Як зав’язати шарф або хустку на шиї різними способами

Є безліч варіантів, як зав’язати красиво зав’язати шарф на шиї, однак не будь-підійде саме вам. При виборі хусток слід враховувати їх стиль і матеріал виготовлення. Давайте розглянемо, як зав’язувати шарф стильно з тієї або іншої тканини.

Як зав’язати шарф на шиї різними способами

Зараз модно зав’язувати шарф в стилі жабо. Дана схема зав’язування вимагає легкості. Краще б він був шовковий або шифоновий. Інструкція складається з трьох етапів. Спочатку складіть шарф навпіл по довжині, а після поперек. Розподіліть його на шиї так, що б і кінці, і перегин звисали попереду. Тепер протягніть кінці через вигин і зав’яжіть кінчики і вигин на сайт. Згин розподіляється так, щоб він закривав вузол.

Цей спосіб добре підходить і під квадратний, і під круглий, і під трикутний виріз. Не менш цікаво виглядає зав’язування трояндочкою. Для нього знадобиться легкий і довгий шарф. Накиньте його на шию, а з-решт зробіть не тугі джгути, зробивши з них палітурка на подобі кіски. Тепер складайте довгий джгутик по колу, утворюючи квітка. Якщо він масивний і розпадається, то фіксуйте його шпильками по ходу плетіння. Такий варіант роблять під одяг без коміра, актуальний цієї весни. Покрокове виклад трояндочки є в інтернеті в картинках.

Можна просто зав’язати маленький шарфик на бік. Потрібно зробити з нього трубочку і зав’язати вузол на боці шиї. Якщо поекспериментувати, то з легкістю з такого варіанту можна зробити зав’язування бантом. Як зав’язується бантик, напевно, відомо кожній жінці. Існують варіанти зав’язування шарфів поверх куртки.

Самий банальний – це стиль «м’які складки». Знадобиться широкий вовняний шалик. Розташуйте його так, щоб обидва кінці звисали спереду, один повинен бути дещо довшим. Довгий кінець закиньте на протилежне плече і зафіксуйте за допомогою брошки. Попереду розправте аксесуар, зробивши невеликі складки. На пальто добре підходить варіант з двома хустками. Складіть кожен трикутником, а потім один на один. Прямий кут розташуйте ззаду і зв’яжіть всі кінчики в два вузла.

Треба знати, як оригінально зав’язувати шарфи і взимку. Візьміть великий в’язаний хустку і складіть його так, щоб вийшов трикутник. Кінчики відкиньте назад і зав’яжіть вузол. При цьому попереду хустку повинен щільно прилягати до шиї. Кінчики перекиньте на перед, вони можуть бути довшим основного кута. Цей спосіб комбінують як з одягом без коміра, так і з капюшоном. Хомут иснуд найкраще зав’язувати так, щоб він лягав і на голову. Накиньте його на шию, перекрутіть попереду, зробивши кільцем.

Це кільце накиньте на голову, ніжний жіночий образ готовий. Теплий шарфик труба не має різноманітності зав’язування, зате його можна прикрасити за допомогою масивної гудзики. Збоку шарфа пришийте велику гудзик. Якщо ж ви расправите низ труби на плечі, то гудзик зайвою не стане.

Зав’язування хусток – інструкція для модниць

Правильно зав’язаний літній або зимовий хустку кардинально змінює образ. Наприклад, якщо зав’язати хустку на плечах, розташувавши вузол на лівому плечі, дівчині можна домогтися спортивного образу. На сукню добре виглядає невеликий тонкий хустинку. Зробіть кумедний вузлики.

Розберемо такий варіант поетапно. Прямокутний хустку складіть трикутником. Накиньте на плечі і один кінець опустіть на 10 см нижче іншого. На довгій ділянці утворіть вузол, потім ще один. Верхній вузлик розправте і протягніть через нього інший кінець. Незвично і швидко об’ємний хустку. Зробіть трикутник, більшу частину розмістіть на лівому плечі, а кінці хустки скрутіть між собою. Зав’яжіть вузол і кінець, який довший простягніть поверх отриманої на сайті. Утворіть ще вузол, звисаючі частини розправте, а довгу частину закріпіть на правому плечі. Так можна зав’язати і теплу хустку.

Зараз модно носити палантин. Його можна просто накидати на плечі, заколювати один кінець на протилежному плечі або ж обмотувати кілька разів навколо шиї. Сьогодні в тренді круговий спосіб зав’язування і заправка під ремінь. Обмотайте хустку кілька разів навколо шиї, утворюючи кола. Більший повинен бути внизу, а вузькі зверху. Що б візуально витягнути фігуру, накиньте палантин на плечі, а звисають хвостики заправте під ремінь. Добре виглядає хустку зі шкіряною вставкою, яка гармонує з ременем. Ви отримаєте імітацію кардігана. Не один майстер клас можете подивитися на ютубі безкоштовно.

Щоб показати свою владність, дівчата часто використовують спосіб плетінку. Для нього підходить як цілісний двоколірний хустинку, так і два різнокольорових. Зробіть із хусток джгут, обв’яжіть їм шию 2 рази, щоб хвостики знаходилися на грудях. Одне кільце має ховатися під коміром, а інше – зверху. Кінчики зав’яжіть подвійним вузлом. Подивіться відео, де з хусток утворюю косичку, яка дуже ефектно виглядає на шиї.

Як красиво зав’язати шарф або хустку на шиї відео

Короткий та вузький шарф зав’язати не так вже просто, іноді навіть фото покроково не дасть результату. А чоловічий шарф красиво розташувати зможе не кожен. Найкраще скачати відеоурок, який точно відповість на всі питання.