Схеми і опис в’язання гачком для дітей

В’язані речі гачком на маленьких діток виглядають дуже красиво і оригінально. А якщо ви ще не вмієте творити стильні вироби, пов’язані без спиць, сідайте зручніше, так як ми підготували для вас велику кількість цікавих і корисних уроків.

Вам необхідно озброїтися гачком, нитками і терпінням.

Схеми і опис: в’язання гачком (в’язання для дітей)

Для початку пропоную звернути увагу на найпростіші моделі, які допоможуть освоїти ази. Після цього можна перейти до більш складних варіантів, які ви зможете подужати, запам’ятавши базові знання і поради майстрів зі стажем.

Найпростіше — моделі для новачків

Пінетки для малятка

Необхідно: пряжа, гачок 1,25.

Починається робота з в’язання підошви.

Далі ряди в’яжемо увігнутими стовпчиками без накиду — вводимо гачок не в петлі попереднього ряду, а за стовпчик. Далі в’яжемо 4 ряди СБН.

Починаємо збавляти петлі на мысочной частини. Я залишила з кожної сторони по 28 петель, на решті в’язала мисик. Робимо це наступний чином: як у моєму випадку 28 СБН, 15 СБН із загальною вершиною, 28 СБН. Слід. ряд. — СБН.

Слід. ряд — 28 СБН, ВП, 10 ССН із загальною вершиною, ВП, 28 СБН. Слід. ряд. — 29 СБН, ВП, 5 ССН із загальною вершиною, ВП, 29 СБН. Слід. ряд. — СБН за кількістю стовпчиків — підрахунки приблизні.

Язичок і боковини пінетки в’яжемо стовпчиками без накиду, верх обв’язуємо «рачьим кроком» контрастною ниткою.

Шапки-шапочки

Даний виріб в’яжеться з даною схемою.

Модні кофти і светри

Загрузка...

Кофточка в’яжеться для однорічної дитини.

Вам буде потрібно: 100 г пряжі (мікрофібра, 152 метри 50 г), гачок №3, 6 квіточок виконаних з атласних стрічок.

Опис роботи

Почати роботу з ажурною облямівки. Набрати ланцюжок з 113 повітряних петель (ВП) і в’язати за схемою №1 7 ярусів черепашок = 21 ряд від набірного краю. Далі продовжити в’язання по колу, набірний край обв’язати одним рядом стовпчиком без накиду (СБН), далі готове полотно розділити на 2 рівні частини, спинка і перед. А передню частину розділити ще раз навпіл і в’язати всі деталі окремо.

Верхня частина спинки

В’язати візерунком за схемою №2. Через 11 рядів закрити середні 33 петлі і обидві сторони продовжити в’язати окремо, провязав ще 2 ряди закінчити в’язання.

Верхня частина полички

В’язати прямо 11 рядів, потім для вирізу горловини з внутрішньої сторони закрити 16 петель, пров’язати ще 2 ряди, і закінчити в’язання. Другу поличку дов’язати симетрично.

Рукава

Так само почати роботу з кайми, для цього набрати ланцюжок з 76 ВП, і пов’язати 3 яруси черепашок = 9 рядів від набірного ряду. Далі в’язати по колу, за схемою №2, для цього набірний ряд обв’язати 1 СБН і 12 рядами за схемою №2.

Збірка

Виконати плечові шви, вшити рукава. Виріз горловини полички і обв’язати 1 СБН, 1: 3 СБН, 1 піко. Скрутити 6 джгутиків по 12 см, по 3 на кожну сторону, і місця пришивання джгутиків до поличках декорувати квіточками з атласних стрічок.

Схема

Вязання дитячих шкарпеток

Дані шкарпетки пов’язані з товстої пряжі, тому більше схожі на пінетки і ідеально підійдуть для холодного часу року.

Виріб на стопу 9,5 см. Для роботи використовувалася напівшерстяна пряжа жовтого кольору і червона 100% акрил, гачок 2,5 і 1,25. Білі швейні нитки з голкою.

Стопу в’язати за схемою:

Далі 2 ряду ССН підйом.

Мисик: 1-ий ряд: склавши в довжину навпіл пинетку, відраховуємо в обидві сторони по 14 петель (28 петель разом на мисок). Позначаємо початок і кінець ряду маркером або інший ниточкою. В’яжемо від підйому початок ряду звичайним стовпчиком до миска. Від маркера починаємо в’язати мисок з’єднує по дві петлі попереднього ряду стовпчик з накидом. Разом у нас виходить 14 з’єднувальних стовпчиків з накидом. Далі пров’язуємо до кінця ряду звичайним стовпчиком.

2-ий ряд: починаємо СБН, а на миску повторюємо як у першому ряду ССН по 2 петлі в одну вершину (разом 7) і до кінця ряду СБН.

3-ий ряд: СБН починаємо, на миску робимо по 2 в одну вершину ССН, потім ССН 3 в одну вершину і знову ССН за 2 в одну вершину (разом у нас вийшло 3 вершини на миску). Пров’язуємо до кінця ряду СБН.

4-ий ряд — ряд переходу в підйом. Його ми в’яжемо СБН. Далі в’яжемо халява пінетки 4 ряди вигнутого ССН (гумка). З червоної пряжі гачком 1,25 в’яжемо довільно 2 сердечка, вишиваємо на них напис і пришиваємо до пинеткам.

Вязання гачком для дітей: відео для початківців з докладним описом процесу

Сьогодні ви можете дивитися уроки на ютуб безкоштовно і вчитися в’язати вироби будь-якої складності. Пропоную скористатися цією можливістю і приступити до створення більш складних моделей для малюків.

Створення жилетки — безотрывное в’язання

Вязання сукні для дівчаток

Гарне плаття, взяте на каналі мамачкином

Сарафани для маленьких модниць