Стрижки на коротке волосся для жінок

Жіночі стрижки на коротке волосся для жінок 50 років, 40, 30…об’єднує головне — вони повинні красиво підкреслювати гідності зрілої дами, приховуючи вікові недоліки.

Які ж модні гарні варіанти вибрати?

Пропоную прислухаємося до порад стилістів, які діляться золотими секретами.

Стрижки для жінок 50 років на коротке волосся

Всі ви прекрасно чули назву самих популярних стрижок: пікс, боб каре, гарсон, шапочка, сессун та ін Всі вони ідеально підходять для зрілих леді і роблять їх набагато молодше. Але сьогодні перукарі придумали нові цікаві інтерпретації. Наприклад, асиметрична пікс, подовжене каре, боб з подовженням, екстремальний каскад і ще багато іншого.

З овальним обличчям і довгою шиєю можна дозволити собі абсолютно все. Повні жінки з круглим і квадратним добре виглядають з чубчиком, але повинні остерігатися екстремального об’єму, який зробить обличчя ще більше.

Короткі стрижки для жінок після 50 років з круглим обличчям (фото) — це, звичайно, пікс, каскад боб і каре. Тонкі волосся будуть вимагати трохи об’єму біля кореня, а в іншому укладання однакова: круглої гребінцем обертати навколо своєї осі і просушувати феном (те ж саме можна робити праскою).

Прості сучасні варіанти, що не потребують укладання (картинки)

Прості зачіски творять чудеса. Вони здатні повністю поміняти вигляд, але люблять їх лише ті, хто воліють класику в одязі.
Дуже красиві стильні стрижки, які молодять для дорослих жінок (новинки 2016 року)

Якщо ви молоді душею, вибирайте модні стрижечки, які допоможуть вам виділитися з сірого натовпу красунь.
Відео уроки безкоштовно для дам середнього віку

Загрузка...

Якщо ви володарка кучерявого та неслухняного жорстких волосся, але дуже хочете красиву коротку зачіску, необхідно знати як зробити прикольні укладання.