Англійська резинка схема в’язання спицями

«Англійська резинка» — дуже м’яка, пишна і ідеально підходить для будь-яких виробів. З нею можна створити шикарний светр, модний шарф і оригінальну шапочку для холодного часу року.

Якщо говорити про в’язання спицями, англійська резинка — схема не складна для тих, хто слідує всім вказівкам.

Схема в’язання англійської гумки (уроки покроково для початківців)

Цей візерунок став дуже популярний, тому на сьогодні з’явилися різні варіанти, інтерпретації та способи його в’язати. Пропоную перейти від самого простого до більш складних варіантів.

Проста англійська резинка (найпростіший спосіб з описом)

Отже, схема «англійська резинка» спицями (схема в’язання).

Наберіть на спицях непарна кількість петель і в’яжіть за наступною схемою:

1-й ряд – провяжите в послідовності: 1 осіб. петля, прямий накид, наступну петлю знімаємо не пров’язуючи при цьому робоча нитка повинна знаходитися ззаду роботи. Далі повторюємо у такій же послідовності до кінця ряду.

2-й ряд — провяжите в послідовності: прямий накид , наступну петлю знімаємо не пров’язуючи (робоча нитка ззаду роботи), петлю і накид попереднього ряду пров’язуємо разом лецевой. Далі все повторюємо до кінця ряду.

3-й ряд — провяжите в послідовності: петлю і накид попереднього ряду пров’язуємо разом лицьовою, робимо прямий накид, наступну петлю знімаємо не пров’язуючи. Повторюємо схему до кінця ряду.

Далі продовжуємо в’язати, чергуючи 2-й і 3-й ряди. Не забувайте, що перша і остання петлі ряду – кромочні і не враховуються в даній схемі.

Спрощена помилкова або фальшива

Для полегшення процесу майстри придумали імітацію цього візерунка, яка візуально не буде відрізнятися від оригіналу, але технологія в’язання значно спрощується.

Даний зразок доведеться вам до душі.

Об’ємна двоколірна

Загрузка...

З використанням двох кольорів створюється дивна комбінація, яка підійде для яскравих і веселих виробів. Два кольори, добре гармоніюють, допоможуть надати образу оригінальність і неповторність.

Принцип в’язання двокольорового англійської гумки полягає в тому, що один і той же ряд провязывается 2 рази: один раз темною ниткою, а інший раз – світлою.

Виворітні петлі потрібно в’язати як виворітні класичні. Кількість петель має бути непарною.

1 ряд: в’яжемо темною ниткою – * 1 лицьова, 1 накид, 1 петлю зняти, не пров’язуючи *, 1 лицьова

2 ряд: в’яжемо світлою ниткою — * 1 накид, 1 петлю зняти, не пров’язуючи, 1 петлю разом з накидом пров’язати лицьовій петлею *, 1 накид, 1 петлю зняти, не пров’язуючи

3 ряд: в’яжемо темною ниткою – Увага! В’язання пересуваємо до протилежного кінця спиці * 1 петлю разом з накидом пров’язати виворітного петлею, 1 накид, 1 петлю зняти, не пров’язуючи *, 1 петлю разом з накидом пров’язати виворітного петлею

4 ряд: в’яжемо світлою ниткою – * 1 накид, 1 петлю зняти, не пров’язуючи, 1 петлю разом з накидом пров’язати виворітного петлею *, 1 накид, 1 петлю зняти, не пров’язуючи

5 ряд: в’яжемо темною ниткою – Увага! В’язання пересуваємо до протилежного кінця спиці * 1 петлю разом з накидом пров’язати лицьовій петлею, 1 накид, 1 петлю зняти *, 1 петлю разом з накидом пров’язати лицьовій петлею. Повторюються 2-5 ряди.

