Альгінатна Маска для обличчя в домашніх умовах рецепти косметологів

Альгінатні маски є широко використовується в косметології засобом. Вони відмінно застосовуються не тільки для обличчя, але і для тіла, а також володіють ефектом ліфтингу і вирішують багато різних проблем шкіри.

Кошти мають унікальні стимулюючі властивості і підходять для будь-якої шкіри.
Особливі лікувальні властивості і універсальність можна пояснити тим, що їх основним компонентом є морські водорості. А сучасний світ визнав їх одним з найбільш якісних натуральних компонентів для косметичних засобів.

Стимулююча альгінатна маска для обличчя

Альгінатні маски допомагають попередити передчасне старіння шкіри, мають ліфтінговим ефектом, садять пори, а також покращують колір обличчя. З тією ж метою можна використовувати для шиї, грудей і зони декольте.
Крім того, кошти знайшли широке застосування для тіла і як засіб проти целюліту.

Альгінатна маска. Що це таке і для чого вона потрібна?

Альгінатні маски підходять для всіх типів шкіри. Вони випускаються сухого порошку, який потрібно розчиняти перед застосуванням.
Ефект від використання важко не помітити. Він може виражатися в:
— збереження вологи в шкірі;
— усунення сухості;
— поліпшення дихання шкіри;
— вихід шкідливих речовин;
— ліфтинг та корекції рис особи;
— розгладженні зморшок;
— усунення розширених судин;
— стягання пір.
Більш того, маски можуть багаторазово підсилити дію будь-якого крему.

Як часто можна робити?

Щоб отримати хороші результати, один раз використовувати стимулюючу маску недостатньо. Потрібне обов’язкове проходження курсу процедур. Робити процедуру рекомендується від одного до чотирьох разів на тиждень, залежно від стану шкіри, а також від розв’язуваної проблеми.

Як наносити альгинатную маску і скільки тримати?

Загрузка...

В принципі, процес не має ніяких незвичайних особливостей. Перед тим, як наносити засіб ретельно очистіть шкіру, зніміть макіяж, а брови і вії змастіть жирним кремом. До речі, спочатку шкіру можна намазати доглядають засобом.

Коли ви нанесете засіб і воно вбереться, накладайте альгинатную маску. Порошок спочатку розведіть водою у відношенні 1:1. У ній не повинно залишатися грудочок, а наносити її треба швидко, щоб вона не застигла.
Через пів години зніміть маску. Робиться це легко, так як вона стає м’якою і пластичною. Знімайте в один рух, починаючи від підборіддя.

Після зняття нанесіть на обличчя тоніком. Якщо ви не завдавали ніяких додаткових коштів, то можете ними скористатися.

Як її приготувати в домашніх умовах?

Готові магазинні маски Либридерм, Фаберлік, Анскин, Велиния, Тіана, Малаві, Беліта, Мейтан, Еколаб, Мирра, Крісті, Б’юті стайл, Тенторіум, Корейські засоби і так далі, звичайно, хороші, але навіть якщо вас не влаштовує назва, їх якість або вам ніде купити, то можна самостійно зробити такий засіб. Найбільш простим рецептом звичайної альгинатной маски є:
— альгінат — 25-30% від загальної маси готового продукту;
— діатоміт — 70-75%;
— пластифікатор — сульфат кальцію або хлористий кальцій — 1-2%;
— мінералка.

Діатоміт продається не скрізь, тому замінити його можна косметичною глиною або пудрою з перлів. Готові маски не можна зберігати, тому що вони мають властивість швидко застигати, тому після приготування слід відразу використовувати продукт. Не ставте їх на сонячне світло, так як він швидше сохне. В залежності від вашого типу шкіри та проблем, які ви плануєте вирішити, до складу можна додавати різні компоненти — спіруліна, ламінарія, екстракти, вітаміни, які надають додаткове харчування, зволоження і омолодження, космотерос, гілка сакури.

Альгінатна маска для обличчя — відгуки

Відгук від Христини, 25 років, Саратов
«…Здається, набагато легше купити вже готовий продукт, ніж морочитися з його приготуванням. Не кожен інгредієнт легко дістати в аптеці, а часу на пошук і приготування можна витратити багато. До речі готові засоби мають миттєвий ефект ботокса, а термін використання можна вибирати самому. Тільки не треба робити це занадто часто. Вона стимулює оновлення клітин шкіри, але не перестарайтеся…»

Відгук від Лілії, 29 років, Череповець
«…І правда компоненти для масок знайти складно, але сьогодні відкрито безліч інтернет-магазинів, де можна без проблем знайти все, що вам потрібно. Якщо треба ще й доставлять додому. А догляд за собою — це дуже важлива справа, адже краса вимагає інвестицій…»

Відгук від Євгенії, 34 роки, Москва

«…Альгінатние стимулюючі процедури роблю в салоні. Це приблизно кілька сеансів раз в 6 місяців. Якщо чесно жодна інша процедура не допомагала так відновити шкіру. Ефект просто фантастичний!..»

Відгук від Марії, 31 рік, Єкатеринбург

«…Пробувала робити альгінатние маски, але дуже хочу. Хоча зазвичай мене не вистачає на багато процедур. Вдома досить важко робити що-то регулярно. Звикла змішувати різні компоненти (наприклад: еспресо, мед, сіль, масла)..»

