Для волосся лляне масло — рецепы масок з лляною олією

3a857b70f01937875f321f89f416a776 Для волосся лляне масло   рецепы масок з лляною олією

Лляне масло – це речовина, отримане шляхом холодного пресування з насіння трав’янистої рослини – льону. Воно є особливо цінним продуктом для здоров’я, тому як його регулярне застосування сприяє нормалізації роботи організму, очищення від токсинів і надання зовнішнім виглядом краси і свіжості. Про корисні властивості цього продукту люди дізналися ще в стародавньому світі. Даний засіб цінується не тільки серед народних методів боротьби з недоліками, але і лікарі дуже часто рекомендують його.

«Золоте» масло для волосся — лляна олія

До складу харчового лляної олії входить: лінолева (10-30%), ліноленова (40-60%), олеїнова (10-30%) жирні кислоти. Саме цей набір жирних кислот робить даний продукт настільки корисним і незамінним для всього організму, тому що в ній містяться Омега-3 і Омега-6, які людський організм не здатний продукувати самостійно. За запахом і смаком воно нагадує риб’ячий жир, ніж багатьох відштовхує.

До корисних властивостей при зовнішньому застосуванні відносять: поліпшення стану нігтів, волосся, шкіри, профілактика ракових захворювань, омолодження, антибактеріальний ефект і тд.

Більшість представниць прекрасної статі, які дотримуються народних методів в наданні своїм зовнішнім виглядом природної краси, свіжості та молодості, стверджують, що регулярне вживання лляної олії відмінно позначається в боротьбі з сухими, тонкими, пошкодженими і ламким волоссям, а також його застосування сприяє зміцненню структури, додання блиску поліпшенню росту і перешкоди випадіння волосся. Проте, чи так це? Завдяки високому вмісту перерахованих вище кислот, вітамінів F,A,B і E, даний продукт володіє унікальними цілющими і омолоджуючими властивостями і користується широкою популярністю в медицині і косметиці. До того ж цей засіб позитивно впливає ще й на шкіру голови, що допомагає зняти подразнення, сухість, свербіж і навіть лупа!

Існує два способи його застосування:
1. Зовнішнє нанесення
2. Прийняття всередину

Перший спосіб передбачає нанесення теплого масла безпосередньо на всю довжину і легке втирання в шкіру голови. Така дія необхідно виконувати на вологі волосся. Для початку масу слід трохи підігріти. Потім набрати невелику кількість на руку і почати злегка втирати в шкіру голови і коріння, виконуючи кругові рухи. Після того, як шкіра голови повністю покрита, починаючи з коренів, наносити невеликі порції на волосся гребінцем розносячи по всій довжині. Після чого їх необхідно загорнути в поліетиленову плівку і зверху замотати рушником. Залишити голову в такому положенні на 15-20 хвилин, після чого промити шампунем за два приходу. Щоб уникнути неприємного запаху, слід додати кілька крапель будь-яких ефірних масел, будь то іланг-іланг або ж ромашка. Оптимальною частотою виконання процедур прийнято вважати 2 рази в тиждень. Результати після такого способу лікування видно вже після першого використання.

Другий же варіант передбачає його вживання в їжу, що рекомендується робити тим, у кого є проблеми з нігтями, зубами, шкірою особи і тд. Для цього потрібно всього лише приймати по 1 столовій ложці в день, додаючи його в будь-які види їжі або пити олію з насіння льону в капсулах.

Лляне масло для волосся – користь

Загрузка...

cc55aefb37e6faf026365c6bfdd70ede Для волосся лляне масло   рецепы масок з лляною олією

До безперечних плюсів використання належать:
1. Сприятливий вплив на стан шкіри голови
2. Усунення сухості, свербіння і роздратування
3. Нормалізація роботи сальних залоз шкіри
4. Додання блиску й густоти
5. Зміцнення структури
6. Прискорює зростання
7. Перешкоджання випадання волосся
8. Відновлення посічених кінчиків
9. Зміцнення коренів
10. Гіпоалергенний продукт
11. Надання сили

Недоліки:
1. Швидке окислення, в результаті якого утворюються шкідливі радикали
2. Несвіжий продукт містить епоксиди та альдегіди
3. Маленький термін зберігання
4. Не всім підходить
5. Надмірне вживання може нанести шкоду, привівши до ослаблення й жирноте волосся

З вищесказаного слід зробити висновки про те, що при правильному зберіганні і вживанні даний продукт приносить тільки користь організму. Прострочений продукт здатний викликати безліч ускладнень, аж до випадання волосся!

Маска з лляною олією для сухих кінчиків

Суміш з 1 чайної ложки гліцерину і 2-ух столових ложок олії льону втирати в коріння волосся протягом 1 місяця на ніч.

Маски для волосся в домашніх умовах з лляною олією від випадіння

Стандартна зволожуюча маска
Даний вид нанесення є самим простим і поширеним. Полягає він у тому, що від коренів до кінчиків рівномірно наноситься чисте, нерозбавлене, нерафінована лляне масло, після чого створюється термоізоляція за допомогою поліетилену і рушники. Таку маску перший раз тримати не більше 10-ти хвилин, далі час можна збільшити до 20-ти хвилин. Робити не частіше 2-х разів на тиждень.

