Хна для брів біотатуаж — фото та відео фарбування брів хною

Прагнення до краси — природна потреба кожної дівчини/жінки. І, оскільки очі – дзеркало душі, саме їм у даному варіанті приділяється найбільше уваги і біотатуаж на шкірі — ідеальне рішення для створення сучасного красивого образу. Сьогодні ми поговоримо, як зробити очі яскравими і красивими за допомогою цієї процедури, навчимося коректувати форму і густоту брів і вій в домашніх умовах натуральним засобом.

Представимо Вашій увазі думку фахівців і користувачів, надамо фото (до і після). Розповімо чим краще перманентний малюнок звичного, але хворобливого тату, де можна замовити фарбу, фарбувати і доглядати, плюси і мінуси процедури?

Біотатуаж чи фарбування брів хною

Забарвлення шкіри натуральними фарбами має назву – біотатуаж або перманентний малюнок. Альтернатива болючою процедурою стандартного татуажу. Дає стійкий результат на тривалий час вже давно набув популярності в нашій смузі.

Основні плюси — практично безболісний процес та дешевизна (ціна фарби порадує багатьох красунь). Особливість — його можна використовувати навіть вагітним, оскільки в складі натуральний і єдиний компонент спеціальна трава, в чому і полягає основна перевага хни. Протипоказання – індивідуальна непереносимість, тобто алергія.

Хна для брів. Яку вибрати?

Відгуки фахівців кажуть, що для биотатуажа (для фарбування) застосовують не руду фарбу, а спеціальну коричневого кольору. За тим же відгуками краще використовувати іранську (професійна відрізняється тим, що тримається довше звичайної), або фарби ТМ Фитокосметик, Віва Коді або Браун Хенна або Нілу. Вони бувають у спеціальних пакетиках або в капсулах. Замовити їх можна в інтернеті, вартість залежить від постачальника. Пропонуючи свої послуги, салони краси можуть рекомендувати фарбувати фарбою басма, однак вона здатна фарбувати тільки самі волоски, а хна може фарбувати ще і верхній шар шкіри, що додає образу більш природний вигляд.

Скільки тримається для брів хна

Відповідь на питання як часто слід вдаватися до корекції биотатутажа, не однозначний. Один з мінусів фарбування – нетривалість строку дії, який за відгуками професіоналів багато в чому залежить від супутніх факторів:

• солона вода (морська);
• відкрите сонце;
• скраби/пілінги;
• лосьйони (спирт);
• лазні/парилки і пр.

Але при правильному догляді за биотатуажем навіть під впливом негативних факторів на десяти або 14-денний відпочинок фарбування хною цілком вистачає. Відгуки та фото представлено трохи нижче.

Як змити хну

Загрузка...

Як прибрати/стерти фарбу самостійно? Дуже швидко позбутися від фарбування брів не вдасться, що підтверджують і відгуки косметологів. Середній період – від двох до чотирьох днів. У цьому допоможе один із запропонованих методів:

• рослинна олія;
• спиртосодержащее засіб (одеколон, лосьйон тощо);
• гарячий компрес;
• сік лимона або слабкий розчин оцту.

Технологія застосування наступна: одним з обраних засобів ретельно протираємо проблемні ділянки (можна використовувати ватяний тампон) і тримаємо кілька хвилин (достатньо 10-15), після чого змиваємо.

За відгуками, яскравий колір тримається тільки перший день, далі він буде набувати більш помірні відтінки, тому перш ніж вдатися до радикальних методів (прати фарбу) рекомендуємо почекати – 1-2 дні.

Процедура фарбування в домашніх умовах

У натуральному складі міститься тільки вода і фарба, рецепт приготування (як розводити) зазвичай зазначений на упаковці. Консистенція повинна бути рідкою, але щільною (повинна щільно прилягати до зони фарбування і не розтікатися по шкірі). Наносити на шкіру слід рівним шаром на кожен волосок, симетрично виводячи зображення на обох бровах. За відгуками косметологів, головна проблема – зернистість складу, що і ускладнює процес фарбування. Головне прагнути укласти весь склад рівномірно.

Технологія та умови гарної фарбування складаються з трьох основних етапів:

• підготовка — прибрати макіяж і/або знежирити шкіру за допомогою ватного тампона або просто вмитися з милом;

• фарбування — якщо у Вас немає великого досвіду в таких питаннях, фарбувати краще підготовленим обрисами, можна зробити попередній контур звичайним олівцем, головне не виходити за лінії, оскільки після змивання буде забарвлена і шкіра і волосся. Витримують хну від 30 до 60 хвилин (від того як довго тримати склад буде залежати кінцевий результат фарбування), після змивають ледь теплою (ні в якому разі не гарячою!) водою;

• заключний етап — нанесення крему на обличчя (іншого косметичного засобу), ця процедура рекомендована для того, щоб зняти можливе подразнення.

Невелика рекомендація за відгуками професіоналів – щоб уникнути розтікання по контурах можна нанести шар будь-якого живильного крему. І ще одна порада – якщо у Вас немає спеціальної пензлики для фарбування, можна фарбувати звичайної для малювання, і краще, якщо вона буде з натуральних волосся. Нею ж можна і надавати форму (коректувати напрямок волосків).

Гарне оформлення правильної форми брів (моделювання форми)

Як правильно фарбувати (зробити біотатуаж) будинку без відвідування салону? Перед тим як починати фарбувати рекомендується надати правильні контури, які за допомогою фарбування посилять ефект. Волоски мають, дотримуючись архітектуру брів. Можна потренуватися перед дзеркалом виводячи різні форми або вдатися до допомоги комп’ютерного підбору ідеальної форми. Такі послуги пропонують у салонах, за відгуками це оптимальний варіант.

Фото урок » Фарбування брів хною — біотатуаж»

Наші фото і відео уроки допоможуть Вам правильно провести процедуру фарбування в домашніх умовах (навчання) незалежно від місця Вашого проживання, запропоновані фото доступні:

• у Москві, Курську та Єкатеринбурзі;
• Челябінську, Києві та Самарі;
• Тольятті, Нижньому Новгороді і в Красноярську;
• Кіров, Кемерово, Ярославль або Казань і пр.

Цікавий факт — на основі хни індійські красуні виготовляють фарби для біотату не тільки для брів, губ, вій, але і роблять художній татуаж по шкірі (тілу). Це має назву — фарбування мехенді. Гарні фото і відео цієї техніки можна побачити в інтернеті.

1 етап. Выщипываем всі зайві волоски і надаємо бажану форму.

2. Нафарбувати кордону брів світлим олівцем, і змастити кремом.

3. Нанести фарбу-хну і почекати необхідний час.

4. Змити теплою проточною водою і нанести зволожуючий масло.

Відеоурок «фарбування брів хною»

Запропонована система в відео уроці (майстер клас покроково, інструкція як правильно фарбувати) допоможе детальніше ознайомитися з технікою фарбування (биотатуажа) в домашніх умовах і уникнути прикрих помилок.