Дитячі плаття гачком зі схемами та описом

Як зв’язати гарне дитяче платтячко для маленької модниці, якщо ти ще тільки освоює ази в’язання? Тут вам допоможуть фото — і відео — уроки (мк) від кращих майстрів в мережі і їх покрокове пояснення всього процесу з цінними коментарями. Для початківців майстринь досвідчені дами радять почати з найпростіших моделей, тому не беріться відразу за в’язання складних сарафанів.

В’язані дитячі плаття гачком зі схемами — майстер клас для початківців

Ніколи не пізно почати вчитися в’язати, особливо якщо ти любиш робити приємні сюрпризи своїм рідним. А сьогодні цього можна навчитися безкоштовно!

Як правильно в’язати проста літня сукня

Покроково для майстринь з невеликим стажем урок самого простого вбрання для однорічної дитини на теплу пору року, коли гріє сонечко.

Модель виконується для маленьких дівчаток 8-12 місяців , застібається на спинці. Спідниця в’яжеться поперечної деталлю.

Матеріали: 2 мотка пряжі Linha Camila Fashion (бавовна, 100 р./500 м.) кремового кольору, залишки пряжі зеленого кольорів, гачок 1.75 мм, голка, 65 див. атласної стрічки 5 мм. Шириною кремового кольору, 42 намистинки жовтого кольору., 6 гудзиків.

ОписСпідниця: в’яжеться поперечної деталлю. Набрати ланцюжок з повітряних петель довжиною 31 див. Чергувати стовпчики без накиду і стовпчики з накидом за схемою 1, виконувати укорочені ряди за схемою 1. В’язати таким чином 152 ряду (или15 повторів) – тобто до висоти 49 див. короткої сторони (пояс) і 81 див. довгої сторони (поділ). Закінчити роботу.

Кокетка: по лінії пояса набрати в’язати 112 ст. б/н (1 стовпчик на 1 ряд). Розділити спинку і перед.

В’язати за схемою 2. 1/2 спинки: в’язати над першими 28 стовпчиками. Продовжувати в’язати за схемою – 15 рядів (включаючи вже провязанный перший ряд). Виконати убавки для горловини за схемою – 5 рядів. Продовжуйте в’язати за схемою до 17-го ряду схеми. Повторювати раппорт до 25-го ряду роботи.Закінчити роботу. Повторити для іншої половинці спинки дзеркально.

Перед: в’яжіть над центральними 56 стовпчиками. Продовжувати в’язати за схемою – 12 рядів (включаючи вже провязанный перший ряд). У 13-му ряду залиште центральні 18 стовпчиків для вирізу горловини, в’язати сторони окремо, виконуючи убавки для горловини за схемою, до висоти спинки. Закінчити роботу.

Збірка: зшити плечі.

Обв’язка:

1. По розрізу на спинці і вирізу горловини в’язати 1 ряд стовпчиками без накиду. Розподілити 6 отворів для гудзиків вздовж лівої сторони спинки: перше по краю горловини спинки, останнім на 9 див. вище низу сукні, інші між ними. В’язати другий ряд стовпчиків без накиду, (1 в/п., пропустити 1 стовпчик, ст. б/н у слід. стовпчик) – для кожного отвору. В’язати третій ряд стовпчиків без накиду. Закінчити роботу.

2. По низу сукні обв’язати ряд стовпчиками без накиду.

3. Кожну пройму обв’язати за схемою 2.

Прикраси: якщо не знаєте, як прикрасити, зв’яжіть 14 квіткових мотивів і 14 листочків за схемою. Прикріпити на кожен шикарний квіточку по 3 намистинки по центру, пришити листочок, прикріпити до сукні за схемою. Зав’язати стрічку в бант по центру переду.

Дитяче плаття гачком (схема і опис) на 2-3 роки.

Досить просте , але ошатне ажурне виріб з рюшами на літо. Можна додати поясок і декор у вигляді намистинок.

Матеріали: пряжа Nako Estiva (50% бавовна, 50% бамбук, 100 р./375 м.) – 1 моток білого кольору і 1 моток бежевого кольору, гачок 2.5 мм.

Опис

Спинка: ниткою бежевого кольору набрати ланцюжок з повітряних петель довжиною 45 див., в’язати сітку за схемою 3. На висоті 22 див. в’язати 1-6 ряди воланів за схемою 2 (поділ сукні). З’єднати нитку до набраної ланцюжка (до верхнього краю), пров’язати 1-6 ряди воланів. Повторити ще 2 секції воланів між верхньою і нижньою секціями. З’єднати нитка білого кольору до набраної ланцюжка, в’язати кокетку спинки за схемою 1. Коли висоти кокетки складе 13 див., збавити з кожного боку по 2 групи V-стовпчиків для пройм. На висоті 46 див. зменшити центральні 7 груп V-стовпчиків для горловини. В’язати боку роздільно. На висоті 47 див. закінчити роботу.

Перед: як почати спинку. Коли висоти кокетки складе 20 див., зменшити центральні 3 групи V-стовпчиків для горловини. В’язати боку роздільно, продовжуючи збавляти по 3 стовпчика (не групи, а стовпчики!)– 2 рази, 2 стовпчика – 1 раз. На висоті 47 див. закінчити роботу.

Збірка: зшити боку від низу до пройм, зшити плечі. Обв’язка горловини: ниткою бежевого кольору обв’язати горловину слід. чином: *4 ст. з/н з однієї петлі, пропустити 1 див., повторювати від * по колу, закінчити соед. стовпчиком. Обв’язати пройми таким же чином.

Дитячі плаття гачком (відео російською мовою)

Загрузка...

Відеоурок для кого-то сприймається легше, тому ми зібрали для вас цікаві майстер класи на ютуб по створенню дитячого плаття гачком.

Ідея з круглою кокеткою для дівчинки 3-ох місяців

Дана модель може підійти для хрестин (в якості прикраси придбайте атласний пояс, який красиво виглядає з ажурними візерунками).

Хочеться зауважити, що кокетка для дитячого плаття гачком в’яжеться з урахуванням того, що горловина повинна дуже добре розтягуватися.

Отже, в’яжемо зі Світланою Берсановой красиве рожеве плаття.

Об’єднані з тканини і мотивів (модель від китайських майстрів)

Тканину і красива ажурна обв’язка в поєднанні виглядають дуже оригінально. Обробка подолу завершила ансамбль, тому таке вбрання можна приміряти навіть на випускний в садку.

Червоне вбрання з ананасами

Дане плаття добре виглядає і в білому кольорі, який додає святковості.

Зефирка з рукавами реглан

Найцікавіше можна знайти в блогах «Матусин канал», а ми звернули увагу на вбрання «Зефір» для дівчаток 2-3 років.

МК — квадратна кокетка гачком