Як правильно фарбувати брови тінями фото покроково

Сьогодні в тренді красиві широкі брови. Як правильно нафарбувати їх знає не кожна дівчина, тому пропоную детально обговорити все, що стосується створення ідеальних брів.

Чим же пояснюється така велика любов саме до них? Вивчаючи довгі роки, що важливіше всього для створення доглянутого образу, стилісти з’ясували, що дуже важливу роль відіграють саме брови. Вони повинні бути природні, ідеальні і відповідати формі обличчя і очей.

Поради стилістів для створення ідеальних брів

Чому сьогодні візажисти приділяють так багато часу саме бровам? Вся справа в тому, що вони створюють характер і допомагають красиво виділити очі. Спеціальна, розроблена професіоналами, схема допоможе кожній дамі розрахувати їх правильну форму, у відповідності з пропорціями.

Стандартна схема розрахунку форми, довжини і злам.

Для того, щоб навчитися самій вдома професійно підфарбувати бровки, в арсеналі у вас повинна бути тверда скошена кисть з натурального ворсу, щіточку для розчісування, твердий олівець правильного відтінку або спеціальні матові тіні, але візажисти люблять використовувати змішану техніку (з допомогою тіней + олівець).

Відтінок блондинкам — світло-сірий (тільки світлі кольори додадуть потрібний ефект).

Брюнеткам — світло-коричневий з сірим відтінком.

Шатенкам і ненатуральним рудим — коричневий (ні в якому разі не робимо чорні).

Дуже важливо! Для того, щоб зробити брови яскравіше і надати контрастність, скористайтесь світло-рожевим олівцем. Прокрасьте їм під бровою і ретельно розтушуйте (можна світло-бежеві тіні іабо хайлайтер).

Товсті густі брови вимагають особливого догляду, тому сьогодні компанії випустили величезна кількість засобів для них. Особливо популярно користуватися воском для укладання (фіксація дуже важлива, якщо ви хочете, щоб злам будиночком і волоски зберегли необхідну форму надовго).

Олівцева техніка (покрокова інструкція)

Для того, щоб освоїти олівцеву техніку почніть з придбання твердого олівця. Він не повинен бути занадто темним і м’яким, інакше ви досягнете зворотного ефекту.

Обов’язково запам’ятайте, що фарбувати потрібно тільки місця з явними пробілами кольору. Добре наточеним, можна промальовувати волоски, але обов’язково після розчешіть щіточкою, розтушувавши тим самим всі чіткі лінії. Коректор допоможе опрацювати похибки.

Як намалювати брови олівцем поетапно фото макіяж.Відеоурок для початківців російською

Як фарбувати брови тінями для брів

Щоб навчитися малювати натуральні брівки, як свідчить мода 2016, вам необхідні спеціальні матові тіні і скошена кисть. Саме вони допоможуть створити максимально природний вигляд.

Почніть промальовування з нижньої лінії. Якщо хочете їх трохи підняти, лінія повинна починатися трохи вище, а верхня зобов’язана трохи виходити за межі (один міліметр для обличчя — це дуже багато, тому цілком достатньо) і навпаки. Можна зафіксувати спеціальним гелем. Заповніть всі прогалини і ретельно розтушуйте щіточкою.

Вигляді урок «майстер клас від професіонала»

Змішана техніка «олівець+тіні»

Загрузка...

Не варто обмежуватися тільки певними косметичними продуктами, так як немає ідеального. Використовуйте все, що у вас є під рукою-і ви досягнете бажаного результату.

Як фарбувати брови фарбою в домашніх умовах

Якщо ви володарка дуже світлих і непомітних, ви можете пофарбувати їх хною або спеціальною фарбою, яка також підходить і для вій. Бюджетний варіант випускає марка «Естель».

Починаючи процес фарбування, починайте з обведення форми по контуру світлим олівцем для того, щоб позначити межу, за яку не варто виходити. Так ви прорисовываите бажану форму. Після акуратно рівно, не виходячи за межі, нанесіть фарбу і чекайте необхідну кількість часу. В перші дні дуже яскраво, але через пару днів ви зможете змити все зайве.

Ютуб подарував нам багато відеоблогеров, у яких ми можемо навчитися багато чому. А я хочу порекомендувати шикарний урок від Олени Крыгиной.