Зв’язати кардиган спицями для жінки нові моделі

Рукодільниці обожнюють фантазувати і поповнювати свій гардероб новими в’язками. Ці речі набагато приємніше носити, бо вкладено у них багато сил, часу і любові.

В’язані кардигани дуже красиво доповнюють осінньо-зимовий образ, тому якщо у вас ще немає оного або ви просто хочете поповнити свій гардероб обновкою, я допоможу вам зв’язати красивий модний кардиган.

Для початку давайте пробіжимося по модних моделей. Цього року модниці воліють такі фасони, кольори та моделі.

Кардиган з рельєфним візерунком

Дуже красивий і стильний кардиган не дасть вам замерзнути в холодну пору завдяки своїй хитрій в’язки. Цілком підійде для походу на роботу або в кафе з друзями.

Вам буде потрібно: вовняна нитка — 800 г (будь-якого на ваш вибір кольору, але краще давайте перевагу універсальним пастельним тонам), кругові спиці і звичайні № 6 і № 7, 5, гудзички.

Увага!

  • Візерунок в’яжіть за схемою А і В.
  • Першу петлю завжди просто знімайте, а останню провязывайте лицьового.
  • Розмір виробу — 38.

Спинка

Наберіть 74 петлі на спиці № 6 і в’яжіть 5 см гумку 2 x 2 (2 лицьові, 2 виворітні), починаючи з ізн. ряду, наступним чином: кром. петля, 1 ізн. петля, 2 осіб. петлі, * 2 ізн. петлі, 2 осіб. петлі *, повторюйте в кінці в’яжіть 1 ізн. петля, кром. петля. В останньому ізн. ряду рівномірно зменшіть кількість петель до 69 петель. Поміняйте спиці № 7 і в’яжіть рельєфним візерунком за схемою А. На висоті 19 см зменшіть для приталивания no 1 петлі з кожної сторони. Повторіть зменшення через кожні 7 см в загальній складності 3 рази = 63 петель.

На висоті 41 см додайте по 1 петлі з кожної сторони. Повторіть додавання через кожні 4 см в загальній складності 3 рази = 69 петель. На висоті 54 см закрийте для пройм з обох сторін по 2 петлі. Потім зменшіть з обох сторін ще 3 рази х 1 петлі в кожному ряду = 59 петель. На висоті 19 см зніміть середні 23 петлі на додаткову спицю і далі кожну частину в’яжіть окремо. Для скосу плеча закривайте з бічної сторони в кожному рядку 6, 6, 6 петель. Іншу частину горловини довяжите симетрично.

Ліва поличка

На спиці № 6 наберіть 35 петель, в’яжіть 5 см гумкою 2 x 2, починаючи з ізн. ряду, наступним чином: 1 кром. петля, * 2 ізн. петлі, 2 осіб. петлі *, повторюйте *-*, в кінці в’яжіть 1 ізн. петля, кром. петля. В останньому ізн. ряду рівномірно зменшіть кількість петель до 34 петель, потім поміняйте спиці № 7 і в’яжіть рельєфним візерунком за схемою А.

З правого боку виконуйте збавляння і додавання петель для приталивания аналогічно спинці. Одночасно на висоті 40 см починайте вив’язувати скіс горловини у осіб. ряду наступним чином: в’яжіть, поки до кінця ряду не залишиться 3 петлі, провяжите 2 петлі разом протяжкою (= зніміть 1 петлю як осіб., провяжите 1 осіб. петлю і протягніть її через зняту петлю), кром. петля. Повторюйте зменшення поперемінно в кожному 4-му і 6-му рядах всього 11 разів. Одночасно з правого боку вывяжите пройму і скіс плеча аналогічно спинці =18 петель.

Права поличка

На спиці № 6 наберіть 35 петель, в’яжіть 5 см гумкою 1 x 1, починаючи з ізн. ряду, наступним чином: кром. петля, 1 ізн. петля, * 2 осіб. петлі, 2 ізн. петлі *, повторюйте *-* , в кінці в’яжіть кром. петлю. Далі в’яжіть симетрично лівій поличці. При цьому для скосу горловини замість 2 петель разом протяжкою провязывайте просто 2 петлі разом осіб.

Рукава

На спиці № 6 наберіть 42 петлі в’яжіть прямими і зворотними рядами 5 см гумкою 1 x 1, як на спинці. В останньому ізн. ряду рівномірно зменшіть кількість петель до 42 . Потім поміняйте спиці № 7 і в’яжіть рельєфним візерунком за схемою В, розраховуючи початок візерунка (середина візерунка позначено стрілкою).

На висоті 14 см додайте по 1 петлі з кожної сторони для скосів рукава. Повторіть додавання через кожні 7 см в загальній складності 5 разів = 52 петель. На висоті рукава 47 см закрийте для оката рукава по 4 петлі на початку наступних 6 рядів. Решта 28 петель закрийте по малюнку.

Збірка

Виконайте плечові шви. По передньому краю до середини горловини спинки на кругові спиці № 6 рівномірно наберіть 246 петлі, число петель має бути кратно 4 + 2. В’яжіть 7 рядів гумкою 2 x 2 наступним чином: * 2 ізн. петлі, 2 осіб. петлі.*, повторюйте *-*, в кінці в’яжіть 2 ізн. петлі. При цьому на правій планки в 3-му ряду рівномірно вывяжите 5 петель для ґудзиків від нижнього краю до початку скосу горловини. Для кожної петлі закрийте по 3 петлі, наступного ряду на цих місцях наберіть нові 3 петлі. Закрийте петлі по малюнку.

Готово!

Офісний кардиган з мимобіжними косами


Кардиган можна пов’язати легко і швидко, при умові, що ви вже не перший раз тримайте спиці в руках.

Дві в’язані планки — це поличка і кокетка. Рукави і спинка в’яжуться зверху вниз. Кілька рядів платочної в’язки — краю виробу.

Вам знадобиться: 10 мотків вовняної нитки довжиною 150 м, кругові спиці 6.5 (80 см), додаткова спиця, маркер для петель, тримач петель.

В першу чергу в’яжуться полички, які після з’єднуються (шов приблизно на середині горловини спинки). Петлі спинки піднімаються по поличках і в’яжуться до нижнього краю. Петлі рукавів піднімаються по спинці і поличках і в’яжуться до манжет.

Маркери необхідні для міток петель підйому. Рапорт великий середньої коси — 20 рядів, маленькою — 8. Кругові спиці необхідні для того, щоб легше було працювати з великою кількістю петель.

Можна пофантазувати з візерунком планки і використовувати кілька вподобаних вам, розташувавши їх симетрично. Рукава в’яжіть лицьовими петлями на кругових спицях (так у вас не буде непотрібного шва).