Як позбутися від бородавок в домашніх умовах

При виникненні бородавок, лікування слід розпочинати негайно. Поширювати їх не можна. Відразу виникає питання: як позбутися від бородавок в домашніх умовах за 1 день? Відповідь на це питання є. Його знали ще наші предки, в той час, коли не було лазерної косметології та сучасних препаратів.

Позбутися від них можна самостійно вдома, використовуючи будь-народний або медикаментозний спосіб, який буде представлений нижче. А для початку необхідно розібратися, які бувають бородавки і як самому їх вилікувати.

Як швидко позбавитися від бородавок

ВПЛ (вірус папіломи людини) є одним з поширених вірусів. Більшість людей-носіїв навіть не здогадуються про таящемся всередині себе бактериофаге. Тому хвороба довго може не проявлятися на шкірної поверхні. Звідки беруться бородавки?
Бородавки виникають на тілі людини з двох причин:
• від сидячого усередині вірусу папіломи людини (ВПЛ );
• внаслідок контактної взаємодії з інфікованою людиною.

Від чого вони появлются

Доброякісна пухлина, яка проявляється на шкірі людини як горбисте новоутворення, буває кількох видів:
1. звичайні;
2. підошовні;
3. плоскі;
4. гострокінцеві кондиломи;
5. старечі бородавки.

• Звичайні Бородавки – виникають на верхній поверхні рук та на долоні. Папуллаобразные освіти складові діаметр від 1 мм до 10 мм, як правило, проходять самостійно протягом півтора — двох років. Особливої потреби в лікування не виникає.

• Підошовні – один з підвидів простих (звичайних) бородавок. Виникають через носіння тісного взуття. Відповідно виникають на стопі, між пальців, на п’яті.
Бородавки на підошві надає особливу болючість при ходьбі. Деякі на період їх прояви стають навіть непрацездатними.

• Плоскі – папули з чіткою структурою і гладкою поверхнею. Діаметр до 5 мм. Мають підноситься вигляд. Виступаюча частина над шкірою становить 1-2 мм. Виникають ці бородавки у маленьких дітей або підлітків. По-іншому вони ще називаються юнацькі бородавки. Проявлятися можуть на обличчі молодих людей, зокрема на лобі і на носі. У дитини на коліні або в будь-якому іншому місці на тілі. Сприяти цьому можуть роздратування і механічні пошкодження шкіри.

• Гострокінцеві кондиломи – шкірні нарости рожевого кольору, мають м’яку консистенцію. Закріплюються «на ніжці». Зовнішній вигляд нагадує вигляд висячих намистин.
Виникають на інтимних місцях в паховій області, на статевому члені у чоловіків і у жінок-на статевих губах.
Передаються кондиломи безпосередньо при статевому контакті. Надалі можуть сприяти розвитку статевих інфекцій.

• Старечі – поширюються на шкірі літніх людей. Вченими доведено, що дана різновид не відноситься до вірусу папіломи. Але досі точної відповіді, чому вони виникають саме на старій шкірі не дано. Вважається, що кератома з’являється з базального епідермісу. Проявляється на шиї, на спині, під оком, на повіках, на грудях, на голові, на губі і навіть під пахвами. Також бородавки можуть виникнути на будь-якій іншій поверхні, виняток лише на ступні ноги та долоні.

Якщо ви виявили у себе один із видів бородавки, не варто зневірятися. Краще починайте боротися з цією хворобою. Постарайтеся якомога швидше усунути захворювання, яке псує естетичний вигляд шкіри, щоб побороти його раз і назавжди на початковому етапі.
Папіломи легко піддаються лікуванню. Нижче будуть представлені народні та медикаментозні способи, як позбутися від бородавок на руках, на щоці, спині, від генітальних папілом та інших частинах тіла.

