Маска для волосся з безбарвною хною для зростання як робити

Хна – натуральний природний барвник. Сировиною для її виробництва є лавсонія. Цей кущ середньо рослий славиться своїми цілющими властивостями. З квіток шляхом віджиму виготовляється ефірну олію, а листя висушуються, розтираються в порошок, і виходить готовий засіб.

Застосовується для фарбування волосся і розпису тіла навіть у домашніх умовах. Володіє сильними дезінфікуючими властивостями, завдяки чому більш трьох тисяч років використовується в медичних цілях.

За місцем походження виділяють індійську та іранську хну.
Їй можна фарбувати волосся в різні кольори — від золотистого до махагон. Крім фарбувальних властивостей, вона володіє і іншими дуже корисними для волосяного покриву голови властивостями – зміцнює, покращує структуру, стимулює ріст.

Але що робити, якщо потрібно використовувати всю користь даного продукту, але без зміни кольору ?

Для цього існує безбарвна хна. Її виготовляють з тієї ж рослини, але переробляють для цього не молоде листя, а стебла. Вона володіє всіма корисними властивостями такого популярного продукту, але не має пігменту і не фарбує волосся. Найчастіше її не застосовують самостійно, а роблять різні маски, використання яких отримав хороші відгуки.

Багато жінок застосовують суміш з перемеленої лавсона і кефіру. Адже цей молочний продукт має у складі дріжджі, вітаміни і білок, так необхідні для здоров’я локонів.

Маска з безбарвної хни для волосся в домашніх умовах рецепти

В залежності від проблеми, яку треба вирішити, в безбарвну хну додають різні компоненти: масла, мед, желатин, лимон, яйця та інші. Отримані маски володіють лікувальним ефектом. За відгуками користувачів, вони зміцнюють волосяні цибулини, роблять їх сильнішими, позбавляють від зайвої жирності і лупи.

Маска для волосся з безбарвною хною для росту і зміцнення

Багато позитивних відгуків про застосування суміші з реп’яхової олії з безбарвною хною.

Рецепт дуже простий. Порошок розвести окропом, наполягаємо протягом 20 хвилин додаємо столову ложку реп’яхової олії. Тримати на волоссі таку суміш слід півгодини.

Якщо треба укріпити і оздоровити жирні локони, то краще використовувати такий склад:

  • 1 пачка безбарвної хни;
  • сік з половини лимона;
  • 2 яйця (краще використовувати тільки жовтки).

В залиту окропом і настояну кашку додаємо інші інгредієнти і наносимо на чисті волосся, починаючи від коріння. Через 30-40 хвилин змиваємо.

Хороший ефект дає змішування запареної лавсона з коньяком. Такий рецепт стимулює волосяні цибулини, дає зростання «сплячим» до цього волоскам і надає помітний косметичний ефект.

Відновлююча маска від випадіння для густоти

Відновлююча маска з хни для волосся від випадіння для густоти робиться в домашніх умовах з застосуванням відварів лікарських трав або рослинних олій. Якщо шкіра голови жирна, то краще масляні розчини до складу маски не вводити, а при сухих локони – навпаки.

Можна готувати суміші, розводячи порошок лавсона відварами таких рослин:

  • ромашка (для світлого волосся);
  • корінь лопуха;
  • шишки хмелю;
  • кропива;
  • цибулиння (якщо локони темного кольору).

Після приготування настою його необхідно нагріти приблизно до 90 градусів і розвести їм порошок з лавсона, як зазвичай розводимо водою. Такі засоби допомагають зміцнювати коріння і відновлювати структуру волосків.

Маска, приготовлена на відварі кропиви, за відгуками користувачів, добре допомагає від лупи.

Якщо маска робиться для сухих локонів, то у розведене водою кашку додаються різні корисні рослинні олії.

Дуже хороший результат дає маска з оливкової або кунжутного масла з безбарвною хною і додаванням десятка крапель ефірного масла жасмину. Виходячи з відгуків, вже після першого застосування помітно потовщення кожної волосинки, завдяки чому волосяний покрив виглядає більш густим і здоровим.

Рецепт для фарбованого волосся

Загрузка...

Рецепт маски на основі безбарвної хни для фарбованого волосся легко застосовувати в домашніх умовах. Для цього треба в готову кашку додати 2 ложки касторової олії і трохи м’якоті авокадо. Тримати суміш на голові необхідно 60-90 хвилин, потім змити з застосуванням шампуню.
Після такої процедури волосся стають м’якими і блискучими.

Засіб для обсягу жовток з гірчицею

Маска на основі безбарвної хни з жовтком і гірчицею для волосся позбавлених обсягу застосовується не частіше одного разу на місяць. Адже і гірчиця, і хна підсушують шкіру. Саме здатність даного рецепту прибирати зайву жирність з шкіри голови робить зачіску більш об’ємною. А яєчний жовток живить і оздоровлює волосяну цибулину.
Можна так само до складу вводити ефірні масла – лимонне, лавандова, мандаринове та інші.

Як часто можна наносити і скільки тримати?

Наносити і тримати маски для волосся з безбарвною хною в домашніх умовах дуже часто не рекомендується. Адже це засіб прибирає надлишки жиру з шкіри голови, і, у разі неправильного застосування, може її сильно пересушити.

Так, для власниць дуже жирних локонів рекомендується застосовувати суміші на основі порошку лавсона не частіше одного разу на два тижні, тоді як жінкам з сухими волоссям досить робити це один раз в місяць-півтора.

Так само необхідно пам’ятати, що стан зовнішній вигляд волосяного покриву голови дуже залежать від щоденного догляду та харчування. Необхідно правильно вибирати шампуні відповідно з типом шкіри на голові та з урахуванням індивідуальних особливостей.

Маска для волосся з безбарвної хни відгуки

Аналізуючи думки і фото відгуки жінок, які застосовували різні суміші на основі лавсона для лікування шкіри голови і поліпшення стану волосяного покриву в домашніх умовах, можна робити такі висновки.

1. Даний засіб здатне зміцнити волосяні цибулини, робити кожен волосок більш здоровим і продовжувати його життя.
2. Після використання кашиц на основі порошку лавсона з різними добавками шевелюра виглядає більш об’ємною, шкіра голови підсушується, зникає лупа.
3. Застосування вищезазначених сумішей повинно бути строго дозованим, щоб користь не перетворити на шкоду.