зв’язати гачком купальник для початківців: відео

  Загрузка...

  Купальник гачком — кращі відео уроки і відео майстер класи:

  Майстер-клас купальник гачком

  Такий купальник гачком в мк для початківців легко зв’язати за кілька годин, тому міняйте кольору і експериментуйте. Ми вибрали красивий рожевий колір для нього — 150 грамів. Ліф в’яжемо гачком за схемою 1. Щоб зробити нижній край більш оригінальним – обв’яжіть його С. Б. Н. 3 Р. Використовуючи З/Х 2 – обв’язати краю. Таким аналогічним способом зробити другу чашку.

  Бікіні знову в’яжуться в два заходи: спочатку задня частина. 15 В. П., 4 Р. Ц. Б. Н. Після цього додавайте в кожному 3 Р. 2 разів по 1 П., в кожному 2 Р. 16 разів* П. Після цього в кожному Р. 22*1 П. 4 наступні Р. прямо, закривати за схемою 2.
  Передня частина: петлі основної ланцюжка підняти і зробити 10 прямих Р. в кожному 3 Р. 9 разів по 1 П., в кожному 2 Р. 7 разів по 1 П. і далі по 18 * 1 П. Край теж прикрасити за другою схемою. Чашечки майбутнього ліфчика з’єднати за допомогою кільця (обв’язати С. Б. Н.), додайте бретелі.

  Туніка для пляжу гачком схеми і опис

  Для теплої пори року можна взяти на відпочинок не тільки купальник, але ще і парео, накидку або туніку. Її можна вдягнути не тільки на сам купальник, але і носити замість кофти або майки ввечері. Довжину можна коригувати, можна зробити річ з мотивів, в’язати рельєфний візерунок. Пряжі знадобиться багато, близько 500 р.

  Основний візерунок:

  • В. П. кратною 6 + 3 і за схемою 1.
  • Зв’язати 1 раз з 1 по 3 Р., 5 разів 2 і 3 Р., р разів 4 і 5 Р., повторювати 6-7 Р.
  • Для мережива – число П. кратне 27. Кругові Р./Х 2 = повторювати 1 раз з 1 по 9 К. Р.

  Для спинки набрати 93 В. П. + 3 В. П. = 14 раппортов + ½ раппорта з кожної сторони, не забуваючи про початкові і кінцеві петлі. Коли буде готове 52 сантиметри – пропустити по 1 раппорту з кожної сторони для пройм. Закінчити на 4 см на 10 раппортах. Перед зробити так само, але на висоті 4 см залишити місце для голови – 8 раппортов. З обох сторін обв’язати ще по 32 див. щоб зібрати виріб – використовуйте бічні шви, бретелі і мереживо.

  Дитячий купальник гачком із описом: відео уроки

  В’язання купальників гачком: модні моделі 2017 року