Медикаментозне лікування

Певна частина населення в буквальному сенсі страждає вірусної папіломою. Бородавки покривають помітні ділянки шкіри, які неможливо сховати під одягом. Часто можна помітити людей, чия рука покрита плямистими горбиками вздовж околоногтевой пластини, між пальцями, під нігтем або на обличчі. Одні вирішують з цим підступним освітою боротися медикаментозними способами, з’ясовуючи, що це таке і чим від цього позбутися. Інші вдаються до народних методів, які перевірені століттями і дозволені до вживання в дитячому віці та під час вагітності. У будь-якому випадку медикаментозне лікування бородавок проводиться в тому випадку, коли лікування призначив лікар дерматолог. Отже, як позбутися від бородавок на руках і інших частинах тіла.

Є кілька видів позбавлення від недуги:

• Апаратне видалення лазером – процедура безболісна. Не залишає слідів;
• Кріотерапія – метод випалювання папул рідким азотом. Не залишає слідів і ран;
• Електрокоагуляція – технологія застосовується шляхом впливу електричного струму на доброякісний вузлик або групу вузликів. Після процедури шрамів не залишиться, але невеликі рубці цілком можливі;
• Хірургічне втручання – це міні-операція, яка залишає після видалення папіломи невелику ранку.

Лікування народними засобами

Загрузка...

Народними методами можна вилікувати більшість хвороб. А якщо у вас з’явилася бородавки на пальці руки, як позбавитися вам розкажуть бабусі.

Ось кілька дієвих способів:

1. Від плоских бородавок за 10 сеансів допоможе горобинова каша. Свежесобранную горобину товчуть. Кашка наноситься на розпарені бородавки. Потім ділянку обмотують медичним бинтом. Обов’язково робити цю процедуру на ніч.

2. З допомогою картоплі позбавляються від бородавок на століттях. Папілома змащується свежевыжатымсоком. Наносити його можна за допомогою бавовняного аплікатора. Ще як варіант, накладають терту стружку сирої картоплі. На 20-30 хвилин. Тоді сік буде сильніше просочувати освіта.

3. Чистотілом можна вивести нігтьових, статевих бородавок, а також інших різновидів підступних новоутворень. Для процедури необхідний корінь бур’яну. З нього потрібно добути кілька крапель соку. Сік точково наноситься на місця, де шкіра покрита бородавками. Змивати його не потрібно. Рідина чистотілу повинна просочити стрижень папули. З часом бородавка почне чорніти і відпаде.

4. Від п’яткової бородавки можна позбутися за допомогою яблука. Тільки потрібні незрілі плоди. Яблуко розрізається на часточки. Одна частина прикладається до ураженої ділянки. На третю процедуру ви помітите, як сік простого фрукта творить чудеса.

5. Від юнацьких папілом допоможе позбутися за допомогою оцтової кислоти, йоду або перекису водню (3%). Точка з бородавкою змащується ватною паличкою просоченої одним з вище зазначених інгредієнтів. Процедури тривають до повного зникнення бородавки.

6. Від старечих бородавок можна вилікуватися пшоном. Крупа насипається в порцелянову піалу. Заливається водою у співвідношення 1 склянку пшона до 2 склянках теплої води. Через півгодини можна опускати руки з бородавками в рідину і перебирати зерна пшона. Також в раціоні на період лікування необхідно вміст великої кількості цієї крупи.

7. І ще один спосіб з розряду нетрадиційних — це змова. У молодика необхідно зав’язати в повітрі вузли з червоної нитки над кожною з родимок. Потім нитку закопати в землю. Місце це має бути таємним. Після того як нитка перепріє в землі, бородавка зникне.

На додаток до перерахованого існує багато аптечних ліків, на які є відгуки в інтернеті. В основному це препарати, що містять у своєму складі витяжку чистотілу та інші рослинні компоненти. Також є певні методики, які радить ведагор Трехлебовили Олена Малишева. Як позбутися своєї недуги, кожна людина вирішує сам. Потрібно уважно стежити за своїми контактами та у випадку прояву інфекції негайно приступати до її лікування. Тоді ваша шкіра буде чистою і здоровою!