Відгук від Наталії, 26 років, Володимир
«…Пробувала сама зробити маску з анальгіном. У перший раз погано його розчинила і робила маску з грудочками)))) хоча потім навчилася і все стало нормально. Найголовніше, терпіння )))…»

Альгінатні маски для обличчя — поради косметологів

Косметологи радять застосовувати кілька невеликих хитрощів.
Перш ніж наносити маску підготуйте шкіру. Брови і вії обробіть жорстким кремом. Для посилення результату намажте особу сироваткою, в якій міститься багато активних речовин. В таких засобах зазвичай містяться корисні для шкіри речовини. Альдегідна маска допомагає посилити їх ефект і допомагає глибокому її проникненню.

Так як наносити маску слід швидко, то краще попросити когось про допомогу. Розподілити рівно і швидко маску по обличчю допоможе спеціальний косметичний шпатель. Рухи повинні відбуватися зверху вниз. Рекомендується краю робити більш щільними, ніж на загальній зоні покриття. Так маску буде простіше знімати. Також не треба робити суміш занадто рідкою, так як будуть патьоки.
Змивати засіб не потрібно. Його можна знімати. Через пів години на обличчі утворюється щільна оболонка, яку можна спокійно зняти. Для цього піддягніть нижній край маски і тягніть її до чола.

Що говорять прості жінки про альгинатную маску

Багато користувачів експериментують і додають у звичайну маску додаткові компоненти. Наприклад, ромашка, алое, троянди, муміє, мускатний горіх або порошок ламінарії. Речовини додаються під час підготовки діатоміту, а потім змішують з іншими інгредієнтами.

До речі, більшість зізнається, що робити такі засіб будинку досить клопітно. Крім того не завжди модно правильно розрахувати дозу, і невідомо, як до цього поставиться ваша шкіра. Також пам’ятайте про безпеку. Використовувати альгінат не можна, якщо на обличчі запалення, подряпини або рани. Крім цього, процедуру не можна проводити при наявності онкологий.

Кращі рецепти альгінатних масок

Так як альгінат натрію є базовим компонентом маски і його можна практично скрізь, то зробити самостійно її не складе ніякої праці. Рецепти дозволяють проводити різні експерименти і додавати різні компоненти, які підходять вашій шкірі. Перш ніж проводити нанесення, маску треба приготувати. Щоб правильно вибрати і отримати велике щастя, потрібно визначити тип шкіри. Отже, поговоримо про популярні рецепти для різних випадків.

Для чутливої і проблемної шкіри

Якщо ви маєте певні проблеми шкіри, то вам потрібно розводити:
— 30 г звичайної альгинатной маски;
— 2 р Botamix (комплекс для зволоження з насінням льону, екстрактом інжиру і бавовни);
— 2 р олії арганії;
— 0,2 г алантоїн;
— 90 мл води;
— 1 ампула хлориду кальцію.

Область навколо очей дуже чутлива, тому намагайтеся її мазати).

Антивікова альгінатна маска проти старіння і від зморшок

Проти передчасного старіння шкіри допомагає така суміш:
— 6 г натрію;
— 60 мл води.
Наполягайте суміш протягом 5-6 годин.

Для іншої суміші вам знадобиться:
— 2 ч. л. порошку ламінарії;
— 15 г косметичної глини (вибирайте для свого типу шкіри).
Все перемішайте і додайте хлорид кальцію в розмірі 1 ампули.

У боротьбі зі зморшками допомагає суміш, подібна попереднім рецептом.
Друга суміш готується з:
— 5 г каоліну;
— 2 г порошку грибів шиітаке;
— 25 мл води.
Обидва розчину потрібно з’єднати і додати ампулу хлориду кальцію. Підійдуть маски і для зволоження сухої стягнутої збезводненої шкіри.

Краще не використовувати для області навколо очей.

Відлущуюча масочка

Для лущення сухої і нормальної шкіри підійде вам альгинатний розчин змішаний з другої сумішшю, яка приготована з перловою пудри і рассула (6 г кожного) і розлучена в 25 мл води. В кінці додайте хлорид кальцію.

Уникайте області навколо очей!

Для отримання скрабу, можна додати залишки від кави еспресо. Еспресо володіє чудодійними властивостями, які добре поєднуються з альгинатом.

Всі професійні маски, так і домашні теж — це ефективний косметологічний інструмент. Це омолоджуюча, очищаюча, суперувлажняющая, розслаблююча, компресійна, моделююча, гіалуронова і колагенова процедура, яка в домашніх умовах має невисоку вартість. Можна сказати, що кошти можна розвести з хлорофілом, евкаліптом, що буде навіть не гірше ніж французькі преміум маски. До речі, в інтернеті можна знайти фото, картинки, відео на ютуб Ольги Сеймур Росія і подивитися, як правильно проводити очищення, пілінг, матування, готувати маски, а також як нанести цей чарівний коктейль. Завдяки маскам з кислотою, чорницею, ботоэффектом, керамідами і так далі, ви будете почувати себе королевою.