В’язання гачком для жінок модні моделі з описом

В цьому році модний стиль «Бохо», який символізує свободу і легко поєднує непоєднуване. Любов до цього стилю охопила весь світ, а з нею і тяга до в’язаним гачком речей. Саме про них ми зараз і поговоримо.

Серед фаворитів в’язаній моди, звичайно, в’язані сукні, яких дуже багато було помічено в нових колекціях.

На другому місці несподівано виявилися спідниці, які дуже красиво виглядають з білими рубашечками вузькими маєчками. Ну а далі в’язані кардигани, сумки, шапки, шарфи і т. д.

Для початку пропоную подивитися самі стильні і модні в’язані гачком речі, після чого перейти безпосередньо до їх створення з докладним описом.


Подіумні сукню з шишками

Необхідно 900 г пряжі (500 з яких підуть на мотиви), гачок №3.

Починаємо в’язати сукню з мотивів. При переході від одного мотиву до іншого, нитку не рвіть (вони залишаться на виворітній стороні і не буде видно).


Для плавного розширення плаття до низу, мотиви нагорі в’яжуться не повністю (до першого або другого ряду шишичек). Повністю пров’язуємо візерунок мотивів тільки для нижньої частини сукні. У підсумку виходить що потрібно провязать 8 мотивів «двійок» (з двома рядами шишок) і замкнути їх у кільце. Після формуємо рівний край верхньої частини сукні. Далі в’яжемо мотиви, збільшуючи по одному ряду шишок для кожного «кільця».

Кокетка в’яжеться шаховим візерунком , а низ сукні візерунком «ананас».

В результаті у нас вийде наступне: верх сукні -шаховий візерунок — 30 см, Спідниця — «мотивная частина» — 65 см, низ сукні — візерунок ананас — 34 див.

Успіхів вам!

Кардиган з коротким рукавом

Кардиган в’яжеться за допомогою опуклих і увігнутих стовпчиків.

Опуклі

Увігнуті

Літнє плаття

Для створення даної моделі вам знадобиться 600 г тонкої пряжі з бавовни (нитка як для серветочок). Кокетка (верхня частина) в’яжеться мотивами (див. фото нижче) після чого в’яжеться низ (3 стовпчики з накидом, 2 рази просто пров’язуємо, знову 3 стовпчики з накидом і т. д). Низ сукні в’язати за схемою 4.

Ананасовим плаття

Вам знадобиться 600 г тонкої пряжі з бавовни. Гачок №2 (1,5 мм).

Схеми в’язання досить прості і якщо ви не перший раз беретеся за вязання сукні, ви легко впораєтеся.