Зачіска з волосся бантик фото і відео уроки

c21a57e51b3a57ab2e4183e9d0fde240 Зачіска з волосся бантик фото і відео уроки

Бантик з натуральних волосся – ця забавна ідея прийшла в голову одному з західним стилістів. Зачіска виглядала настільки оригінально, що ідея миттєво підхопили зірки шоу-бізнесу. В інтернеті є безліч відео та фото, що демонструють переваги цього оригінального бантика. Якщо зачіска сподобалася і вам, то можна спробувати зробити її самої.

Як зробити зачіску з волосся бантик?

Бантик максимально відкриває особа, привертає до нього увагу. Зачіска буде доречна на урочистостях і в повсякденному житті. Вона прекрасно тримається в волоссі і не потребує корекції. Зробити її в домашніх умовах не так складно, а потрібні для цього наступні пристосування:

 • утюжок або фен-щітка;
 • щітка, гребінець;
 • лак сильної фіксації;
 • шпильки, невидимки;
 • гумки;
 • мус або віск для укладання волосся.

Створення зачіски забере хвилин 10, а якщо потренуватися, то вистачить і 5. Є кілька способів створення бантика з волосся. Вона досить універсальна, адже зробити бантик можна з гладких волосся і з кучерявих, навіть коротка довжина не може стати перешкодою на шляху до модною і красивою зачісці. Бантик може розташовуватися на потилиці, на маківці. Але є пара моментів, які треба обов’язково врахувати.

1. Зачіску не варто робити з власного волосся, якщо вони тьмяні, ламкі, мляві. Вона не тільки буде погано виглядати, але ще й не збереже свою форму протягом потрібного часу не дивлячись на те, що у вас довгі кучері.

2. Бант відкриває обличчя, тому дівчатам і дівчаткам з великим носом, підборіддям і широким чолом слід підібрати інший спосіб укладання.

Наступні відео допоможуть зробити самій собі модний бант. Покроковий інструктаж розповість про тонкощі і етапах створення маленького шедевра на власних довгих або середніх локонах.

Зачіска бантик з волосся покрокова інструкція картинки

Загрузка...

Після того, як ви придбали всі необхідні для роботи інструменти, переходимо безпосередньо до зачіски. Скажемо відразу, що найлегше робити таку зачіску на довгі і середні волосся. А покрокова інструкція з картинками зробить цей процес приємним і зрозумілим:

 • Зібрати хвіст на маківці (можна і в іншому місці), затягнути гумкою. Це буде основа стильного укладання, тому він повинен добре триматися. Не рекомендується перед цим мити голову, так як пасма буде складніше укласти.
 • Роблячи хвіст, не треба його повністю витягувати, а спорудити щось на подобі петлі.
 • Вільну частину перекинути вперед і закріпити за допомогою невидимки, як показано на фото.
 • Утворену петлю розділити на 2 однакові частини.
 • Раніше закріплений кінчик перекинути назад, розділяючи тим самим петлю. На цьому етапі важливо бути акуратною – тільки так можна створити красивий і рівний бант.
 • Ззаду закріпити вільний кінчик, використовуючи маленькі заколочки.
 • Тепер залишилося збризнути лаком і можна насолоджуватися незвичайним результатом.
 • Це був описаний найпростіший спосіб створення бантика з волосся. Він добре виглядає як з чубчиком, так і без неї. Так можна відправитися на вечірку, в школу, на випускний, День Народження, зустріти Новий Рік і навіть зробити дівчинці на свято в детком саду.

  Фото урок

  746d7ce80057c98778899352f7f79379 Зачіска з волосся бантик фото і відео уроки

  b42dfa4b312b42061d5365ef201cc263 Зачіска з волосся бантик фото і відео уроки

  Бантик з волосся зачіска на довге волосся відео

  Наступні відео і фото демонструють цікавий варіант поетапного створення романтичної зачіски на довгу шевелюру для дівчат і дівчаток будь-якого віку. Інструкція, описана вище, також може бути використана, але зараз ми пропонуємо розглянути ще один з варіантів у відео уроці. Для цього варіанту запасіться маленькими гумками, невидимими шпильками або шпильками.

  А ось і покрокова інструкція одного з варіантів на довге волосся для дівчинки:
  1. Розділити волосся на дві частини, подібно до того як створюється мальвіна. Одну частину треба зібрати в пучок, щоб не заважало, а з другої зробимо бант.
  2. Зробити хвіст.
  3. Спорудити петлю, розділити її навпіл і закріпити, як було описано вище.
  4. Залишилися у вільному падінні можна завити локони, прикрасити на свій розсуд.

  Романтична укладання з розпущеними пасмами готова. Цей варіант не підходить на перше вересня, але зате ідеально впишеться в романтичну обстановку.

  Відео урок для початківців

  Зачіска з волосся бантик на середні і короткі волосся своїми руками

  Ви носите коротку або середню стрижку? Власницям стрижок середньої довжини не складе особливих труднощів виконати все те, що було описано в інструкціях вище. Ці способи застосовні до середнім і довгим локонам, а от з короткими не все так просто. Наступне відео російською мовою розповість і покаже, що можна зробити в цій ситуації. Якщо ви будете дотримуватися рекомендацій з відео і уважно розглядати фото, то грайливий прикраса прикрасить ваш потилицю.
  1. У скроневих зон відокремте 2 пасма і зведіть їх кінці в області потилиці.
  2. З’єднати кінці гумкою, утворюючи петельку.
  3. Акуратно розділити петельку, утворюючи так звані «вушка».
  4. Залишився хвостик обернути навколо одержані «вушок», закріпити невидимками.

  Ось, виявляється, як просто можна спорудити на голові таку красу. У покрокових інструкціях не йдеться про прикраси, але їх можна підібрати на свій розсуд. Це можуть бути заколки, завитки, обручі. Але і без додаткових аксесуарів вона виглядає самодостатньо і оригінально.

  Фото урок

  931dce5985c942aa374ce82625122b6e Зачіска з волосся бантик фото і відео уроки

  f0954930037838904535b8dea2abe6ea Зачіска з волосся бантик фото і відео уроки

  3d69a8f8285045ca244c42bc2637e529 Зачіска з волосся бантик фото і відео уроки

  d8a88d9ea3cbc220ca990fc647571ec0 Зачіска з волосся бантик фото і відео уроки

  08f58b324fea154eb4cc9a10e06fdcc8 Зачіска з волосся бантик фото і відео уроки