Викрійки модних спідниць для повних жінок

Жінки з пишними формами зобов’язані вміти красиво одягатися і підбирати одяг, яка буде вигідно підкреслювати всі обсяги.

Сьогодні на полицях магазинів великий вибір суконь, спідниць, брюк, блузок для жінок розміру плюс. А ми хочемо поговорити конкретно про спідниці і з’ясувати, які ж моделі варто вибирати. Також не забули ми і про рукодільниць, які люблять радувати себе і своїх близьких модними обновками. Також зібрали викрійки спідниці для повних жінок, знайшли опис і схеми, як зв’язати спицями та гачком модний, стильний модель.

Які фасони спідниць ідеально підходять для повних жінок (фото)

Почати хочу з того, які все таки моделі варто вибирати «нестандартним» жінкам, адже дівчина завжди повинна залишатися жіночною і витонченою, а всі недоліки можна і потрібно приховати за допомогою правильно підібраного одягу, підкресливши достоїнства.

Багато вважають, що одяг для повних — це безглузді і безрозмірні нічим не примітні речі. Вони глибоко помиляються. Жінка з великими грудьми і ефектними стегнами виглядає набагато сексуальніше худенькі, а відповідно до речі на ній виглядають краще. Тому сьогодні, коли всі розпрощалися з комплексами з приводу зайвих кілограмів, дизайнери шиють гарні вбрання саме для жінок розміру «+».

Отже, самий ідеальний фасон — спідниця-олівець. Вона прекрасно коригує фігуру і ідеально підходить для будь-якого випадку. З нею можна створити багато цікавих образів, а головне те, що їх можуть дозволити собі навіть дами з животом. Вона його сховає і створить плавний перехід.

Спідничку «сонце» також можуть приміряти повні модниці, але за умови, що верх буде облягаючий і стриманий.

«Тюльпан» добре коригує фігуру, тому візьміть на замітку і придбайте таку модель в магазині.

Моделі з баскою теж мають право бути у вашому гардеробі.

Не забуваємо і про вертикальний принт, який візуально видовжує фігуру, роблячи її стрункішою.

Строго настрого забороняються такі моделі, як: рік, міні, тонкі трикотажні облягаючі, з великим принтом, велика кількість рюшів і страз, трапеції.

Як зшити спідницю своїми руками (викрійки і опис)

Для того, щоб створити новий виріб будинку, вам необхідно мати наявності:

  • швейну машинку
  • нитки
  • голку
  • ножиці
  • тканина
  • милимметровку або вже готову базову викрійку спідниці
  • крейда
  • сантиметрова стрічка

Дуже важливий етап — побудова викрійки. Є два способи: конструктивний і муляжних. Муляжних спосіб найлегший і для нього не потрібні розрахунки і дані, але тут не обійтися без сторонньої допомоги. Конструктивний метод вимагає точних розрахунків, але він самий правильний і дає можливість створити ідеальну викрійку.

Муляжних спосіб.

Конструктивний.

А далі розглянемо моделі спідниць для повних жінок (фото з викройками).

Як зшити довгі спідниці без викрійки

Є фасони, які можна зшити без викрійки і особливих навичок швачки. Для цього вам необхідно знати тільки довжину виробу й об’єм талії. В результаті у вас вийде дуже оригінальна і проста річ, за яку в магазині вам доведеться викласти не малу суму.

Розкрій полягає в тому, щоб відрізати смугу тканини, довжина якої дорівнює довжині вироби + припуск на шви (підгин по низу) + припуск на пояс. На підгин по низу піде приблизно 4 см, а на пояс, приблизно, 10 см (аналогія підгину, просто він буде ширше). В результаті, необхідна довжина = довжина виробу + 14 див. З шириною можна експериментувати. Чим більше тканини, тим обьемнее буде виріб, тому тут ви фантазуйте самі або просто використовувати весь наявний матеріал.

Відрізавши необхідний шматок тканини, почнемо з бічних швів. Новачки можуть спочатку наживити.

Далі опрацьовуємо нижній шов і приступаємо до пояса. Пояс ми шиємо також як і низ виробу, просто відступаємо необхідну кількість см (ми відклали 10 см). Вставляємо гумку і вуаля, шикарна обновка готова!

Створюємо стильну пряму модель

Загрузка...

Спідницю-олівець ще називають «прямий моделлю», а значить зараз ми навчимося шити саму стильну і універсальну спідничку, яка підходить всім.

Для побудови креслення необхідно знати довжину спідниці, півколо талії, півколо стегон і на основі цих даних створити викрійку (дивись відео вище).

У вас повинно вийде приблизно наступне.

Після того, як ви перенесете викрійку на виворітну тканина (не забудьте залишити 2 см на шви), можна приступати до пошиття.

Пошиття вироби:

  • Стачать виточки на передній і задній частині, пригладити праскою шви.
  • Стачать бічні шви, залишивши місце для блискавки.
  • Пришити блискавку.
  • Обробити низ виробу.
  • Обробити верхню частину виробу.
  • Все геніально і просто, головне мати трохи вільного часу і трішки терпіння.

    В’язання спідниць (схеми і опис)

    Зима — чудовий час в’язаних речей, тому з настанням холодів саме час приступати до створення в’язаних спицями моделей. А влітку будуть популярні ажурні спідниці, зв’язані гачком. Можна створювати легкі та повітряні фасони, які буду красиво виглядати на дам з пишними формами.

    В’яжемо спицями пряму спідницю-олівець від VICTORIA’S SECRET

    Для початку необхідно зняти мірки або взяти готову спідницю свого розміру.

    Необхідно:

    • 800 г вовняної пряжі
    • спиці №4-4,5

    Виріб в’яжеться знизу вгору, але для початку необхідно зв’язати зразок платочної в’язкої для визначення щільності в’язання. Розрахуйте скільки петель і рядів припадає на 1х1 див Це стане основою і ви зможете набрати правильно кількість петель для свого об’єму стегон. Якщо ви вирішили в’язати по колу, візьміть кругові спиці (так у вас не буде шва).

    З боків — «перловий візерунок», в центрі — «візерунок з аронов».

    Перловий візерунок: поперемінно 1 осіб, 1 ізн., зміщуючи петлі після кожного 2-го ряду.

    Візерунок з аран: в’яжіть за даною схемою.


    Починаємо в’язати з гумки (2 лицьові, 2 виворітні), яку потрібно провязать 2 див. Далі основний «перловий візерунок» і «візерунок арона». По боках робіть збавляння, як на вашій викройкою. В районі талії — 8-10 см гумкою 2х2 (чергувати 2 лицьові, 2 виворітні).

    Ажурна спідниця гачком

    Розмір виробу — 56.

    Необхідно: 650 гр тонкої пряжі, гачок № 1,3 мм.

    В’яжеться дуже легко, за умови, що у вас є викрійка свого розміру. Починати слід зверху простим візерунком, після чого зв’язати 8 мотивів і приєднати до полотнища. Далі спідничка трохи розширюється і низ вже складається з 9 квадратів.