Яка фарба для волосся краще — як вибрати фарбу для волосся

Кожна жінка мріє бути привабливою і стильною. Це не тільки стосується стилю в одязі, але і кольору волосся. Зазвичай вперше пофарбувати волосся жінки намагаються самостійно в умовах власного будинку.

Яку фарбу для волосся вибрати для домашнього фарбування

Як змінити собі колір волосся і не нашкодити? Фарбуватися в будинку зовсім не важко. Для першого фарбування слід підібрати відповідну фарбу. Наносити її обов’язково виходячи з рекомендацій прописаних в інструкції. Тільки виконуючи всі вимоги можна отримати потрібний результат.

Фарба для волосся яка краще? Топ 10

За відгуками жінок, можна виділити таких виробників фарб, які можна застосовувати як професійно, так і у себе вдома. У таблиці за номером, визначено найбільш поширені фарбувальні засоби.

1. Лореаль. Даний виробник тримає високі позиції вже багато років. Проф фарба з високими тенденціями в області колористики.

2. Гарньер. Щадна фарба з широким рядом колірної гами.

3. Хна. Натуральний барвник. Проводиться в чорному і мідному кольорі. Так само буває безбарвна, яка застосовується для лікування тонких і сухого волосся.

4. Тонік. Застосовується для тонування. Володіє короткочасним дією.

5. Естель. Професійна фарба, яку можна застосовувати і на дому. Від російського виробника.

6. Велла. Великий вибір від блонда до чорного кольору.

7. Лонда. Стійка і зручна в застосуванні.

8. Палет. Стійка фарба, з насиченими відтінками.

9. Матрикс. Дуже хороша професійна фарба.

10. INOA. Відмінний барвник, для використання в салоні.

Продукти без аміаку

За складом фарби бувають аміачні і на масляній основі. Не варто думати, що безаміачні фарби діють слабо. Це помилкова думка. Багато фірм представляють добрі та безпечні барвники. Особливим попитом вони користуються під час вагітності жінок, так як вагітним дуже важливо убезпечити свій організм і здоров’я майбутньої дитини від токсичних запахів.

Як підібрати окислювач, щоб був гарний відтінок без жовтизни

Загрузка...

Для жінок з відтінком блонд, особливо важливо, щоб при фарбуванні вийшов холодний колір, бажано без жовтизни. Щоб не було прояви свого рудого пігменту слід вибрати освітлюючу фарбу. Після чого волосся слід затонувати. Потім підібрати потрібний відтінок фарби і так чином можна прибрати жовтий колір. Для освітлення переважно використовувати оксиген з високим рівнем оксиду, приблизно 9%. Але самостійно виробляти фарбування не варто, для отримання позитивного результату, краще це зробити в салоні.

Професійна фарба (як користуватися нею правильно)

Якщо свій колір Вам не до лиця, а в домашніх умовах фарба швидко змивався, то неодмінно потрібно використовувати послуги професіоналів. Фахівці визначать потрібний для Вас тон. У багатьох салонах є онлайн програми, які з фото безкоштовно підберуть потрібний відтінок волосся, виходячи з кольору очей і шкіри. Професійними фарбами в домашніх умовах користуватися не рекомендується, адже тільки фахівці знають основи колористики.

Фарби для волосся — як підібрати колір

Фарбу для волосся можна вибрати за кольоротипом. Карооким жінкам підійдуть кольору молочний шоколад і коричневий, а так само світло або темно каштановий відтінок. Жінкам зі своїми натуральними русявим волоссям підійдуть холодні і попелясті відтінки русявого, пшеничного кольору. Чорну фарбу рекомендують уникати, так як вона володіє унікальністю старити жінок. Жінкам, у яких зелені очі, на-віч будуть мідні і карамельні кольору, з мінімальними відтінками червоного.

Як вибрати якісну фарбу для блондинки

Блондинкам, до фарбування волосся слід підходити більш ретельно, адже будь-вада стає відразу видно на волоссі. Для світлого волосся потрібна фарба з високим вмістом оксиду. Так само слід застосовувати порошок для знебарвлення, а після фарбувати. Таким чином вийде красивий колір волосся без жовтизни.
Якщо хочеш перефарбуватися в брюнетку
Жінка, яка хоче стати брюнеткою, для отримання шоколадного відтінку, повинна зробити змивку, бажано це робити не в умовах будинку. Після майстер затонирует волосся, а потім підбере потрібний відтінок.

Яка краще зафарбовує сивину (відгуки)

На жаль, минуло років, багато жінок страждають через сивини. Для сивого волосся підійде стійка фарба. Для домашнього використання, за відгуками багатьох жінок, ідеально усувають сивину фарби фірми Палет і Естель.

Продукти для омбре і мелірування на темне волосся

Новомодні і досить складні техніки омбре і мелірування вимагають певні барвники, які правильно будуть проявляти себе на етапах фарбування волосся. Дані техніки виробляють тільки у салонних умовах. Ідеальною фарбою для даних способів фарбування волосся, є Матрикс і INOA. Вони краще всіх себе показали у використанні, і фахівцям працювати з цими фарбами дуже просто.