Стрижка гарячими ножицями що таке і фото до і після

Такий відомий метод укорочення локонів ще називають термострижкой, що став дуже популярним поряд зі звичайною, яка виконується з допомогою ножиць простих і з зазубреними кінцями. Відгуки про такому способі самі що ні на є позитивні, а все тому, що процедура обстригания волосся високою температурою не несе ніякої шкоди структурі, а навпаки, поліпшує зовнішній вигляд і надає натуральний блиск.

Зробити таке в домашніх умовах просто нереально, тільки якщо ви не викличте професіонала на будинок і він повторить всю процедуру точно так, як це робить в салоні краси. Чи варто робити таке зі своєю шевелюрою вирішувати вам, тому, почніть з вивчення коментарів, фото і відео, щоб точно зрозуміти для себе всі позитивні і негативні сторони.

Головний секрет такої стрижки полягає не в силі розігрітих ножиць, а в їх вартості. Для когось це ефективний спосіб боротьби з посіченими кінчиками, а хтось категорично її не сприймає або вибирає інші методи, наприклад такі, як маски по догляду за сухим і січеться волоссям, які можливо знайти на нашому сайті. Лікувальний ефект буде досягнена тільки в тому випадку, якщо систематично робити маски і вчасно підстригати кінці.

Стрижка гарячими ножицями

Навіть для тих, хто звик економити на красі, варто почитати відгуки тих, хто один раз спробував цю оздоровчу процедуру. Досить дізнатися ціну і хоча б один раз за сезон зробити це, щоб побачити різницю до і після своїми очима.

Вперше такий метод на своїй голові застосувала сама цариця Клеопатра, яка протягом усього життя стриглася тільки за допомогою нагрітого леза. Сьогоднішні технології дозволяють уникати такого кустарного методу нагрівання. Навіть відгуки майстрів не завжди однакові, адже хороший інструмент в руках дилетанта стає непотрібною річчю, яка навряд чи принесе користь.

Пам’ятайте, що популярність гарячих ножиць не повинна стати для вас каменем спотикання і зовсім необов’язково відмовлятися від класичної стрижки. Тільки справжній майстер, що має сертифікат про навчання стрижці таким методом, зможе зробити з вас красуню і не спалити волосся.

Що це таке?

Посічене волосся – одна з головних проблем сучасної дівчини, саме тому все частіше дами вдаються до нове методикою вирішення даної проблеми. В такому випадку, стрижка гарячими ножицями що це таке?

За фактом стрижка гарячими ножицями — це звичайна стрижка, просто робиться вона не простими, а електричними ножицями. В результаті протягом всієї процедури підтримується певна висока температура ріжучого апарату, за рахунок чого відбувається «запаювання» кінчиків, які потім не січеться і не ламаються.

На це питання вам зможуть допомогти відповісти також позитивні відгуки і негативні відгуки жінок, які спробували звичайну процедуру гарячими ножицями. Володарки довгою шевелюри не раз чули про таке поняття, як стрижка джгутиками, яку застосовують для посічених кінчиків. Зазвичай після невдалого походу в перукарню на таку процедуру, вони вирішуються на термострижку, яка вже після третього разу наочно демонструє результат на волоссі. Поряд з цим здоровий блиск локонів реально досягти за допомогою масок, які підбирають виходячи з типу кучерів.

Плюси і мінуси стрижки гарячими ножицями

Про плюси і мінуси можна говорити вічно, поки самостійно не вивчиш відгуки, почитаєш коментарі або самий дохідливий варіант – випробувати на собі і зрозуміти, що це таке.

Слід почати з того, що підходить ця процедура дівчат з кучерявими локонами і тим, хто постійно користується праскою, до негативних наслідків якого відносяться сухі і посічені кінці. Саме на боротьбу з цими наслідками та націлена висока вартість гарячої стрижки, на відміну від звичайної.

Найбільшим плюсом є те, що кінчик локона не просто состригается, а запаюється, зберігаючи природний блиск. Особливість стрижці звичайними ножицями – состригание кутикули по все довжині, яка містить усередині себе стрижень волосини. Сам стрижень складається з кератину, меланіну, води і ліпідів. При пошкодженні кутикули, волосся стає відкритим для негативного впливу навколишнього середовища і, як наслідок – посічені кінці по всій довжині.

Запаяв ці кінчики гарячими ножицями, можливо уникнути всього цього. Єдиний мінус – це погана інформованість і поганий майстер, в руках якого ваша копиця може перетворитися в стіг соломи, який вже нічим не виправити. Перш ніж відвідати перукарню, почитайте відгуки і дізнайтеся про репутацію працюючих там перукарів, щоб не шкодувати потім про зіпсовану зачіску.

Фото до і після

Загрузка...

Стрижка гарячими ножицями фото до і після – єдиний наочний спосіб довести собі і оточуючим, що ця процедура нешкідлива і дуже корисна, якщо дотримуватися кількох простих правил. Одна з кращих фірм, яка займається випуском такого інструменту – Jaguar, відома своєю якістю і різноманітністю товарів для перукарів.

Зробивши таке диво зі своїм волоссям, ви не просто будете відрізнятися від оточуючих, а ще і заощадите час, який потім доводиться витрачати на відновлення пошкоджених кінців через неправильної стрижки або неякісної маски.

Стрижка гарячими ножицями фото до і після:

Стрижка гарячими ножицями відгуки

Всі позитивні відгуки дам, які випробували на собі такий метод, говорять про те, що даний вид стрижки добре справляється з проблемами посічених сухих кінчиків. Після гарячої процедури локони живі і блискучі. Негативні відгуки залишають жінки, які не готові переплачувати або ті, хто потрапив до поганого майстра і розчарувалися в чудодійності старовинного рецепту красивих волосся.

А наостанок хочеться сказати про те, що сьогодні, застосування таких методів, як гарячі ножиці, маски, нешкідлива фарбування та багато іншого, є першими помічниками для тих, хто планує зберегти свою молодість. Адже краса повинна полягати в деталях – здорові волосся, доглянута шкіра, відсутність зморшок в сукупності малюють чудову картину сучасної доглянутої жінки.