Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

Загрузка...

e3a6dd91a6bd0f8ee3191558613a12c6 Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

Кожна представниця прекрасної статі хоча б раз пробувала фарбувати волосся. Вдалим чи ні був цей досвід, але фарбування сучасними фарбами додає доглянутий і натуральний зовнішній вигляд шевелюрі. Індустрія забарвлення постійно розвивається і видозмінюється. Практично кожен сезон ми дізнаємося, що майстра в салоні краси пропонують спробувати щось новеньке, особливо в сучасних перукарських такого великого міста, як Москва.

Слідом за столичної модою освіжити свою зачіску сучасними способами змогли представниці прекрасної статі в таких великих містах на карті, як Тула, Іжевськ, Ростов, Воронеж, Уфа, Казань і т. д.
Всі, хто хоч трохи цікавиться модними тенденціями, чули про такі способи фарбування, як мелірування, подвійні (амбре), сомбре, розтушовка, брондірованіе, тонування, колорування і т. д. Щоб освіжити образ рекомендується спробувати балаяж, який добре підійде для блондинок і для брюнеток.

Фарбування волосся в стилі балаяж

Дослівно «балаяж» означає «змітати». Власне, техніка нанесення фарби повністю відповідає його значенню. З допомогою цієї техніки створюється ефект вигорілих волосся. Процес фарбування починається з кінчиків, потім фарба наноситься на коріння, і майстер змітає її поступово по всій довжині спеціальною щіточкою. Так виходить плавний перехід кольору. Найбільш виграшно ця техніка виглядає на відтінку кольору блонд. Рідше можна побачити балаяж на темні волосся, балаяж на русяве волосся – фото, так як на темних відтінках цей вид фарбування виглядає не так ефектно. Меліровані каштанові локони часто можуть забарвлюватися на більш темно або світло.

f5bf348f24acebdacc10de78912db165 Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

Даний вид фарбування хоча б раз рекомендується зробити у хорошого майстра. Далі освіжати колір можна і в домашніх умовах. Можна сміливо сказати, що балаяж – один з найбільш щадних способів фарбування, оскільки виконується без фольги.
Цей метод також має види, які відрізняються між собою способом нанесення фарби. Але мета кожного з них — створити ефект натуральних сонячних відблисків. Серед шатенок особливою популярністю користується брондірованіе. Цей вид фарбування дає можливість походити на знаменитість, адже можна зробити красиві, натуральні кольори, створюється додатковий об’єм і рельєф.

ec809ae5f4676c258d8e62221800deb0 Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

Класичний спосіб створює плавний перехід від темного до світлого кольору. Для техніки використовується різниця тільки в три тони.

cc04b6b2286668c30db08d6e59047b80 Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео
Шатуш – технологія створення самого натурального ефекту вигорілих волосся. Добре підходить як на світлі локони, так і на чорні. Майстер розділяє волосся на тонкі пасма та начісує кожну з них. Фарба наноситься легкими мазками для створення натурального вигляду. Потрібно враховувати, що нанесення фарби на прямі пасма відрізняється від нанесення на кучеряві локони.

Балаяж на темне волосся — фото для натхнення

На темних локонах цікаво виглядає техніка венеціанського мелірування. В домашніх умовах навряд чи вийде нанести фарбу настільки акуратно. Це щадний спосіб забарвлення, так як виконується без фольги. Фарба наноситься пензликом по всій довжині або в певній частині голови. Головне в цьому процесі — це творчий підхід до створення малюнка на зачісці.

282052dae13a638e727123c7a426f496 Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

Балаяж на світле волосся – фото

На світлих локонах красиво виглядає одна з технік балаяжа – каліфорнійське мелірування. Мета досягти плавного переходу від темних коренів до світлих кінчиків. Серед технік також відомі такі види, як деграде, флейм – плавні переходи кольору від темного до світлого.

