Як укласти каре в домашніх умовах фото

За допомогою фена, прасування та плойки можна красиво укласти короткий і подовжене каре (боб) швидко і легко будинку. Для цього вам потрібно запам’ятати рекомендації перукарів з великим досвідом і кожен день радувати себе новими цікавими зачісками.

Як красиво укласти каре в домашніх умовах

Не важливо який у вас карі (з чубком, подовженням, видовженими пасмами біля обличчя, на ніжці) ви зможете самій собі укласти навіть самі неслухняні волосся.

Для початку необхідно додати об’єм біля кореня за допомогою фена і круглої гребінця. І тільки після цього приступати безпосередньо до укладання.

Як правильно закручувати стрижку праскою

Для того, щоб зробити красиві кучері на довге або коротке каре, вам необхідно обертати праску уздовж своєї осі від коріння до кінчиків (можна тримати горизонтально, можна вертикально — залежно від того, який результат ви хочете побачити). При бажанні зачешіть волосся на бік, збризніть трохи лаком і всю ніч спокійно танцюйте в нічному клубі або на весіллі у подруги.

Як укладати плойкою (варіанти на всі випадки життя)

Плойка здатна творити чудеса, в чому ви зараз і переконайтеся.

Як укласти каре феном — відео поетапно

Загрузка...

Отросшее градуированное добре виглядає хвилями, але краще всього для укладання підійде фен. Він створює неймовірний об’єм, який буду триматися цілий день.