Як схуднути на 10 кг за тиждень

Кожна жінка мріє дізнатися секрет швидкого і ефективного схуднення. Але все набагато простіше, ніж здається. Якщо в двох словах описати «золоту формулу схуднення», то вона буде звучати так: більше рухайся, менше їж.

Одна з найбільш ефективних тижневих дієт, яка допоможе легко і швидко скинути 10 зайвих кілограм:

1 День. Питної день. Можна чай без цукру (в якості підсолоджувача додайте трохи меду), трав’яну настоянку, бульйон, компот, воду, свіжі овочеві і фруктові соки. Суворо забороняється кока-кола та інші газованої води, кави, соку в пакеті з магазину (в них міститься дуже багато цукру).

2 День. Овочевий день. Вживаємо сирі овочі в необмеженій кількості, можна робити салати і додавати крапельку оливкової олії і сік лимона. Зверніть увагу на стебло селери, який вважається продуктом негативною калорійністю (для його переробки організм витрачає набагато більше енергії, ніж отримує). Забороняється картопля!

3 День. Питної день.

4 День. Фруктовий день. Їмо фрукти (сирі!) стільки, скільки хочеться. Обов’язково включіть в раціон грейпфрут, але відмовтеся від бананів і винограду.

5 День. Білковий день. Їмо молочні продукти (йогурт, кефір, сир), м’ясо (варена яловичина, курка, кролик), яйця, рибу і морепродукти.

6 День. Питної день.

7 День. Вихід з дієти.

  • Сніданок: чай, 2 варених яйця.
  • Перекус: фрукт.
  • Обід: бульйон (можна зварити дієтичний суп).
  • Перекус: фрукт.
  • Вечеря: салат можна заправити рослинним маслом, соком лимона і сіллю).

Але дієта — це тільки перший крок до схуднення, другий крок — спорт. Весь цей тиждень не забувайте активно займатися спортом, але якщо ви не знаєте з чого почати, можна розписати домашню програму на тиждень.

Ефективний комплекс вправ для схуднення будинку:

Кожне тренування починається з розминки: сильно потріть долоні, помасажуйте шию, обертання плечима вперед і назад, обертаємо лікті і кисті рук, поворот тулуба вправо і вліво (ноги нерухомі, кілька присідань.

Всі вправи робимо 20 разів по 4 підходи. Якщо ж ви новачок в спорті, можна почати з 10 разів по 4 підходи, збільшуючи кількість кожне тренування. Після для підтримки форми продовжуємо тренуватися 3 рази в тиждень (чергуючи тренування і відпочинок), але вже 15 разів по 3 підходи.

Дуже важливо! Виконуючи вправи, пам’ятайте, що зусилля — на видиху. Приміром, роблячи присідання — присідаємо-робимо вдих, видихаємо-встаємо (т. е зусилля додаються, коли ви встаєте, тому видих відбувається в процесі підйому).

В якості обважнювачів (гантелей) можна використовувати пляшки з водою.

Понеділок.

Роблячи присідання не сідайте повністю на попу (ноги не повинні торкатися).

Роблячи «випади» (вправа 4), зберігайте прямий кут, як показано на картинці. Т. е коліно згинається до тих пора, поки не вийде кут 90 градусів.


Вівторок.

Відпочинок.

Середовище.


Четвер.

Відпочинок.

П’ятниця.

Виконуючи вправу 2, 3, 4 тримайте спину рівною.


Субота.

Відпочинок

Неділя.

Всі вправи на розслаблення робити по 3 хвилини.


Для того, щоб кілограми не повернулися назад, продовжуємо тренування 3 рази на тиждень (після кожного тренування 1 день відпочинок) і починаємо правильно харчуватися, дотримуючись головних правил збалансованого харчування.