Як зробити талію тонкою у домашніх умовах за тиждень

Як отримати тонку талію – питання жіночий, хвилюючий, актуальний. Кожна дама мріє виглядати ідеально. Та й будь-якому чоловікові приємно бачити леді з параметрами ляльки барбі – символ краси і привабливості. Фактори, що впливають на розмір талії:

• кількість жирових відкладень на боках;
• обсяг м’язів спини, живота;
• кількість гормону естрогену;
• природні пропорції, якими нагородила природа.

Як зробити талію тонше

Комплекс заходів для досягнення ідеальної талії простий: регулярні вправи і відкориговане харчування. Докладно про те, які кроки зробити, щоб область пояса була вузькою, а стегна широкими розказано нижче. Але спочатку – кілька загальних порад, які допоможуть зменшити талію.

1. Пийте прохолодну воду, щоб прискорити обмін речовин і збільшити швидкість спалювання жиру.
2. Повноцінний сніданок – обов’язково. Запускаються обмінні процеси, організм прокидається і починає спалювати жири вже з ранку.
3. Тільки хитання преса не надасть допомоги, так як організм худне не тільки атм де нам хочеться.

Як зробити талію тонкою у домашніх умовах − раціон харчування

Починати потрібно з підрахунку калорій − красива фігура це любить. Важливо для зменшення зайвих обсягів всього тіла і конкретно окружності талії. Продукти, які варто включити в дієту:

• оливкова олія, авокадо є постачальником мононенасичених жирних кислот, які стоять на сторожі стрункості (не дають накопичуватися жирів, у тому числі у проблемних зонах);
• кедрові горішки, масло яких стимулює виділення гормонів, які пригнічують апетит;
• малина, грейпфрут, ананас володіють жиросжигающие властивостями;
• риб’ячий жир знижує рівень жирових відкладень, стимулює окислення ліпідів;
• вівсянка містить клітковину, складні вуглеводи, знижує рівень холестерину, рятує від ожиріння. Саме вона підвищує рівень тестостерону, змушує організм спалювати жири і нарощувати м’язову масу.

Як зробити тонку талію і плоский живіт в домашніх умовах, вправи

Самостійно прибрати боки, підтягнути живіт, виправити поставу, а в результаті отримати осину талію жінка може вдома, причому безкоштовно. Далі описуються уроки, які допоможуть всього за місяць вдома отримати шикарний результат.

1. Обруч.
Багато критикують його, а даремно. Хула-хуп крутити можна легко і довго, а значить – довгостроково впливати на проблемну зону. За допомогою легкого обруча, який важко утримувати на тілі, досягається формування струнких пропорцій за рахунок інтенсивних погойдувань стегнами. Заняття з утяжеленним, забезпеченим масажними вставками обручем впливають на організм комплексно. Поліпшується циркуляція крові, підвищується тонус м’язів, шкіра стає пружною.

2. Скакалка.
Під час стрибків на ній м’язи знаходяться в постійній напрузі, обмін речовин прискорюється. Результат регулярних занять – загальне схуднення, окружність талії стає менше. Приклад трихвилинної інтенсивного тренування зі скакалкою: 45 секунд стрибати у швидкому темпі, відпочити 15 секунд; 45 секунд помірних стрибків, 15 секунд відпочинок; 45 секунд повільних стрибків, 15 секунд відпочинок. Це один круг, робити таких кілька.

3. Вправа, яка має хороші відгуки, ефективність зміцнення косих м’язів живота і формуванні красивою жіночною лінії талії. Лягти на спину, руки розкинути долонями вниз, ноги зігнути в колінах і підняти. Повертати ноги по черзі в сторони, торкаючись колінами підлоги. Виконувати по 20 разів в обидві сторони.

4. Планка.
Вправа зміцнює глибокі м’язи, створює прес. Тіло дуже напружене, спирається на шкарпетки і долоні, витягнуте в струнку горизонтально. Намагатися утримати становище до однієї хвилини, час поступово збільшувати. Зробити 3 – 4 підходи. У мережі знайдуться фото з зображенням правильного розташування тіла в позиції «планка».

5. Помпа.
Краща вправа, швидко звужує талію, відновлюючий плоский живіт після пологів. Впливає на поперечну черевну м’яз, утримуючу внутрішні органи, що грає роль природного корсета. Трохи нахилитися вперед, упертися долонями в коліна. Зробити вдих, різко видихнути з легких весь до краплі повітря, затримати дихання. Втягнути живіт до самого хребта, наскільки можливо глибоко. Затримати 15 секунд, збільшуючи час затримки з кожним тренуванням. Подивіться весняний випуск програми «Все буде добре», відео детально описана техніка виконання цього простого результативного вправи.