Маска з додаванням яйця і лимонного соку
Свіжовичавлений лимонний сік розбавити з олією льону у співвідношенні 2 до 1. Змішати отриману суміш з потовченим, звареним яйцем і залишити на 10 хвилин. Таку маску слід вживати перед безпосереднім миттям голови, наносячи на 30 хвилин. Змивати можна звичайним шампунем, намагаючись, щоб маска при змиві не потрапила в очі. Використовувати не частіше 1 рази в тиждень.

Рецепти для зростання з додаванням льняної олії

Поживна цибульно-льняна маска
Середню цибулину подрібнити, змішати з медом – 1-ий столовою ложкою і додати 2-3 столові ложки лляної олії. Перемішати і залишити таку суміш на пів години в теплому місці. Після закінчення 30-ти хвилин, готову маску звичайним способом нанести на вологе волосся і залишити на 10-15 хвилин, створивши термоізоляцію рушником і поліетиленом. Змити звичайним шампунем і бальзамом.

Маска від випадіння та для захисту від впливу засобів укладання
Лляна, рицинова і камфорне (можна замінити обліпиховою або оливковою) масла в рівних пропорціях підігріти на водяній бані і змішати. Цю маску можна використовувати 2-3 рази в тиждень перед миттям голови, наносячи на не більше, ніж 30 хвилин. Така маска відмінно підходить для кучерявого і фарбованого волосся. Ефект не змусить себе чекати!

Поради для жирного волосся

Власницям жирного типу не рекомендується занадто часто використовувати подібні маски, бо вони надають волоссю ще більший блиск і жирність. Однак, не часте вживання може бути корисно для шкіри голови і коріння. Для даного типу існує безліч рецептів, ось один з найдієвіших:
1 столову ложку лимонного соку змішати з 2-3 столовими ложками олії льону. Втерти в шкіру голови і залишити на 15 хвилин. Використовувати не частіше 1 рази в тиждень. Таким чином, можна зменшити сальність волосся.

Що раджу для сухої шкіри голови

Для представниць прекрасної статі з сухою шкірою голови, даний продукт – подарунок природи, тому як даний продукт відмінно зволожує і змащує чутливу, суху шкіру і здатне позбавити не тільки від нескінченної сухості, але і від свербіння і роздратування.

Вибирати лляне масло слід за трьома параметрами: тара, яка має є темним склом або пластиком, бренд і термін придатності. Якість залежатиме від виробника, умов зберігання насіння і способів його отримання. Ціни нього кілька кусаються, однак, даний продукт того варто. Купувати його рекомендується в аптеках, а не в супермаркетах, тому як в аптеках можна знайти якісну і недорогу марку.

Лляне масло для волосся – відгуки

Чехова Антоніна, р. Кіров
«…З недоліків тільки запах і трохи специфічний смак. Все інше тільки плюси. Ефект відмінний, простота використання і, звичайно ж, ціна доступна, що дуже важливо!..»

Максимова Надія, р. Москва
«…Це найкраще народне засіб по догляду за красою і здоров’ям! Моя бабуся ніколи не користувалася покупними кремами і масками, а використовувала тільки рецепти з народної медицини, які передавалися з покоління в покоління. Бабуся дуже доглядає за собою і по сей день, тому у свої 75 вона виглядає на 55! Її пофарбовані від сивини волосся настільки густі і м’які, що будь-яка молода дівчина може їй позаздрити. У дитинстві, коли мама залишала мене з нею бабуся робила і мені маски, так я і навчилася правильно доглядати за волоссям. Я просто раз-два в тиждень наношу суміш з цього чудодійного препарату і лимона на голову на пів години, потім змиваю звичайним шампунем! Всі! Ось і вся наука. Геніальне — просто! Всім дівчатам раджу…»

Любимова Катя, р. Москва
«…З яйця краще всього використовувати тільки білок при змішуванні компонентів, тому як жовток потім дуже погано змивається з голови. А так все відмінно, мене результат не розчарував. Головне – натурально і дешево. А хімікати дуже дорогі нікому не потрібні!..»

Лляне масло для волосся відгуки з фото до і після

Жукова Наталія, р. Калуга
«…Моя проблема нарешті вирішена. Волосся виглядають, як після ламінування. Я дуже рада! Для моєї сухої шкіри голови (з-за чого вічно з’являється лупа) льняне масло виявилося спаситель…»

Лівінська Дарина, Самара р.
«…Супер засіб! Сам процес не займає багато часу, а ефект на обличчя. Всі рецепти просто супер, спробувала кожен. Дівчаткам з такими ж сухими і ламкими волоссям, як у мене рекомендую цей засіб. Результат можете самі побачити…»

Фото до і після використання

53e59230fbeb381a822f2d3f802ad834 Для волосся лляне масло   рецепы масок з лляною олією
344aa92b9ffc1b0b64491f404339b173 Для волосся лляне масло   рецепы масок з лляною олією
652a8975ddc031a336c40e515e3e9db2 Для волосся лляне масло   рецепы масок з лляною олією
de54b5669ac509975c045adcc68485d1 Для волосся лляне масло   рецепы масок з лляною олією