708acfd6deda35919506d43373682f40 Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео
ebf3a06d8cf7e8804746d478fbadf19e Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

Фарбування на коротке волосся

Чим коротше стрижка, тим більш досвідченим повинен бути майстер. Адже на довгих пасмах не так яскраво видно неточності нанесення фарби, як на коротких зачісок типу боб, подовжене каре. Це ж стосується і фарбування в стилі балаяж – забарвлення з чубком. Спереду чуб постійно на виду, тому будь-які похибки відразу кидатися в очі.

c8ea135a9f5a0ae1bb7a5d8e4a41e9f8 Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

Балаяж — фарбування в домашніх умовах для початківців перукарів

Фарбоване волосся в стилі балаяж вимагає від майстра певних навичок поводження з фарбами. Крім обережності при роботі з матеріалом, фахівець повинен добре продумати тони фарб для певного кольору шевелюри. Адже вони повинні бути максимально наближені до кольору за кольоротипом.

Якщо фарбування виконується самостійно, на столі нам знадобляться:

 • рукавички;
 • гребінь;
 • шпильки;
 • губка;
 • фарба.

9a7a7fdb7beb07ad61f0479d341f0f9e Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

Спочатку гарно розчісуємо волосся. Надягаємо рукавички і приступаємо до розмішування фарби. Розчесане волосся треба розділити на чотири рівні частини і закріпити шпильками. Кінці кожної з пасом обробляємо фарбою, щоб не зачепити інші пасма. Витримуємо час, як вказує інструкція. Змиваємо акуратно з кінчиків і обробляємо бальзамом. Це спосіб офарбити самостійно довгі локони. Для більш коротких, слід попросити допомоги.

Є інша схема самої пофарбуватися, не виходячи з дому. Самостійно добре виходить зробити забарвлення на подовжені і середньої довжини (до плечей) волосся.

Процедура складається з наступних етапів:

 • зібрати волосся у високий пучок;
 • не дотримуючись чітку межу, нанести на кінчики освітлювач, (коріння ні в якому разі не чіпаємо);
 • для гарного кольорового контрасту на темні локони потрібен 9 % окислювач;
 • кінці з окислючий засобом на 15 хвилин загорнути у фольгу;
 • помити голову і висушити (кінчики будуть рудуватими);
 • оскільки колір виходить жахливим, кінці потрібно піддати тонуванню;
 • вибирається щадна фарба наноситься на кінці до 15 хвилин;
 • після миття голови рекомендується нанести відновлює маску.

3eb699ed88ab54d07d1b1f801af1285f Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

Звичайно, ефект може вийти не зовсім такий, як після салону. Але, якщо навчитися, то можна непогано заощадити на салонних процедурах, вартість яких багатьом не по кишені.

Покрокове фото для домашньої фарбування в стилі балаяж

В інтернеті можна знайти безліч фото вже виконаного способу фарбування, а також фото покроково для домашньої фарбування в стилі балаяж. Буквально кілька місяців тому інтернет — видання моди і краси заповнили фото мелірованого, кольорових локонів немислимих і екстраординарних відтінків. Особливо яскраво заповнилися зачіски на довге волосся, де в балаяже був рожевий відтінок. Найкраще поєднання цього кольору буде на білий і попелястий тон. Балаяж в червоному кольорі добре буде виглядати на рудому волоссі, а синій колір – на чорних.

51246c28c39485326455934499044ca3 Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

1981469baa3b1d5da08bbd4cb8e421e4 Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

34c6aabeeb0cf06219d0734c1bece8e4 Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео

Відео уроки техніки балаяж

Якщо передбачається фарбування в домашніх умовах, то бажано вивчити відео -урок техніки балаяж на каналі ютуб російською + опис.

Як би там не було, а техніка балаяж – це самий щадний спосіб забарвлення. Якщо волосся не можуть похвалитися здоров’ям і блиском, то це альтернативний метод привести їх у порядок.

3208c2050304edfeba77b445d2d40faa Фарбування в стилі балаяж в домашніх умовах фото і відео