Стрижки на довге волосся — фото

Забудьте про короткі стрижки (боб, шапочка, аврора, сессон, каре, пікс, гарсон), нині в моді коса до попи, тому сьогодні ми поговоримо про стрижки на довге волосся — стрижки із збереженням довжини.

Стрижки на довге волосся — фото новинки

Сьогодні Голлівуд диктує моду, тому з впевненістю можна сказати, що довга чуприна на піку популярності. Для жінки дуже важливо бути в тренді, тому варто бути в курсі всіх новинок сезону.

Для початку хотілося б відзначити — багато дами з довгими локонами вважають, що, якщо у вас коса до попи, підстригати її не потрібно. Це величезна помилка, так як довжина вимагає більш ретельного догляду і частого відвідування гарного перукаря, який створить гарний об’єм. Приміром, багатошарова ступінчаста, простриженная сходинками, створить ефект густоти і навіть самі рідкі рідкісні волосся буду виглядати розкішно.

А якщо говорити про цікаві вечірні та весільні зачіски з фатою, сучасні майстри починають наводити красу саме з ножицями в руках.

Модні жіночі стрижки з чубчиком (тенденції 2016 року)

Для круглого обличчя майстра перукарського мистецтва все частіше пропонують доглянути зачіски з чубчиком. Вона може бути рівна, рванка, зрізана кутом і навіть подвійний, найголовніше після навчитися красиво її укладати.

Градуйована для дівчат, що надає об’єм

Драбинка і каскад відходять у минуле, а на їх зміну приходять довгі стрижки на довге волосся з обсягом, тобто градуювання. Це новий різновид ступінчастих стрижечек на тонкі волосся. Її ще називають «рапсодія», але з такими старими назвами ми зустрічаємося все рідше і рідше.

Ця об’ємна рвана ідея стрижеться шарами, створюючи таким чином водоспад волосся. Креативні стилісти радять їх укладати на бік, так як асиметрія нині в моді. Тому, якщо каскадна шарувата зачіска давно вас вабить, знайдіть хорошого майстра і радійте результату.

Самі красиві і стильні ідеї на дуже густе волосся

Загрузка...

Даний вид не для рідкісних кучерів і без прагнення досягти обсягу, так як густа шевелюра справляється з цим без особливих маніпуляцій. Є пропозиція просто зробити зріз півколом або трикутником, але ми підемо більш складний варіант, який виділити вас з натовпу. Після ви зможете зробити гарний лисячий хвіст, косу і інші цікаві варіанти на кожен день.
Цікаві ідеї на хвилясті і дуже в’ються кучері

Техніка стрижки кучерявого не проста. Кучеряве дами не можуть дозволити собі щось екстремальне або асиметричне, але зате є дуже класні ідеї спеціально для дівчаток з кучеряшками, які не можуть собі дозволити дами, у яких прямі локони.Оригінальні з виголеним скронею для підлітків

Мода на асиметрію і незвичайні голені скроні з’явилися в 2014 році, а сьогодні все більше і більше блондинок, брюнеток з виголеними машинкою скронями. Ніхто не знає, у кого із знаменитостей з’явилася ідея екстремально коротко вистригти скроню, але тренд дуже швидко прижився і став надзвичайно популярним.