Подвійна гумка — детальна технологія в’язання з нуля

Для гумки 2×2 береться кількість петель, яке ділиться на 4 плюс дві кромочні:

  • 1 ряд. В’яжеться як для звичайної гумки послідовно дві лицьові, дві виворітні. Останні дві петлі ряду провязываются лицьовими петлями
  • 2 ряд. Повторюємо: робимо накид, наступні дві петлі переснимаются на праву спицю не провязанными, дві лицьові. В кінці ряду робиться накид і останні дві петлі знімаємо не провязанными.
  • 3 ряд. Накид і петлю попереднього ряду пров’язуємо разом лицьовою, 1 лицьова, накид, дві петлі залишаємо не провязанными. В кінці ряду передостанню петлю пров’язуємо з накидом лицьовій і останню також лицьового.
  • 4 ряд. В’яжемо по раппорту: накид, дві не провязанные петлі, наступна петля провязывается разом з накидом лицьовий, потім знову лицьова. Ряд закінчується одним накидом і двома не провязанными петлями.

За таким же принципом, починаючи з третього ряду триває і подальше в’язання до отримання необхідного розміру полотна.

Подвійна гумка спицями — схема в’язання (відео безкоштовно)

Як віднімати, додавати і закривати

Зменшення

Щоб не порушувати послідовність петель патентного візерунка для убавок провязивать разом по три петлі. Для убавок справа 3 петлі (=1лиц, 1изн, 1лиц) пров’язати: 1ю зняти як при особовому в’язанні, 2ю і 3ю провязать разом лицьовій і протягнути через неї першу петлю. Для убавок зліва: три петлі разом лицьовою.

Додавання

Набираєте петлі, в’яжете 5 рядів, у 6 -му робіть додаток по 1 петлі з кожної сторони. Потім в 12-му ряду, 18-го і т. д.

Закриття

Якщо необхідно закінчити виріб, петлі необхідно закривати правильно. Отже, закінчувати англійську гумку необхідно наступним способом:

Довяжите виріб до останнього ряду. Особливість англійської гумки полягає в тому, що частина петель спочатку знімаються не пров’язаними з накидом, а з наступного ж ряду провязываются разом з тим же накидом. Тобто перший ряд провязывается, як звичайна гумка 1х1, у другому лицьова петля в’яжеться лицьовій, а виворітна скидається з накидом на праву спицю.

У наступному ряду лицьова провязывается разом з накидом лицьовій, а виворітна — знімається з накидом. В результаті перед останнім поруч на спицях виходить приблизно на 1/3 більше петель, ніж належить за розміром. Якщо їх закрити звичайним способом петля в петлю, то останній ряд вийде довше всіх інших на ту ж саму третину. Якщо пров’язати останній ряд звичайною гумкою, не роблячи накидов, то він буде тонше інших. Тому закрити їх краще на подвійну нитку.

Майстер клас — вироби пов’язані англійської гумкою (фото і відео)

Якщо ви хочете порадувати себе і своїх рідних стильними речами, наші уроки допоможуть вам у створенні красивих обновок для холодного часу року.

Універсальний пишний шарф для жінок, чоловіків і дітей

Не важливо для кого ви в’яжете даний виріб, для хлопчика чи для дівчинки, важливо вкласти любов, тоді ваша річ буде носитися з великою охотою.

Якщо ви в’яжете такий шарфик, вам варто пам’ятати, що після прання він може істотно витягуватися в довжину.

Як зв’язати шарф снуд-хомут (схема в’язання в кругову)

Школа в’язання на ютуб — відеоурок «В’язання снуда (труби) по колу» без шва.

Повітряна шапка-панчіх для стильних і модних (мк)

В’язання шапки або берета даними способом спрощує процес в цілому, а одягнувши на голову таку модель, ви точно не залишитеся непоміченою. Також з нею можна експериментувати і перетворити на варіант з відворотом.

З усього вище сказаного хочеться зробити висновок, що патентна в’язка дозволяє пов’язати що завгодно: кофти, шапочки, джемпери, светри та кардигани. Чоловічий светр з ангори буде дуже красиво лежати по фігурі, а пов’язка — стане головною прикрасою образу. Тому якщо ви ще не знаєте, як в’язати такий гарний і просто візерунок, сміливо беріться за спиці, нитки та дивуйте своїх близьких шикарними обновками.